PDA

View Full Version : Защо е ОК да харесваш паласките си, но не е ОК да харесваш кокалите си?



victoria99
07-28-2015, 22:50
Здраввйте! От много време насам ме мъчи този въпрос: Защо закръглените имат право да харесват сланините и паласките си,но слабите момичета трябва да се чувстват некомфортно в кожата си и да не харесват кокалите си ? Защо всеки е тактичен с по-пълните жени и за да не нарани чувствата им не прави забележки за тялото им, а слабите момичета трябва да понасят подигравки и обиди ?

kaRamella
07-28-2015, 22:55
И аз съм била слаба ама не го приемах като обида , а обратното :D

victoria99
07-29-2015, 08:12
Ами на мен не ми пречи това , че съм слаба, а това,че постоянно трябва да търпя забележки, коментари, обиди ...

Smrazqvashta
07-29-2015, 08:16
Защо изобщо ти пука? Хората, ако са решили винаги ще намерят за какво да се хванат. Я горе главата.

Ouroboros
07-29-2015, 08:27
Има хора които се подиграват и на дебели, и на слаби.

+ и аз съм слаб (преди бях мноого слаб, сега е по-добре) и често ми се случва да

търпя забележки, коментари, обиди ...
и то предимно от хора, които се мъчат да свалят килограми.

Но като цяло си права. Моето обяснение е, че ако си забелязала всичко живо става на лоени топки, където и да погледна, поне 90% от хората са дебели (нарочно казвам дебели, а не с наднормено тегло) и слабите сме все по-малко и е по-логично ние да отнасяме коментарите. Не казвам, че е правилно.
Мен лично страшно много ме дразни някой паласковоз като почне да ме коментира, че съм бил слаб. Да ме коментират някви с перфектните тела, ок приемам, ама...

kaRamella
07-29-2015, 09:38
Ако се харесваш, не би трябвало да се обиждаш

strawberry88
07-29-2015, 12:08
и то предимно от хора, които се мъчат да свалят килограми.

Точноо!!! Когато лисицата не могла да достигне гроздето,казала че е кисело... :Д

mayaaa
07-29-2015, 14:07
И аз съм била слаба ама не го приемах като обида , а обратното :D
+1
Не знам, нещо не могат да ме обидят коментари по отношение на фигурата ми, май си е от нагласата.

marilyn
07-29-2015, 15:36
Нито едната крайност не е ок. Ясно е, че да си пълен не е добре за здравето, нито изглеждаш привлекателно, нито се чувстваш добре в кожата си. Според мен с прекалено слабите хора положението е същото, без значение за момче или момиче става дума. Някои жени толкова отслабват, че изглеждаш страшни направо. Ако се харесваш, няма да ти пука какво говорят другите. Все ще има нещо, което няма да одобряват.

anonymous708973
07-29-2015, 16:20
Точноо!!! Когато лисицата не могла да достигне гроздето,казала че е кисело... :Д

Аз пък не знам защо това мислене все го чувствам от кльощави. Как не ви заседна тая завист в устата, бе.
Това, че някой (според вас) иска да отслабне, не означава, че иска да стане кльощав.

Тва като една патка тук, която наляво и надясно се фукаше колко е слаба, докато нагъваше простотии. Разбирам да си постигнал нещо, че да се гордееш, ама не знам дали имаше човек, дето да не й се дразнеше на простотиите.

А авторката не знам в какъв свят живее, за да смята, че дебелите не отнасят подигравки. В Япония има специални клаузи в договорите и в условията за ползване на различни услуги изцяло в полза на хората с нормално телосложение и слабите.

mayaaa
07-29-2015, 17:32
В Япония има специални клаузи в договорите и в условията за ползване на различни услуги изцяло в полза на хората с нормално телосложение и слабите.
За какво става дума, че ми стана интересно?

Rakshy
07-29-2015, 17:35
защото mainstream-a промотира дебелите, заради холивуд и тъпите овци. Аз пък много мразя мисленето на "слабите" защото един вид всички им завиждат и искат да са като тях. Мнол ми е противно като някоя кльощава пача mock-ва някое дебело момче/момиче. Направо ме побърква. Килограмите и телосложението нямат значение, ако си шибан боклук.

anonymous708973
07-29-2015, 17:40
За какво става дума, че ми стана интересно?

Ами, в Япония са погнали дебелите и пушачите много яко.
Пушачите получават по-малко пари за същата позиция - ся, разликата е малка, нали, с възпитателна цел е - защото фактически работят по-малко.
Дебелите пък имат право на по-малко багаж при пътуване, теглили ги на кантар хората и т.н. :д

therichbitch
07-29-2015, 17:56
Тия жълтури не са нормални. И двете мерки имат пробойни с размера на черна дупка в логиката си.

Къде пък ги видяхте тия, които се подиграват на слаби, бе. Аз и на грозно слаби не съм чула да се подиграват в обкръжението си, по- скоро всеки коментира за допълнителни кила. Мерилин го каза повтаряно е 7838934993 пъти във форума- крайностите не са яки. Дебелите обикновено мрънкат, но дори да не могат или да ги мързи поне знаят, че трябва да свалят. Една от любимите ми сентенции, която ще принизя до тоя въпрос: Глупак, който знае, че е глупак, вече не е глупаак.
А кльощавите обикновено все си мислят, че всички им завиждат и се самозабравят, така че малко повече ме дразнят с това си поведение.

anonymous708973
07-29-2015, 18:10
Сигурно имат пробойни, ама и логика имат - особено първото.
В България също имаме попадения в тази насока - в банката, където работи бащата на една приятелка, им забраниха да пушат на тераси или прозорци. В момента, ако ти се пуши, трябва да минеш покрай бюрата на всички колеги и да слезеш чаааак долу пред сградата. Хитро са го измислили.

therichbitch
07-29-2015, 18:39
Ами, един от сравнителните критерии за конкурентоспособност е производителността. Отделно, аз в нито една малко пп-сериозна фирма не съм видяла да ходиш да си пушиш, когато ти скимне, през почивката и тва е- когато и другите, милите ти приятели непушачи също не вършат работа.
За багажа- мерят ги на килограми.... те там нали са по 1.20 сигурно съм с 20 кила по- тежка от тях- ето ти го куфара. А инженерите би трябвало да са си свършили работата при изчисленията, щом пускат машината да лети. Знам от достоверен източник, че границите са големи, говорим си все пак за тонове, тогава тая мярка остава просто дискриминация.

anonymous708973
07-29-2015, 18:42
О, да не повдигаме пак темата с "аз може да съм по-ефективна от другите", защото точно в по-сериозните фирми трудно се мери производителност; все пак не е поточна линия във фабрика или кол центъл, от който се обаждат да тормозят бедните хорица с тъпи въпроси.

Въпросният баща на приятелка беше споменал, че много хора се скатават и излизат да пушат без да са в почивка. Пък и имаш познати пушачи, знаеш ги - като му се пуши, не може за нищо друго да мисли и друго да прави.

therichbitch
07-29-2015, 20:42
Абе не е толкова трудно, навсякъде има измерители. Друг е въпросът на кого как му изнася и дали се мери. Все пак и хората, които нямат идея кво е лихвен % и как се пуска ексел, трябва да бачкат по банките, не са за фабриката.

А за пушенето- не просто познати имам, знам, че ако трябва да свърша нещо, само вода ще пия, ако трябва, няма да се развявам на балконите да пафкам. Мисълта ми е, че е до човек и ч-во за отговорност :)

anonymous708973
07-29-2015, 21:56
Като каза банки, въъъй, да знаеш какъв интересен предмет ще уча есента :д

therichbitch
07-30-2015, 06:13
Пиши ми, интересно ми е да чуя
освен ако не беше иронично :Д

Ouroboros
07-30-2015, 07:37
Нито едната крайност не е ок. Ясно е, че да си пълен не е добре за здравето, нито изглеждаш привлекателно, нито се чувстваш добре в кожата си. Според мен с прекалено слабите хора положението е същото, без значение за момче или момиче става дума. Някои жени толкова отслабват, че изглеждаш страшни направо. Ако се харесваш, няма да ти пука какво говорят другите. Все ще има нещо, което няма да одобряват.

++


Килограмите и телосложението нямат значение, ако си шибан боклук.

++



Аз пък не знам защо това мислене все го чувствам от кльощави. Как не ви заседна тая завист в устата, бе.
Това, че някой (според вас) иска да отслабне, не означава, че иска да стане кльощав.

Нещо не разбрах частта за завистта. И слабите, и дебелите отнасят подигравки, предимно от хора, които не се харесват.
И защо "Според вас"? Преди време, когато бях още мноого слаб и най-редовно отнасях коментари най-вече от хора, които съм ги ЧУЛ как казват пред други, че се опитват да отслабнат. И като казвам отслабнат нямам предвид да станат кльощави. Не видях изобщо някой в тази тема да го споменава преди теб. Докато бях кльощав, правих всичко възможно да кача килограми, някои като ме гледаха колко много ям на обяд и се чудеха къде го завирам това ядене. И то не защото се тъпча нарочно, толкова ми се яде.
Всичко си е до тяло, понякога и до мързел.
Всички отнасят подигравки, важното е когато ти не се харесваш, да се промениш.

anonymous708973
07-30-2015, 09:25
Точно това ми беше мисълта. Това, че някой иска да отслабне, не означава, че не намира кльощавите за грозни и че няма право да говори за тях.
Че е проява на лош вкус, е друг въпрос.

ameli
07-30-2015, 09:51
Тази тема ми напомня за оная песен all about that bass, дето уж всеки инч бил перфектен, ама скини бичез нещо си там... на "пухкавите" им се втълпява, че е ок да имаш тлъстинки, ама кльощавите на клада. Пу.

Rakshy
07-30-2015, 13:41
Времената се менят, амели..

kaRamella
07-30-2015, 13:51
УУУУУУУУ ТАЯ не мога да я гледам

victoria99
07-30-2015, 17:17
PinkPan7her то ъова се отнася и за дебелите ... Но пък мисля, че не е нормално да си 80кг. и да си мислиш, че си перфектна хаха.. То и аз като кажа , че искам да напълнея нямам предвид да приличам на Nicki Minaj. А и според мен по-привлекателни са нежните жени, а не бизони наподобяващи на викинги. Плюс това забележки от мъжкия пол не съм получавала, а по- скоро комплименти, всичките коментари идват от женския пол

victoria99
07-30-2015, 17:20
Между другото преди месец си купих бирена мая, заради акнето, но чух, че помага и за напълнаване, но ефектът се постига бавно. Имате ли идея с какво мога да го комбинирам, за да получа по-бързо желания ефект?

Ouroboros
07-30-2015, 18:23
То и аз като кажа , че искам да напълнея нямам предвид да приличам на Nicki Minaj

Nicki Minaj The Best
Кво да праа, мн си я бичкам тъз развратница.

Има мъже, които хар по-закръглени жени, има и такива, които харесват по-фини и нежни, важното е самата жена да се харесва.

marilyn
07-30-2015, 19:48
А и според мен по-привлекателни са нежните жени,

Нежността не е свързана с килограмите, ама хич даже. Не одобрявам наднорменото тегло при някои хора, които просто ги мързи да си мръднат задника, но има много пухкави момичета, които пак са нежни, защото това е излъчване, а не цифра, която кантара ти показва.


Плюс това забележки от мъжкия пол не съм получавала, а по- скоро комплименти, всичките коментари идват от женския пол
Много ясно, като някой иска да те наебе, няма да ти каже "Глей, ква си кльощава, ма!".
Имам един приятел, който има атлетично тяло, доста изчистен, но е слабичък, не много висок. Бил се хванал с няква много кльощава мацка и описваше секса с нея, като "скелетен секс", едва ли не ръбело му. :D

Rakshy
07-30-2015, 21:16
Ники Минаж е отвратителен трол, нинам шо си са влюбил, чуек

Бирената мая я комбинирай с храна, най-добре действа. Плюс че не знам как изобщо можеш да надебелееш от бирена мая, но както и да е, по-добре пий бира :/

anonymous708973
07-30-2015, 22:54
Точка за Мерилин. Нежността няма нищо общо с килограмите, особено пък с тези, които са по-характерни за момиченца в 6-ти клас. Ква нежност има във фигура, дето отзад (или отпред, като е станало дума) не мога да позная дали е жена или мъж.

Една от жените, които са ми вдъхвали точно това усещане на доверие, нежност... абе, женственост, е лееееееко закръгленка. Малко де, с 10 кила отгоре, не с 30 :д

Smith_6
07-30-2015, 23:06
Здраввйте! От много време насам ме мъчи този въпрос: Защо закръглените имат право да харесват сланините и паласките си,но слабите момичета трябва да се чувстват некомфортно в кожата си и да не харесват кокалите си ? Защо всеки е тактичен с по-пълните жени и за да не нарани чувствата им не прави забележки за тялото им, а слабите момичета трябва да понасят подигравки и обиди ?

Защото повечето мъже ще предпочитат да чукат по-слаби, отколкото слоници и хипопотами. Това е начин на малките черни дупки да си вдигнат самодостойнството.

YSMF
07-31-2015, 02:35
Бил се хванал с няква много кльощава мацка и описваше секса с нея, като "скелетен секс", едва ли не ръбело му. :D

Абсолютен пич и джентълмен. Хвала.

victoria99
07-31-2015, 08:47
Извинявай, обаче ако имаш фигура и талия, едва ли ще те объркат с момче. А и съм сигурна, че ако някоя дебелана беше написала темата, едва ли щеше да търпи нападки, както винаги отговорите щяха да са " не се притеснявай, никой не е перфектен, а и няма нищо лошо в това да харесваш тлъстинките си" хаха. А за бирената мая, просто съм чувала за напълняването, а сега колко е вярно не знам :D Каквото и да ям ми се лепи само на дупето, а целта ми е да кача килограми в краката и ръцете.

Rakshy
07-31-2015, 12:00
Извинявай, обаче ако имаш фигура и талия, едва ли ще те объркат с момче. А и съм сигурна, че ако някоя дебелана беше написала темата, едва ли щеше да търпи нападки, както винаги отговорите щяха да са " не се притеснявай, никой не е перфектен, а и няма нищо лошо в това да харесваш тлъстинките си" хаха. А за бирената мая, просто съм чувала за напълняването, а сега колко е вярно не знам :D Каквото и да ям ми се лепи само на дупето, а целта ми е да кача килограми в краката и ръцете.

имаше тема пусната от "дебело" момиче, ходи я виж и не се мисли за много готина :D

ако хипотетично се лепи на гъза ти значи трябва да ядеш повече, за да се лепи някъде другаде + тренировки, защото иначе просто ще станеш слаба и мазна, което е ебати гадното щото ще имаш шкембенце, а няма да имаш цици :D :D :D

marilyn
07-31-2015, 14:17
Извинявай, обаче ако имаш фигура и талия, едва ли ще те объркат с момче. А и съм сигурна, че ако някоя дебелана беше написала темата, едва ли щеше да търпи нападки, както винаги отговорите щяха да са " не се притеснявай, никой не е перфектен, а и няма нищо лошо в това да харесваш тлъстинките си" хаха. А за бирената мая, просто съм чувала за напълняването, а сега колко е вярно не знам :D Каквото и да ям ми се лепи само на дупето, а целта ми е да кача килограми в краката и ръцете.

Рядко виждам кльощаво момиче с талия, честно. Идеята е да имаш читави пропорции - гръдната обиколка да е близка до тази на ханша. Тогава пак ще изглеждаш секси, дори да не си 50 килограма. Повечето кльощави момичета нямат особено изразен бюст, което пак е минус.

Наскоро имаше тема пусната от пълно момиче и доста храна отнесе, просто трябва да потърсиш. Проблемът ти не е, че си кльощава, а че искаш одобрението на другите. Искаш всеки да те харесва, да получаваш комплименти от всички. Каквато и визия да имаш - това никога няма да стане. Винаги ще има някой, който не те одобрява и не му харесваш. И това е нещо съвсем нормално, просто трябва да престанеш да искаш "евала" от всеки.

Казват, че бирената мая увеличава апетита, а не, че от нея се пълнее. Като цяло е полезна, няма да ти навреди.

victoria99
07-31-2015, 14:36
Имам си дупе имам си и цици, имам хубавафигура просто искам да заякна в краката малко. Не си търся комплименти, защото получавам достатъчно + това си имамприятел, който ме харесва такава, каквато съм. Просто не мога да разбера, защо трябва да се обиждаме? Аз никога не съм си позволявала да обидя някого за външния му вид, защо трябва някой да си позволява да ме обижда? Да, може да коментирам, но това е рядкост и само, ако са засегнали мен. Но никога не съм си позволявала да отида при някое момичени да й кажа " Много си дебела, вземи да почнеш някоя диета".

victoria99
07-31-2015, 14:41
То повече апетит няма накъде. Пробвала дъм да ям по 3 пъти на ден и да преяждам - ефект нулев, пробвала съм и да ям по 7 пъти на ден, но по малко и пак ефект нулев. Ходих дори при личния, вече се бях уплашила все пак не е нормално да си седя на 43 кг. От 2 години той ми каза да не се занимавам с глупости и че това е било от пубертета и с времето ще си дойдат и килограмите. Rakshy правих упражнения за крака и пак ефекта отиде пти дупето оформи се и стана по- голямо, а краката НИЩО ...

Ewok
07-31-2015, 14:50
ето ти една съфорумка, която си беше кльощавичка https://www.facebook.com/PetyaGeorgievaFitness?fref=ts

А щом ти се харесваш така, както си, не виждам причина да се дразниш на коментарчетата.

Corb1225
07-31-2015, 15:01
Тя ако се харесваше, нямаше да пуска тая тема. Очевидно е, че има комплекси и не се харесва. Освен това в прав текст си казва, че иска да напълнее. Вместо да пише тези глупости, можеше да пусне тема с питане как да го постигне.

Ewok
07-31-2015, 15:07
Тя ако се харесваше, нямаше да пуска тая тема. Очевидно е, че има комплекси и не се харесва. Освен това в прав текст си казва, че иска да напълнее. Вместо да пише тези глупости, можеше да пусне тема с питане как да го постигне.

Това ми е ясно, просто исках да видя нейната логика :д

Rakshy
07-31-2015, 15:17
Това ми е ясно, просто исках да видя нейната логика :д

Error 404: logic not found :D :D :D


И не, нищо не си пробвала :D :D :D като корема ти събира 1 шепа храна от това гладуване или липса на храна ти буквално преяждаш с 2 шепи... А като си пробвала 7 пъти на ден сигурно си била на по една филия леб... Трябва ти качествена храна, чуек. Мнол въглехидрати, мнол тренировки, достатъчно мазнини и протеин и бум лелелей ето я :Д :Д :Д

victoria99
07-31-2015, 17:40
Пържоли, дюнери, банички, спагети, пици + леки закуски м/ у храненията кроасани, чипсове.. Човек случвло ми се е да ям в продължение на 2 часа. Ако тва не е стабилно ядене...

Rakshy
07-31-2015, 18:09
Пържоли, дюнери, банички, спагети, пици + леки закуски м/ у храненията кроасани, чипсове.. Човек случвло ми се е да ям в продължение на 2 часа. Ако тва не е стабилно ядене...

Еми не е. По 200 грама месо на 6-7 хранения на ден + 300 грама ориз +- и евентуално още един bridge meal(shake) някъде по пътя преди/след тренировка. Виж колко повече храна е. Баничките, дюнерите, чипсовете имат главно калории от мазнини и нямат много хранителна стойност. Като не ядеш добра храна защо очакваш да имаш няква промяна? И това си го яла 1-2 дни, кел файда като само си го изсрала и ай, кой откъде е.. Тряа постоянство, чуек.

therichbitch
07-31-2015, 21:45
Рядко виждам кльощаво момиче с талия, честно. Идеята е да имаш читави пропорции - гръдната обиколка да е близка до тази на ханша

90% от моделките по 180см/45 кила са без талия. Blake Lively имаше период, в който беше хубаво слаба, пак си нисеше С чашка. Идеята е, че пропорциите сами по себе си не зависят от дебелината и сланините, а само се проявят в по- добрия си вид или се скриват в зависимост от килата.

babity
08-01-2015, 12:25
^в този ред на мисли, до скоро смятах, че конструкцията е нещо предопределено и по никакъв начин не може да се пооправи, ама се оказва, че не е точно така. Имам супер изразен брич и винаги съм имала, но напоследък някакси като ми се пооформиха/пизчистиха краката, с дрехи изглежда по колосално различен начин. Също както дупето - никога не съм имала чупка в кръста и задника ми винаги е бил като дъска, дори и като бях хиляда милиона килограма, а сега леко се е поокръглил и повдигнал. Разбира сд, не съм ликвидирала целулита и разтрисам баджаци из къщи като са ма'ам по боксерки, но не е и каквото беше, при все че миналото лято бях и по-слаба.

Иначе, да. Ако на теб бе ти е комфортно в тялото ти и нацепена да си, няма да си ок и ще те жегва кой какво казва. Престраших се да нося къси и вталени дрехи, ама като сядам до някого в градския винаги ме е страх, че ще премачкам някого... Главата, всичко е от главата.

marilyn
08-01-2015, 13:25
Просто не мога да разбера, защо трябва да се обиждаме? Аз никога не съм си позволявала да обидя някого за външния му вид, защо трябва някой да си позволява да ме обижда? Да, може да коментирам, но това е рядкост и само, ако са засегнали мен. Но никога не съм си позволявала да отида при някое момичени да й кажа " Много си дебела, вземи да почнеш някоя диета".

Сега излиза, че ти си харесваш тялото, ама просто много зле се чувстваш, понеже някой си ти е казал "Вземи яж, че си кльощава". С тема в тийнпроблем няма как да накараш хората да спрат "да те обиждат" или да изказват мнението си. Ясно е, че не се харесваш такава, просто приеми съветите, които се опитваме да ти дадем, яж по-качествена храна и тренирай. И както каза някой преди мен, прави го ежедневно, в продължение на месеци, за да има ефект.

Rakshy
08-01-2015, 13:28
Оф, бейби, нали знаеш, че като тренираш стойката ти се променя... Ако си започнала да използваш мускули, които преди просто са били там без да вършат никаква работа, много ясно че ще се промениш и на външен вид :Д Пример: ако си започнала да клякаш това те кара да си в по-добра позиция с таза и оттам задника ти изглежда по-добре (+ че може да си качила малко мускул)

babity
08-01-2015, 17:07
Важен е крайния резултат! :-D

therichbitch
08-01-2015, 17:11
^в този ред на мисли, до скоро смятах, че конструкцията е нещо предопределено и по никакъв начин не може да се пооправи.
Еми, не може. Описала си това, която бяха казала горе.
Може да си най- дългокраката, ако си 100 кила, няма да изглеждаш така дългокрака. Килата замаскират реалните ти пропорции, не ги сътворяват. Задникът ти може да е като на негърка в момента, но когато тазът ти се стесни от неядене, тогава се обади.

anonymous708973
08-01-2015, 18:19
^в този ред на мисли, до скоро смятах, че конструкцията е нещо предопределено и по никакъв начин не може да се пооправи, ама се оказва, че не е точно така. Имам супер изразен брич и винаги съм имала, но напоследък някакси като ми се пооформиха/пизчистиха краката, с дрехи изглежда по колосално различен начин. Също както дупето - никога не съм имала чупка в кръста и задника ми винаги е бил като дъска, дори и като бях хиляда милиона килограма, а сега леко се е поокръглил и повдигнал. Разбира сд, не съм ликвидирала целулита и разтрисам баджаци из къщи като са ма'ам по боксерки, но не е и каквото беше, при все че миналото лято бях и по-слаба.

Иначе, да. Ако на теб бе ти е комфортно в тялото ти и нацепена да си, няма да си ок и ще те жегва кой какво казва. Престраших се да нося къси и вталени дрехи, ама като сядам до някого в градския винаги ме е страх, че ще премачкам някого... Главата, всичко е от главата.

Човек ако те слуша, ще реши, че си с телосложение на новородено слонче, а си пускала снимки и положението изобщо не е такова, каквото го описваш.

Ракши е мн прав, това със стойката прави чудеса^^

tori
08-02-2015, 07:30
Просто не мога да разбера, защо трябва да се обиждаме? Аз никога не съм си позволявала да обидя някого за външния му вид, защо трябва някой да си позволява да ме обижда?
Щот не можеш да очакваш от тигъра, че няма да те изяде, защото ти не го хапеш.

Иначе съм била около 39-40 кила на 160 см и съм била наричана скелет, казвали са ми да надебелея малко и нам-ко и нам-що. Все с обиден тон. Била съм определяна като наркоман заради това колко съм слаботелесна и заради сенките под очите. Имаше момент, в който ми падаше косата чак от отслабване. Не ядях нищо стойностно, а пиех само кафе и пушех. Психическото ми състояние не беше добро. Знам колко боли да те наричат по някакъв начин. Ако те успокоява, не си сама. Иначе не знам как да напълнееш, тренирай си и яж хубава храна и в един момент няма да си чак толкова слаба. Не трябва да го мислиш толкова.

victoria99
08-02-2015, 08:24
Е то и аз съм 1,60 някъде и съм 43 кг. И все пак не мога да разбера защо е толкова важно за другите кой какъв е. Всеки човек е различен, не може всеки да е перфектен, а и защо да се стреми към това ? То ако нещо не ти е както трябва, дали в характера, дали във външния вид, добрите ти качества ще се забелязват повече. Поне според мен. Не ти харедва някого, еми ОК. Защо трябва да го обиждаш? Колкото и да се харесваш, а дори и да не се, не е нужно постоянно да ти натякват какво не ти е наред, то няма как да не се притесняваш, като постоянно търпиш обиди и нападки...

victoria99
08-02-2015, 08:37
Имам приятелка, която ходеше на баскетбол от доста време да не кажа 7 години, беше много добра, ходеше по състезания, обожаваше спорта, но се отказа, щото всички от отбора постоянно я обиждали колко е слаба, че ще се скърши, чудели се как играе с тея 50 кг, а тя си е доста височка ... Просто то не се издържа и на теб някой постоянно да ти повтаря колко си дебела, колко си слаба, колко си грозна и т.н то и ти ще се побъркаш. И дай сега понеже е слаба да спре да живее, а? Ей тва ми е птоблема, че хората са злобни и не знаят кога да си затворят устата ...

Rakshy
08-02-2015, 10:02
Man the fuck up, pussies... Забелязвам как всички са се разнежили мега много :Д Всеки се обижда от всичко и за най-малкото света е крив. Изключително просто е - или спукваш от бой този, който ти говори някви неща, или спираш да ревеш и си носиш обидите. Хората сме велики същества и лесно можем да променяме нещата. Както си мега слаба, така за няколко месеца можеш да качиш бая тегло. Или както си супер дебел, можеш да отслабнеш. Само трябва да спреш да ревеш и да се самозалъгваш. Винаги ще има кой да не те харесва. Не можеш да угодиш на всички. Колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-добре за теб.

д*** изнежената младеж :/