PDA

View Full Version : Коя точно обичам?



forever9707
07-29-2015, 15:16
Здравейте... имам един проблем, от 10 месеца харесвам едно момиче а преди 7 почнах да имам чувства към нея, винаги съм бил до нея и тя ме имаше като брат а аз я исках за нещо повече.. знаеше, че я обичам, но я беше страх. Малко е сложно но беше лесбийка не напълно, но беше.. Не е спала с момче до сега както и с момиче но не това е въпросът. Аз бях и все още съм винаги до нея, събрахме се като нейната " приятелка " я нарани за пореден път и тя се осъзна, че аз съм бил винаги до нея, и че " лесбииството " не е за нея. Събрахме се заедно, тя ми каза, че е почнала да има чувства към мен и аз го виждах, защото с никой/никоя не беше се държала така добре както с мен. Така 7 месеца сме заедно вече и аз я обичам и то много. Но преди години малко тъпо звучи, но когато бях 3-ти клас имаше едно момиче, с което станахме " гаджета" докъто поради самите обстоятелства аз трябваше да замина надалеч. И така 5 години живях в друг далечен град... много често си мислех за това момиче от 3-ти клас, през тези 5 години се върнах два пъти на почивка, в моя роден град. И там срещнах сестра и това беше г/д на 2-рата година бил съм 5-клас и сестра и беше г/д 8 клас. Срещнах сестра и ние се познавахме от преди това и аз я питах какво прави сестра и. И тя ми сподели, че дълго време след мен като съм си тръгнал е плакала. Да вярно 3-ти клас е колко може да изпитва едно лапе от чувства... Макар, че мога да се обзаложа, че и аз съм изпитвал. И така после се върнах пак в мястото където живея докъто стана 5-тата година и се върнах обратно в родното си място за поястоянно. И започнах да уча в сущото училище където се запознах с това момиче, ние се позанваме още от детската градина, но тя се беше преместила вече. Завърших 8-клас и все още мислех някой път за нея, санувал съм я. И се преместих да уча в друг град, там срещнах на 3-тата година сегашната си приятелка и започнах да имам много силни чувства както ви описах по-горе. Бях нараняван от нея доста, както и аз съм я наранявал но не омишлено разбира се.. 6 месеца сме заедно и все още я обичам, но от няколко дена отново почнах да мисля за онова момиче. Не бяхме говорили 7 години с нея както и несме се виждали.. И по-някаква случайност аз и намерих ФБ-ка и я добавих следователно. Писах и нали колко време несме се виждали така и така, а предните дни изведнъж без да се сещам за нея поч1нах да я санувам как се срешаме отново... как и казвам че я обичам някакви такива. И сега незнам... доста често мисля за това момиче от 3-ти клас, 7 години където е казано съм се мъчил да я забравя, но дори и 1 път на месец да е пак се сещам за нея и всякаш я обичам.. Но с това момиче съм доста време сегашното и неискам да разваля нещатата макар, че като ме е наранила доста пъти сякаш малко по-малко я обичам по-малко, но несъм сигурен като се скараме правя всичко възможно защото откачам да не си пиша с нея (лятото сме разделени аз ходя при нея през седмица) и се чудя какво да правя... Да се откажа ли от това момиче с което съм, защото доста преживях бая ме нарани.. а и пак не спирам да мисля другата... Незнам какво да правя :( искам да съм с тази която съм сега но постоянно се карам,е да здобряваме се все единия отстъпва.. Но 7 години мисля за първата дори и да не стане нещо заслужава ли си да седя с сегашната?

Ch1024
07-29-2015, 20:45
Заслужава си да се научиш на правопис.
Иначе до въпроса ти: момичето от трети клас е една остатъчна фантазия, докато момичето, а което си е истинско. Изборът кое от двете да преследваш- фантазията или реалността- си е твой.

BeautyCupcake
07-31-2015, 12:39
Ауе брат ти на 11 ли си?

Smrazqvashta
07-31-2015, 13:02
Хвърляй чоп.

KirilovV
07-31-2015, 19:55
Не съм хейтър , но тук никой не може да ти помогне ! Че то ако ти не знаеш коя обичаш , ние ли ще знаем ?

BeeingCreepyCute
08-02-2015, 09:18
Изи/ тура. Знаеш как се прави.