PDA

View Full Version : Сестра ми ме помоли да й обясня как да си премахне космите там долу!!!



kvunk
07-29-2015, 20:47
Аз съм мъж на 22 и имам малка сестра на 14.Родителите ни работят такава работа, че често ги няма, защото пътуват по командировки.Тя живее или при мен и приятелката ми, или при баба ни и дядо ни.
Вчера ме попита как да си премахне космите в интимната област, аз се направих, че не я чувам.Мисля, че ще ме попита пак...Нямам си на представа какво да правя понеже не разбирам нищо.Самобрасначка ли да й купя или да я водя на козметик?Страх ме е само да не се налага да й показвам, така че предпочитам втория вариант, не знам какво ще си помисли приятелката ми...Какво мислите?

inewton
07-29-2015, 20:50
Каква мръсница само, няма ли си приятелки за тая работа!? Anathema!!!

kvunk
07-29-2015, 20:54
Може да я е срам...Все пак момичетата са много жестоки на тая възраст.Не спирам да обвинявам майка ми за това, че разчита на брат си за такива работи, които мисля, че трябва да научи от нея и да се съветва с нея.

Ch1024
07-29-2015, 21:10
Кажи й, че може да се разрови в нета за отговори на подобни въпроси, има някакви сайтове, които обясняват как се махат подобни косми и евентуално ако иска да й осигуриш самобръсначка или да я заведеш на козметик да ти каже.

Nightcore_fan
07-29-2015, 21:10
По добре не прави нищо защото после место да ходи при майка й за тия неща ще идва при тебе

baby_baby
07-29-2015, 21:27
Кажи и да пита приятелката ти тя повече разбира от теб

Скорпион
07-29-2015, 22:03
Вземи и една ножица за стижене на овци. Другия път нема тебе да пита.

Genasis
07-29-2015, 22:17
Апф, както някой каза по-горе направи нещо, че за всичките й женски проблеми, ще пита теб.

Ouroboros
07-30-2015, 07:46
Кажи и да пита приятелката ти тя повече разбира от теб

Точно.

girlwithproblem
07-30-2015, 08:06
Най-добре е да говориш с приятелката ти и тя да поговори със сестра ти. Първо - тя разбира повече от теб и второ - сестра ти може да открие пример за подражание в лицето на приятелката ти и вече да се обръча за съвети към нея. Така на теб няма да ти бъдат задавани неудобни въпроси и ако твоята приятелка и сестра ти станат близки двете ще споделят и ако по малката ти сестра има голям проблем или изпадне в ситуацията, която по принцип не би споделила с родители си, ще каже на гаджето ти, а тя ще предаде на теб и така ще си уведомен при възникване на проблем.

Smilee..
07-30-2015, 08:11
Кажи и да пита приятелката ти тя повече разбира от теб
Съгласна

RapExotic
07-30-2015, 14:39
Страх ме е само да не се налага да й показвам, така че предпочитам втория вариант, не знам какво ще си помисли приятелката ми...Какво мислите?

По-притеснителен е факта, че ти си го помисли.