PDA

View Full Version : Едно момиче.



mgkmgk
07-27-2015, 23:38
Приветт, преди няколко дни на плаж с приятелчета и още на влизането като плащах входа, до мен видях едно момиче напълно непознато, но като я погледнах в очите и направо ме вплени.... Уникално яко момиче, викам си тя няма как да е от тук(българия) Къдрава коса от горе с готина шапка, после сложи едни слънчеви очила.. а бе бонбон, беше с още две момичета,но аз нали съм си срамежлив нямах смелостта да я заговоря.. Аз попринцип си ходя на плаж с цел да се упражнявам пък е добре за крака ми( имах тежък инцидент) и си правя дължини на ляво на дясно, и като си почивах поддочух техен разговор, и наистина се оказа,че това момиче живее в Америка,

Излизам от басейна и тея мойте приятелчета ми казват, а бе тея трите нещо постоянно те следят и гледат, викам и Аре стига бе..викам и едната яко ми харесва, ам те ме знаят,че съм си срамежлив и ми казват аре ще ходим да те запозная с тях...

Викам не не, недей ще ми стане неудобно пък и чух,че живее в Америка къв е смисъла.. по-късно на няколко пъти я забелязах,че поглежда към мен (въпросното момиче) и точно я погледна и навежда главата.. (как да го осмислям това- много съм и грозен ли та ме оглежда, или пък има вероятността да ме харесва)

След два дни пак ходихме на същото място и кой да видя пак тези трите, само,че с бяха с две момчета (едното съм го виждал) пак забелязах,че гледа към мен, но някакво такова сериозно държание.. По случайност я намерих в фб без дори да и знам името :D с никакви общи приятели (това случайност ли е) , та се чудя да ли да и пиша или щом съм изпуснал шанса да я заговоря на живо няма смисъл, пък и е тук сигурно за месец и си тръгва както повечето...

Rakshy
07-28-2015, 01:11
И двамата знаем, че не е случайно stalker такъв :D :D Пиши ѝ.

GoodEnough
07-28-2015, 05:32
Преса имаш ли, че така те зяпат :D ?

mgkmgk
07-28-2015, 12:06
Stalker, а не не не... Съвсем случайно бе мен...

А бе уж тренирам във фитнеса...

Bao
07-28-2015, 13:28
Пиши й и после кажи какво е станало.

RazorEyes
07-28-2015, 16:23
Нищо не губиш ако и пишеш.

GoodEnough
07-28-2015, 20:19
давай смело

mgkmgk
07-28-2015, 21:15
И аз това си мисля, щом не я заговорих на живо,ще ме помисли за смотаняк... Тъпото,е че съм я виждал само и единствено но този плаж, пък както ви казах живее в Америка, Чикаго... Изпратих и покана,но не я е приела... :( Като си знам късмета ще я видя сигурно след 5 години на същото място... Пък кво надеждата умира последна...