PDA

View Full Version : Ех,обърквация



redpeace
07-29-2015, 10:09
Здравейте на всичкиии. Няма да си казвам името,но ще споделя,че съм на 15 години.Имам малък проблем или по-точно огромен,влюбена съм.Познавам това момче от 3 години,ще поясня че връзката ни е само през интернет все още след година две ще се видим ,сега не може тъй като нямам тази възможност да отида там.Бяхме си чатили в началото и след 3-4 месеца тръгнахме. Всичко беше невероятно,карахме се и се сдобрявахме но много се обичахме.Говорехме си по тела,по скайп с видео и т.н. Когато разговаряхме беше през лятото почти всеки ден но и двамата се преместихме в нови училища и от тогава всичко се промени.Забравих да кажа че съм го наранявала понякога с думите си,тоест обиждала съм го буквално в яда си,никога не съм мислила тези неща,наричала съм го ,,тъпак" , ,,играч" и т.н..Защото и той ме нараняваше с някои свои действия и думи,но никога не ме е наричал с такива епитети.Преди да започне лятото 2013 юни месец се прегърнах с няколко момчета,и той е адски ревнив междудругото и също го обидих с това,не си чатих с никое момче ,имахме си паролите на фейсбука ,тук там му влизах,чатех само с някои но общи неща и то рядко,и винаги се цупеше ,не сърдеше,а цупеше и това не ми даваше свобода но все пак го обичам и съм го приела такъв какъвто е. Когато започнахме даскало вс се промени ,както казах,държанието му леко се промени може и да съм си го внушила но..беше чатил с едно момиче от неговия клас в същото време и е казал че била хубава,а през това време аз спах и си бяхме казали лека нощ,изобщо не съм подозирала че може да го направи.Видях чата им и му вдигнах скандал защото се чувствах адски предадена,от тоя момент започнах и аз да говоря с др момчета,да им пиша ,в новия клас също..карах го да ревнува,не защото исках да ме ревнува наистина,а за да го нараня както и той мен.Говорех му за други момчета но не винаги,просто да го зегна.Беше качил една снимка с едно момиче от неговия клас дет е до нея,беше я качил в профила си..Заболя ме.И отново ме излъга че тя го е извикала,през цялото тва междучасие са били заедно на чина и я е гушкал.Защо ме излъга,от тва ме заболя най-мн..И аз харесах насила едно момче и му говорех за него.Докато един ден не се скарахме болезнено и от тая вечер не си бяхме писали.Щял е но..търсех го всяка секунда и го молех ,усещах празнота и той също дори ми го беше казал и на другите го е казвал,мн съм го наранявала,ами и той мен ме нарани..докато не видях изведнъж че той хар др,точно с тая,с която си е направил снимката.Каза ми щом ,,щом ти харесваш деуги що аз да не мога а"..писа ми февруари че се е опитвал да ме забрай с нея,че ме обича,но ще се върне и вс ше се нареди.След два месеца ми писа,почнахме пак малко ама за един-два дена все пак бе обвързан. :) целувал се е с нея даже,не мога да го разбера.Каза ми да не му пиша от до,даде ми час,и това ме нарани адски мн..не бях му писала да кажем 2 седмици и той ми писа тогава имахме няква почивка и почнахме всеки ден да си пишем общи неща и тук там за нас но не исках да си повярвам че се влюбвам,докато те не скъсаха,тя скъса с него,никога не го е обичала,била е с двама.Предупредих го преди че ще тя ще го нарани ,но той не ми повярва.Бях с него,успокоявах го вс. Карахме се тук там но си бяхме фр.И ся лятото си пишем,отново на моменти си спорим,но не можем един без друг.Сийнваше ми преди кат се скарахме,не бях му писала седмица,харесваше ми снимките там,казал е че му липсвам но не ми пише щот само сме се карали,ако е бил до мен щял да ме цслуне да млъкна и наистина ми прай такива намеци ,че ще сме заедно ако сме и заедно на живо но ся не.И малко се поскарахме онзи ден,щот все аз първа му пиша и..един фр ми вика да го остая малко сам да се сети,кат му долипсвам ще се сети,да усеща липсата ми ,и да се държа леко дистанцирано все пак.Но не мога..и не знам какво да правя признах му че го обичам преди седмица,казах му че ще оцени любовта ми,а той сами отговори ,че сега не искал връзка,казах му че ми е важен и той отвърна със същото,но не знам..ревнува ме тайно някак и аз полудявам като го няма ,но..хора,посъветвайте ме какво да правя,извинявам се за грешките,които имам просто го написах на бързо.Благодаря ви

VikkyNirvana
07-29-2015, 18:56
Само не зацепвам какво нередно нещо има да качиш снимка,чатиш и въобще бъдеш приятел с някой от противоположния пол,мацка :д

RapExotic
07-30-2015, 15:46
,влюбена съм.Познавам това момче от 3 години,ще поясня че връзката ни е само през интернет все още след година две ще се видим ,сега не може тъй като нямам тази възможност да отида там.

Чудя се хората колко още могат да деградират..

Slunchaka5
07-30-2015, 16:32
Чудя се хората колко още могат да деградират..

Абе к'во я нападате,момичето иска съвет ,а вие давате отговор на неща,които нямат общо с темата.
RapExotic А не мислиш ли ,че такава връзка е възможна? Или не си го изпитвал,не говори без да знаеш и без да си минал по този път,защото ако беше на нейно място или на мястото на много други хора,повярвай ми,щеше да мислиш по различен начин.Деградиралият си ти,точно такива като теб ,които нямат и грам мярка за нещата.
Мило момиче,склоня да кажа ,че съм изпитвал същото или съм бил в подобна ситуация.Обичахме се,говорехме си всеки ден,опознавахме се,хубаво е ,че чувствата се зараждат и по този начин.Представяш ли си тази връзка,когато ще се осъществи на живо,намерила си подходящия човек ,който те допълва изцяло.Спри да го търсиш за малко,откъде си сигурна,че не иска да контактува с теб? Може би е зает,сега лятото,по голямата част от вашето поколение работят. Когато заживеете в същите градове,както казваш,всичко ще е прекрасно.Казах,че и аз съм бил в съшата ситуация и сега съм с това момиче.Така че според мен,дали една връзка е започната през интернет,ако ще се създаде и на живо след време,какъв е проблема? Знаеш кой е,как е,знаеш как изглежда,говорели сте си много пъти..Ще е проблем само ако ти самата не си го виждала на снимка. :) Успех.

RapExotic
07-30-2015, 16:56
^Проблемът е, че тя от 3 години "има връзка" с непознат. Няма нищо лошо в запознанствата през интернет, но тогава, когато можеш да се видиш с човека в близко бъдеще (до месец-два). А за връзка пък да не говорим. Така, както тя описва връзката им с всичката тази ревност, емоция и наивност звучи просто смешно, когато разбереш, че те дори не са се виждали на живо.
Представи си да я попитат кога за последно целуна гаджето си? Какъв би бил отговора - "Амии, таковаа, ъъ, всъщност не съм го виждала още".
За мен това е губене на време и изпускане на шансове да имаш пълноценна връзка в най-хубавите си години. После какви спомени ще имат заедно - тя пред компа, той пред смартфона??