PDA

View Full Version : съвет за майка ми



boys_96
07-27-2015, 23:24
Здравейте! От известно време майка ми стана много различна.Започна да се дразни от всичко,постоянно мен и втория ми баща ни обвинява за всичко,дори и понякога да не сме виновни тя пак се кара и вика.Когато и се откаже нещо тя почва да откача първо се прави на сърдита, после после почва да крещи,инати се после като и кажем че ще го направим тя казва че не иска и като кажем че ще го направим почва да се тръшка и почва да реве адски силно.Преди няколко дена имаше две момчета който даваха безплатни тениски и тя ни накара да отидем двамата но ние отказахме защото трябваше да отидем до един магазин за цифрова телевизия за да подпишем договор иначе ще ни го спрат.И тя каза че няма да подпишем ще стоим без телевизия и интернет . И така няколко дена се сърди и ни обвиняваше че тя е искала едно нещо а ние не сме го направили.След няколко дена беше рождения и ден и през целия ден се държеше нормално но вечерта майка купи продукти за хранене и помоли втория ми баща да вземе скарата за печене от баба ми но той каза че след 20 мин. ще отиде да я вземе.И когато и отказа веднага се разсърди почна да го гледа накриво и се разсърди отиде в спалнята и почна да плаче от яд почна да му вика за каквото се сети,почна по силно и силно да плаче и да говори нещо но нея разбрах какво после отиде при него и вика че не издържала да бъде при него образувал и нерви и какво ли още не.После той седна да яде но тя каза няма да ядеш днес ще стоиш гладен и изхвърли таратора в тоалетната. И каза че щом тя няма да яде никой няма да яде.После изхвърли торбата с месо в коша за боклук почна да се държи неадекватно.Кой нормален човек ще забрани на семейството си за да се храни.Обвини втория ми баща че тя купила и направила таратор но той не желаел да яде веднага таратор и той и казал че после ще яде и тя казала щом сега не искаш да ядеш сега и после няма да ядеш.Като тя не иска да яде и той, нима аз да не искам.Мислим че тя е за лекар защото това става ужасно напоследък.Вие какво мислите.Един ден нещо се бяхме скарали и от притеснение стана неадекватна прилоша и не можеше да върви повикахме линейка и тя ни каза че майка ми се нуждае от лекар.

RapExotic
07-28-2015, 18:58
Шизофрения.

Dwyd96
07-28-2015, 19:27
Нужда е се от психолог/психиятър...

BeautyCupcake
07-29-2015, 13:47
Поговори спокойно с нея и я питай, защо се е променила.

NomNomNom
07-29-2015, 13:52
Има нещастен живот.
Вие уважавате ли я и давате ли й нужната благодарност към нея?
¨че тя е искала едно нещо а ние не сме го направили.¨

Не бързайте да я пращате на психиатър и да я набеждават, то ако средата е токсична, нормално да се побърка жената.

"Когато и се откаже нещо" - като живеех с родителите си, нищо не съм им отказала, може би е нормално да се изнервиш, ако детето ти не те уважава.

не можеш само да търсиш вината в другия, въпреки, че се държи неадекватно

"ние отказахме"

какъв е този съюз с доведения баща

и в поста ти няма грам любов, и звучи все едно едва си я чакала да избухне, за да я обвиниш за нещо

отвращава ме тази история

kaRamella
07-29-2015, 15:49
Сменете държанието. Бъдете умопобъркващо милички, изпълнявайте на минутата молбите и , и ако не се промени, то поне ще знаете , че вината не е във вас и чак тогава може да се посъветвате с психолог.

itslili
07-31-2015, 19:42
Опитайте първо с добро държание ,огаждайте и правете каквото иска ,не създавайте ситуации в който да се дразни ,пък ако продължи и това не помогне пратете я на психолог..

baby_baby
08-15-2015, 21:46
Мъчи я нещо жената

victoria99
08-16-2015, 09:04
Може би е обладана? Напръскайте я със светена вода :D

Kleo.Patra
08-16-2015, 10:48
Водетете я при психолог

Violenza
08-16-2015, 15:30
Жената просто я тресе критическата, какви психолози ви гонят.

victoria99
08-16-2015, 16:18
Представете сви реакцията й,когато й кажете, че й трябва психолог.