PDA

View Full Version : Подготвяте ли се за училище?



Amolsa
07-29-2015, 15:55
Здравейте, тийнове ученици! :) 29-ти юли е и скоро идва училището. Два месеца от ваканцията минаха и ние още не можем да повярваме колко бързо минава лятната ваканция. Таа ... въпросите ми към вас са :
Подготвяте ли се за училище?
Купихте ли си вече : раница / чанта, тетрадки, химикали и т.н.?
А някакви дрехи и гримчета?
Пишете за всичко купено за училище, а и как се подготвяте със уроците. Т.е. припомняте ли си нещо по уроците?

VikkyNirvana
07-29-2015, 18:52
Не мисля,че някой изобщо преговаря нещо преди 15 Септември :D Лека полека ще започна да си купувам раница,тетрадки..понеже предпочитам по качествени тетрадки и принадлежности и не искам да се блъскам септември месец :д

dreamwalker
07-29-2015, 20:47
Да, уча денонощно.

Liora
07-29-2015, 23:32
Ученически принадлежности имам,дрехи и учебници ще си взема по-натам. Има още месец и половина. Чета "Тютюн",дългата версия,ако това е някаква подготовка.

Smith_6
07-30-2015, 00:57
Два месеца от ваканцията минаха

От коя планета идваш? Още месец не е минало!

inewton
07-30-2015, 05:43
От коя планета идваш? Още месец не е минало!

Ако е завършила са минали дори повече от два месеца. Другуя вариант е да е била в първи клас.

per-dead
07-30-2015, 08:44
Кой ти мисли за училище баш в разгара на лятото? Аз след няколко дни заминавам на морето да се блъскам в погото, тя тука за даскало седнала да говори. :D Даже и тетрадки няма да си купувам. Миналата година изобщо не писах в тях и таман ши спестя някой лев.

Smith_6
07-30-2015, 11:10
Ако е завършила са минали дори повече от два месеца. Другуя вариант е да е била в първи клас.

Не е завършила, говори в 1 лице когато обяснява че трябва да се подготвяме за даскало. => Е първи клас(или от 1 до 4 ако сме точни).

maimunkataneo
07-30-2015, 13:11
от една седмица не съм се спряла да обикалям за тетрадки и гримчета, все пак ваканцията е към своя край1!!1!11

Amolsa
07-31-2015, 07:54
Не, не съм от 1-ви до 4-ти клас! ;дд По правописа не ви ли направи впечатление, че третокласникчка - четвъртокласничка няма да пише така?! ;дд Завърших на 15-ти юни даскало! ;дд И ще ползвате от миналата година тетрадките? Вие пък хептен не сте писали! Или пък не сте си показвали тетрадките! ;дд Но говоря за това, че щеше да ми е интересно да прочета как другите ученици се гласят за училище! Просто от чисто любопитство.

inewton
07-31-2015, 07:57
На кого му пука за училище сега (или по принцип). На изчезване са хората, които учат през лятото, като мен например, но аз не уча за училище, а за себе си.

Amolsa
07-31-2015, 08:33
Виж, то не е да учиш през лятото. Това си е лятна ваканция и през нея не се учи. Просто питах дали се подготвяте за училище като това да си купите раница или чанта и тетрадки, а и дали към края на ваканцията /13-14 - ти септември/ няма да си отворите старите тетрадки, АКО ги пазите и просто да прочетете два - три реда. Стига сте казвали "Не ми се учи!" или "Кой ти мисли за училище?" като със сигурност родителите ви си мислят, че поне малко образование ще получите!!! Но ... в някои държави образованието се плаща, а тук е безплатно. И вие вместо малко да си седнете на задниците и да прочетете поне 1 / 2 - ра от книгите за лятото сте по цел ден на компютъра! Вярно е, че сме лятна ваканция, но можете да погледнете поне списъка със книгите и да прочетете някой мит / легенда / разказ , който са ви дали, а НЕ цяла книга! Хора, не знам какво искате да работите, но нямате добро бъдеще като не ви се учи. И то НЕ през ваканцията, а през учебната година ... :/

Arctic
07-31-2015, 09:17
Не че нещо, но защо трябва да правиш някакъв задълбочен анализ, само защото някой не е на същото мнение като теб?
И какво те интересува кой какво прави, като цяло? Недей да даваш напразни акъли и гледай себе си :)

per-dead
07-31-2015, 09:59
xDD Завършила на 15сти юни, ше ми дава акъл кво да прая аз със свободното си време. :lol: :lol: :lol: Цял месец бачкам, само идната седмица съм в отпуска. Ти си тая, която седи пред компа и дава акъли по форумите. Не съм на мнение, че лятото ми е дадено да чета 1-2 реда от тетрадките, в които даже не съм и писала, защото съм абсолютно най-несериозния ученик в НАГ. Но на теб ако ти се учи - учи, бе, ма си спести моралистките поучения.

Скорпион
07-31-2015, 10:04
Виж, то не е да учиш през лятото. Това си е лятна ваканция и през нея не се учи. Просто питах дали се подготвяте за училище като това да си купите раница или чанта и тетрадки, а и дали към края на ваканцията /13-14 - ти септември/ няма да си отворите старите тетрадки, АКО ги пазите и просто да прочетете два - три реда. Стига сте казвали "Не ми се учи!" или "Кой ти мисли за училище?" като със сигурност родителите ви си мислят, че поне малко образование ще получите!!! Но ... в някои държави образованието се плаща, а тук е безплатно. И вие вместо малко да си седнете на задниците и да прочетете поне 1 / 2 - ра от книгите за лятото сте по цел ден на компютъра! Вярно е, че сме лятна ваканция, но можете да погледнете поне списъка със книгите и да прочетете някой мит / легенда / разказ , който са ви дали, а НЕ цяла книга! Хора, не знам какво искате да работите, но нямате добро бъдеще като не ви се учи. И то НЕ през ваканцията, а през учебната година ... :/

Пст, дрогираш ли се?
П.С. От заглавието на темата ми стана ясно, че ще се правиш на интересна. Не ти се получава, откажи се.

Скорпион
07-31-2015, 10:20
И ако беше толко начетена можеше да пресметнеш една проста сметка, че 45дни не са два месеца. А и август месец сега започва. Тогава обикновено се ходи на море и се купуват плажни чанти, а не училищни такива.
Извода е , че си дебил, който търси умишлено конфронтация.

П.С.
Здравейте. :) Това е моята първа тема свързана с училището! :D На мен лично ми се струва малко странно да направя тема за училище като го МРАЗЯ толкова много! :D Тук ще си споделяме!

Сега ще те просветя. Има една опцийка- Виж форумни мнения. Ай ся, чиба.

dreamwalker
07-31-2015, 10:48
Виж, то не е да учиш през лятото. Това си е лятна ваканция и през нея не се учи. Просто питах дали се подготвяте за училище като това да си купите раница или чанта и тетрадки, а и дали към края на ваканцията /13-14 - ти септември/ няма да си отворите старите тетрадки, АКО ги пазите и просто да прочетете два - три реда. Стига сте казвали "Не ми се учи!" или "Кой ти мисли за училище?" като със сигурност родителите ви си мислят, че поне малко образование ще получите!!! Но ... в някои държави образованието се плаща, а тук е безплатно. И вие вместо малко да си седнете на задниците и да прочетете поне 1 / 2 - ра от книгите за лятото сте по цел ден на компютъра! Вярно е, че сме лятна ваканция, но можете да погледнете поне списъка със книгите и да прочетете някой мит / легенда / разказ , който са ви дали, а НЕ цяла книга! Хора, не знам какво искате да работите, но нямате добро бъдеще като не ви се учи. И то НЕ през ваканцията, а през учебната година ... :/

Ти си на 12, нали?

И сега ти предстоят изпити в седми клас?

Повечето потребители на форума са по-дърти от теб. Голяма част са завършили.

Liora
07-31-2015, 11:37
Щом говори за митове и легенди вероятно е 5-ти клас.

Smith_6
07-31-2015, 15:52
Щом говори за митове и легенди вероятно е 5-ти клас.

Добър опит, но аз я слагам 6 за 7 клас.

Liora
07-31-2015, 16:27
Ммм,не знам. Легенди и митове се учат в 5-ти клас.

Smith_6
07-31-2015, 17:01
Ммм,не знам. Легенди и митове се учат в 5-ти клас.

Както и 9, но няма начин да е за 9-ти клас.
5-ти клас вече не помня какво сме вземали.

espada
07-31-2015, 17:25
Хайде на очилище!

bloodysunrise
08-01-2015, 08:44
Аве хора, нормални ли сте, моля ви. Гледайте си живота и рахата. Когато станете 11-12 клас и е време за кандидатстване, тогава е неизбежния момент. Засега се наслаждавайте на подрастващите си години забога.

Amolsa
08-07-2015, 08:15
Хора, преди е имало доста такива теми, на които всички отговаряха с "Купих си еди какво си и ... ", а сега всички сте песимистично настроени! Що? :/ Не знам какво ви пречи темата като и преди е имало такива и то не една или две. Пък и като не ви харесва просто не давайте мнението си и толкова! Няма нужда веднага да тръгвате със лошо! :)

Mary_Jane_69
08-07-2015, 08:29
to coo fo scoo.

per-dead
08-07-2015, 09:10
Хора, преди е имало доста такива теми, на които всички отговаряха с "Купих си еди какво си и ... ", а сега всички сте песимистично настроени! Що? :/ Не знам какво ви пречи темата като и преди е имало такива и то не една или две. Пък и като не ви харесва просто не давайте мнението си и толкова! Няма нужда веднага да тръгвате със лошо! :)

Ами, може би авторите на тези подобни теми не са ги пускали в разгара на лятото и след това не са давали акъл на хората, които са решили, че лятото е за тотална отебавка на даскалото.

fire_cat_
08-11-2015, 22:10
Аз ще се подготвям след морето :D :P ^^

Klaudia11
08-13-2015, 18:05
Абсолютно не съм подготвена и не смятам да преговарям уроци през лятото. Авторката вероятно е 5 клас,свършила е на 30 май и заради това казва, че са минали два месеца. Хаха.
Всъщност вече искам да отивам на училище, голяма скука е няма човек с кой да излезе покрай интернета. Ии да, запасих се с дрехи и гримове. :D

muhatacece
08-13-2015, 18:13
Хмм, първо че почвам дскл на 15 септрмври, 2ро не, 3то не и 4то не.

VikkyNirvana
08-14-2015, 18:39
Абе,какво всички сте нападнали момичето,бе?Ебати злобните хора сте,щото е лято и отворила тема за училището.Да,почти никой не учи и не чете-то е нормално,ама се държите с нея като първобитни хора.Изкажете си мнението като хората,не като маймуните.

Amolsa
08-17-2015, 12:22
Вики Нирвана, благодаря ти! :)

VikkyNirvana
08-18-2015, 19:24
Вики Нирвана, благодаря ти! :)


Ама какво,некви комплексирани 19 годишни си мислят,че щото са завършили са много големи и велики.. xD Споко..

Amolsa
08-19-2015, 12:30
Те даже и годините ми не изкараха вярни! Ту 4-5-6 - ти клас пък съм за 8 - ми! xDD Боже ... :D Една пусната тема и те скачат. Че митове и легенди се учели не знам кога си. ;)))

fanton1
08-19-2015, 12:57
Кой учи през ваканците (и през "учебно" време) ? Нито съм се подготвил нито ще си правя труда.

per-dead
08-19-2015, 16:05
Абе,какво всички сте нападнали момичето,бе?Ебати злобните хора сте,щото е лято и отворила тема за училището.Да,почти никой не учи и не чете-то е нормално,ама се държите с нея като първобитни хора.Изкажете си мнението като хората,не като маймуните.


И вие вместо малко да си седнете на задниците и да прочетете поне 1 / 2 - ра от книгите за лятото сте по цел ден на компютъра! Вярно е, че сме лятна ваканция, но можете да погледнете поне списъка със книгите и да прочетете някой мит / легенда / разказ , който са ви дали, а НЕ цяла книга! Хора, не знам какво искате да работите, но нямате добро бъдеще като не ви се учи. И то НЕ през ваканцията, а през учебната година ... :/

Мчи, кат е седнала да дава акъли, така ще е. Ти кво очакваш? xDD
Всъщност, след кратък размисъл, успях да стигна до няква предистория на темата:
Родителите на авторката са я понатиснали да прочете нещо от списъка със задължителните книги за лятото, да си отвори старите тетрадки, да не се отпуска... Доста дълга лекция ще е била. И авторката изведнъж се почувствала пораснала и зряла след тия слова и решила да пусне темичка да раздава акъли на хората.

gg.

slicky
08-19-2015, 17:34
Аз ве

GoodEnough
08-19-2015, 19:15
вече ми липсва :(

per-dead
08-19-2015, 21:52
На мен ми липсва Варна. И отивам още другата седмица. ХА!

Скорпион
08-20-2015, 02:04
Те даже и годините ми не изкараха вярни! Ту 4-5-6 - ти клас пък съм за 8 - ми! xDD Боже ... :D Една пусната тема и те скачат. Че митове и легенди се учели не знам кога си. ;)))

Купих си розово чанте, шарени тетрадки и малко свежи гримчета.

Това, че си 8 клас не променя факта, че си безобразно просто момиче.

Amolsa
09-21-2015, 17:40
Абсолютно не съм подготвена и не смятам да преговарям уроци през лятото. Авторката вероятно е 5 клас,свършила е на 30 май и заради това казва, че са минали два месеца. Хаха.
Всъщност вече искам да отивам на училище, голяма скука е няма човек с кой да излезе покрай интернета. Ии да, запасих се с дрехи и гримове. :D

Мила, не знам какво се заяждаш като намерих това > http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/578425-%D0%9E%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BE < . Тази темичка, ако не се лъжа е твоя. ;) Така че, е тъпо да обиждаш мен и едновременно да пускаш същата тема. Айде, да не се отваряш. :D :P

Klaudia11
09-25-2015, 14:13
И в моята тема ти отговорих, но ще кажа и тук "Кое в коментара ми ти се стори като заяждане?"

Amolsa
10-14-2015, 11:58
Пък и дори в 5 - ти клас не завършват на 30 - ти май. ;) Не, не съм 5 клас. ;)))