PDA

View Full Version : Лудо влюбен в едно момиче..



JustHappyBg
07-27-2015, 12:08
Здравейте ,аз съм момче на 14 години. Преди няколко дена ходих на море за 4 дена. 2 Дена бях на един плаж ,след това с наще решихме да разнообразим. Отидохме на един друг плаж и .. Намерихме място ,до нас имаше едно момиче. Беше легнала на един шезлонг а баща и майка и на друг. Още когато я видях ми стана нещо ,все едно тя беше най-красивото момиче на този свят.. Толкова много време исках да се запозная с нея ,мен ме беше срам .. Не знаех как ще реагира .. Стояхме на плажа около 4/5 часа ,аз не се запознах с нея. Прибрахме се в хотела ,изкъпах се и не спирах да си повтарям че съм пълен глупак .. След това отидохме на ресторант ,не хапнах почти нищо.. След това се прибрах ,погледнах си социалните мрежи и след това легнах .Може би 1/2 часа да съм спал и това е.На четвъртия ден трябваше да се изнасяме. Отидохме на плажа и стояхме около 4/5 часа и след това си тръгнахме. По едно време тя пак дойде със техните. До нас имаше места ,настаниха се до нас. Бях си обещал да се запозная с нея предната вечер ,пак не го направих.. Тръгнахме си и докато ходих до колата гледах надолу и се чуствах гадно ... Докато патувахме не спрях да мисля ,какво ми става.. Докато бях в морето попитах баща ми да отида ли да се запозная с нея, той ми отговори че нямало време.. Прибрахме се ,аз се затворих в стаята ми и легнах на леглото .Седнах на лаптопа и надух музиката докрай .. След това стана време за лягане ,легнах и пак не можах да спя .Моля ви помогнете ми .. кажете ми какво да правя ,как да я забравя вече 5 дена не спирам да мисля за нея..

RapExotic
07-27-2015, 16:24
Другия път ще си по-смел.

GLaDOS
07-27-2015, 21:26
Другия път ще си по-смел.

Или не?

Genasis
07-27-2015, 21:31
Няма винаги да си така спокойно, след първото гадже всяко момче се отраква и ще си по смел сигурен съм. Ще преживееш толкова едно момиче.

EffinSick
07-28-2015, 22:56
Опиши я

NomNomNom
07-29-2015, 09:04
баща ти е тъп

bigproblem2002
07-31-2015, 08:15
Спокич. Може да е красива, но да е тъпа и интригантка. Никой не знае. Нея мисли, фр.

Smrazqvashta
07-31-2015, 11:28
Потъна кораба.