PDA

View Full Version : _______



s0b1esk1
07-29-2015, 22:34
bota za klu4ovi dumi ne razpoznava "6lokavica". idealno.

piq sok4e, slu6am haus4e i 4akam da stane vreme da trugvam. ne6to mi e prazno i depresivno.. dali trqbva da se napraa, za da si vdigna nastroenieto? kakto i da e. belov ne mi vdigna tela dnes da go eba v neserioznika. otdavna ne bqh sunuval kakvoto i da e. procedurata be6e: piq prespivatelno, lqgam, stavam i posle po zada4i. v4era oba4e sanuvah bezcveten ko6mar... bqh na edna pavirana ulica s nqkakvo momi4e, koeto samo mi govore6e, a az ne q slu6ah. poqvi se ot ni6toto edno 4erno ku4e i se navedoh da go pogalq. dokato go galih ot tumnata 4ast na paviranata ulica zaduha vqtar i vidqh kak edna jaba ska4a mnogo burzo kum men. az ne otsupih i tq mi se lepna za rakata. ima6e ogromni zubi s koito mi se usmihva6e. udarih q nqkolko puti v zemqta, no tq ne se puska6e. zahapa me i taka svur6i sunq. hahaha ludnica.

Genasis
07-29-2015, 22:38
Пиян ли си ? :D :D

s0b1esk1
07-29-2015, 22:47
ne piq alkohol i ne pu6a cigari.
spodelqm si mislite. nqkoi sa dosta nesvurzani znam

s0b1esk1
07-29-2015, 23:37
6tom mi zvunna Maikal, zna4i nqma da se spi taq no6t, a dnes po obqd trqbva da zaverqvam slujebno semestara. vreme e da obli4am ancuga i da otlitam.

Smrazqvashta
07-30-2015, 13:28
Най-обичам луди, луди жаби луди, луди жаби на сън, йе.
Най-обичам луди, луди жаби луди, луди жаби на сън.
Със своите зелени крака и кореми танцуват в блатото те, йе.
Сънувам си моите крастави жаби и тъй си се чувствам добре, оу.

Supermassive____
07-30-2015, 15:50
Въпросът, който постоянно ме озадачава, е: Дали аз съм луд или другите са луди? Алберт Айнщайн.

s0b1esk1
07-30-2015, 21:03
sigurno az sum ludiq.

zaverih nai setne 6ibaniq semestar i to slujebno zaradi taq nedoebana pensionerka. kvo 4e sum si platil da mi napravqt kursovata, a? kvo me razpitva daje koi mi q e napravil? mnogo qsno 4e nqma da i kaja, az da ne sum donosnik. i za tva ne mi dade podpis, 6toto ne kazah koi mi q e napravil i 6toto si misli 4e e nai-vajna ot vsi4ki. 6e vidi taq kak izpita 6e si go vzema ot raz ;) nie zado4nicite sme nai-prokletite studenti. u4im za da rabotim i rabotim za da u4im. da vi eba maikata na vsi4ki.
mnogo depresivna ve4erq se sastoq... i nai-lo6oto e 4e maika mi e prava. prava e 4e si propilqvam jivota. samo kato si spomnq dumite i: "ti samo qde6, trenira6, spi6 i raboti6. nqma6 priqtelka i nqma izgled skoro da ima6. nqma6 priqteli, nqma6 normalna sreda, ne spi6 po celi no6ti. kato stane6 na 40 sigurno 6te si pulna razvalina ot na4ina ti na jivot". razbiram q 4e iska nai-dobroto za men i da rabotq v ofis s vratovruzka i kostum4e, no tiq ne vzimat pove4e ot 1000lv mese4no, a i imat nenormalno visoki iziskvaniq za rabota. naprimer: 2 ezika pismeno i govorimo perfektno, bakalavar (ako ne i magistar), opit pone 2 godini na su6tata poziciq i kup drugi iziskvaniq za eventualnata zaplata ot ~900lv. imam 4uvstvoto 4e kato se depresiram i tatuirovkata mi stava mnogo nasitena, vse edno se hrani s tumnite mi misli i negativnite emocii. normalno, vse pak simvolizma i e takuv.
haha, dnes v lubitelskoto serial4e go igrah "marsianska mutra" :D s netarpenie 4akam epizoda da izleze i da go gledam hahaha ludnica

s0b1esk1
07-31-2015, 14:32
imam, no pri nas sa nameseni pari i "uslugi", sledovatelno priqtelstvoto ni ne e 4isto i bezkoristno.

deba, vremeto vse edno e v unison s nastroenieto mi - tumno e, vali i gurmi. udarih edna golqma liniq, igrah malko poker, svur6ih malko rabota, no pak ne mi se vdigna nastroenieto. mai stana vreme da poru4vam podaracite za roditelite mi 4e utre e ve4e avgust mesec. za ba6ta mi sum izbral zapalka zippo s dojivotna garanciq i 6te q graviram. za maika mi sum izbral parfum CK euphoria. ne znaeh 4e to4no toq e EDP, misleh 4e e EDT, no kvo mi puka? o6te po-dobre se polu4ava. 6te prusna kum 250lv, no kvo da se napravi... nali sa mi roditeli. ni6to 4e ne sum gi karal nasila da me sazdavat i ni6to 4e sujalqvam 4e sum roden. za6to to4no az trqbva6e da sum nai-silniq spermatozoid... ako imah ma6ina na vremeto 6tqh da se vurna v dale4nata 1992-ra godina i da gi spra ot sazdavaneto mi, no za sujalenie nqmam takava.

s0b1esk1
07-31-2015, 21:22
mamka mu.. zabravih 4e imam da pi6a doma6ni po nemski. ni6to, sled malko 6e se vidq s horata, koito 6e mi pomognat. ebas kartinkata 6e sme. az, Maiki i Grebeca na6murkani kato goveda i nadveseni nad u4ebnik po nemski hahahaha pak nqma da se spi. ludnica

kaRamella
07-31-2015, 21:39
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО... ВС ИСКАТ ОПИТ НА ДАДЕНА ПОЗИЦИЯ...Е КАК ДА ГО ПРЕДОБИЯ СЛЕД КАТО НЯМА ДА МИ ПОЗВОЛЯТ ДА РАБОТЯ НА ДАДЕНАТА ПОЗИЦИЯ КЪДЕТО И ДА Е. ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ЛИ ЩЕ МИ ГО ИНСТАЛИРАТ В МОЗЪКА...тцтц.
яка жаба,кво...
носили пари

Liora
07-31-2015, 21:41
Жаба със зъби <3

s0b1esk1
08-01-2015, 08:26
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО... ВС ИСКАТ ОПИТ НА ДАДЕНА ПОЗИЦИЯ...Е КАК ДА ГО ПРЕДОБИЯ СЛЕД КАТО НЯМА ДА МИ ПОЗВОЛЯТ ДА РАБОТЯ НА ДАДЕНАТА ПОЗИЦИЯ КЪДЕТО И ДА Е. ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ЛИ ЩЕ МИ ГО ИНСТАЛИРАТ В МОЗЪКА...тцтц.
яка жаба,кво...
носили пари

na obiknovenite hora kato nas nqkoi trqbva da ni pozvoli da se razvivame. ako ne sme 4ovek na nqkoi, s4itai 4e nikoi nqma da ni dade 6ans.
kato gledam o6te sum si bedno mom4e, taka 4e jabata mai ne nosi pari :D

deeeeebaaaaaaa... nito pisahme doma6ni, nito hodih na uroci. ne moga da otida tolkova napraven, surceto mi prepuska kato na sastezanie i mi e qko zle. ne trqbva6e da prekalqvame tolkova... dano oceleq haha. pusnal sum si "Something Good to Die for" https://www.youtube.com/watch?v=02GDETk9Fp8 i 4akam. za pruv put 4uh Adam Beyer kato bqh na 17 v klub Escape. napravo ni prusna glavite kopeleto haha

s0b1esk1
08-03-2015, 08:44
kak moje da sum takova jivotno be? v4era mi be6e tolkova zle, a vmesto da reanimiram az pak prodaljih da drusam... nai-strannoto e 4e se opravih i napulno mi iz4ezna pogrebalnoto sustoqnie.
ne trqbva6e da se vijdam s edna biv6a... sega pak iska da sme zaedno, a na men mi e bezrazli4no.
noviq pi4 v na6ata kompaniq na "murtvi du6i" edva izkara 50 4asa bez sun. malko mi e tegavo za nego, no 6e se opravi.
maika mi se izvini za durjanieto si i dobavi "malko hora na 23 mogat da izdurjat cqlo semeisvo". daaa taka e.
da se eba v nenasitnoto govedo. imam 4ustvoto 4e moga da se drusam, treniram i 4ukam do smurt...

s0b1esk1
08-04-2015, 11:22
molq vi se hora, kapete se. vodata ne hape. tova e dobre za vas i za horata okolo vas. iziskva se edna elementarna higiena - voda, du6 gel, 6ampoan, parfum. zaklevam se tva ne e normalno, osobeno momi4e da miri6e na... i az ne znam kvo 6tot za pruv put usetih ne6to takova

s0b1esk1
08-04-2015, 23:05
bulgarkite si izpolzvat putkite kato sredstvo za izka4vane po socialnata stulbi4ka. ni6to novo pod slunceto, no trqbva li da e tolko qvno i s takava gordost? strah me e na kade otivat ne6tata, no mai nqma vinovni? ili ima?. predpo4itam da eba muj, bez izli6ni drami i bez pulniq paket ot jenski prostotii. da, ama ne znam dali 6e se nadurva... predstavqm si 4e to4no taka 6e stane... i posle kvo 6e pravq? nito jeni, nito muje. bolen mozak takuv :D hahaha ludnica

haritov
08-05-2015, 06:58
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЕДНО НЕЩО... ВС ИСКАТ ОПИТ НА ДАДЕНА ПОЗИЦИЯ...Е КАК ДА ГО ПРЕДОБИЯ СЛЕД КАТО НЯМА ДА МИ ПОЗВОЛЯТ ДА РАБОТЯ НА ДАДЕНАТА ПОЗИЦИЯ КЪДЕТО И ДА Е. ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ЛИ ЩЕ МИ ГО ИНСТАЛИРАТ В МОЗЪКА...тцтц.
яка жаба,кво...
носили пари

искат опит от 40г стаж да си млад човек на 25г също така да владееш 10 чужди езика

и да работиш за 1лв начас

s0b1esk1
08-05-2015, 20:16
4uk 4uk koi e tuk
4uk 4uk koi e tuk
4uk 4uk koi e tuk
4uk 4uk 4uk 4uk 4uk
4uk 4uk koi e tuk? mahalata nikoi drug. 4uk 4uk za kvo e tuk? ma kak za kvo? za toq zvuk.
4uk 4uk koi e tuk? mahalata nikoi drug. 4uk 4uk za kvo e tuk? ma kak za kvo? za toq zvuk.
4uk 4uk koi e tuk? mahalata nikoi drug. 4uk 4uk za kvo e tuk? ma kak za kvo? za toq zvuk.
4ek 4ek proba 4ek, dai mi pista, puskai rek, bek bek ot tuka lek 6toto 6e qde6 kutek.
s dve dumi vadq bubreci, s tri - kutnici, sas 4etiri - vsi4kite ste p p p p putnici.
sgan sgan mrusna sgan, v staqta gori tavan. hora gotvqt bez tigan nqkuv mrusen 4eren jam.
uj e svetlo puk e mrak, bez 4asovnika tik tak, den dva sedmica, ei go mina meseca.
godina dve promenqm se, gledam v4era - utre e.

s0b1esk1
08-07-2015, 00:11
lele, napravo se vurnah v minaloto s edna igra na WarCraft 3 The Frozen Throne: Defence Of The Ancients (DOTA), kogato nqma6e lo6i hora i ne znaeh cenata na 6tastieto. igrah s Enigma - napravo gi izkurtih. tiq se predadoha o6te na 10-ta min. sled kato im probih gorniq flang. daje si spe4elih 10lv ot taq igra 5v5 na vurzano :D
pozdrav https://www.youtube.com/watch?v=12vh55_1ul8 hahahha ludnica

s0b1esk1
08-09-2015, 12:47
ne moga da povqrvam, 4e dadoh 10lv na edna jena samo i samo da mi pravi kompaniq na peikata... mai stignah dunoto : )

usmivkata777
08-09-2015, 15:44
"мечтай, рискувай, играй, търси, бъди, искай, създай.
наеш ли що ми върза - щото си поисках, чакай недей бърза още нещо исках.
нон-стоп мечтая, съдбата си сам направлявам, проблемите си научен сам да решавам
глава за нищо и пред никого не свалям, приятел в беда никога не оставям
от себе си всичко давам, заради това делата си оправдавам
въпреки реалността, вярвам в мира и него преподавам
движа се направо, не намалям, ускорявам
дните си живея предпазливо дървото на живота като розата бодливо
лицето срещу теб като циганка лъжливо
цветното бъдеще виждам някак си в сиво, всичко ми се струва толкова фалшиво
искам това което гледам да е малко по-красиво, малко по-красиво
целта ми е върхът, но често се озовавам на кръстопът долу, притиснат там до ръбът
искам ли нещо не могат да ме спрат, знам какво е да ти опре ножа до вратът
извън кожата съм си някой път, на другия ден слухове из градът
цивилни господа отзаде ме следят, в градската джунгла аз съм лъвът
дори и глухите чуват ревът, чакали, хиени не спират да кръжат
дойде ли момента - ще ме изядат, строго подбран е тесния кръг, невъзможно е те да одържат
дните на земята са броени, сега няма да се върне до секунда си ги вземи
живот на макс, денонощни схеми и смени"

s0b1esk1
08-11-2015, 17:47
get rich or die trying

pe6oskeiborda
08-11-2015, 20:45
не е вярно компютрите разпознават и латиница много е лесно първо го превеждат в кирилица много са умни по думата могат да познаят като ползваш u дали имаш предвид у или ъ
един приятел се занимава с полиции и ми разказва най-интересните истории много престъпници си мислят че няма да ги слушат ако пишат на латиница ама нц

s0b1esk1
08-12-2015, 00:07
аз не съм престъпник, а просто охрана. иначе мерси за информацията велизаре. имаш едно черпене от мене.
много странен сън сънувах... през цялото време бях в асансьора и се движех на някъде без да спирам. атмосферата беше много тежка и усещах топлина. в ръцете си държах малка дървена кутия пълна със смачкани златни ключове. опитах се да звънна на някой, но вместо да чувам сигнала за свободно, чувах някакви шепнещи гласове, които ми говореха на някакъв неразпознаваем език и така се събудих.

мисля да направя 500 мнения и да изчезна. и без това имам много лош имидж тук :D

поздрав за чичките:

"Нищо не знаеш,мислиш,че с мен ще играеш,
с нещо невиждано ще ме смаеш,
но за протокола чичка да знаеш,
Аз като говоря,Ти ще си траеш!

Ето пред мен поредната чичка,
ня проблем,ся щи обясня,сричка по сричка,
нищо,че аз съм млад,а ти си чичка.
аве ей кавал ти ли ще ми кажеш,че много си живял.
Много си видял,много големи лайна си срал,
а всъщност ти си спал,докато аз съм си играл
Ма то тъпото перде,нищо не иска да разбере,
кво знаеш,като пак бучиш,
за да научиш нещо трябва да мълчиш
тъпа чичка, капиш? на карамфил вониш.
Не усещаш даже как пърдиш,
камо ли да разбереш младите,
са за старите,те са друг въпрос,
тях ги разбираш даже да си много прост.
Ей тъпа чичка,ще оставя гол и бос.
Твоите преживявания за една година,
дай ми точно 1 седмица и ще те мина
за да ме настигнеш,тря да зема да настина
или да земе да ми свърши бензина!

Нищо не знаеш,мислиш,че с мен ще играеш,
с нещо невиждано ще ме смаеш,
но за протокола чичка да знаеш,
Аз като говоря,Ти ще си траеш!

ае прибирай се"

s0b1esk1
08-12-2015, 13:32
преди се смеех на тая картинка, а сега не чак толкова

http://data2.whicdn.com/images/86657184/large.jpg

pe6oskeiborda
08-12-2015, 14:48
приятно ме е да се запознаем не знам кой си :)
не разбирам закво толкова ви пука за тия приятели сякаш ви определят смисъла на живота деба

s0b1esk1
08-12-2015, 20:30
пиши ми на лично кога си искаш почерпката.
не знам в кой контекст зададе тоя въпрос, но ще ти отговоря. последните ми 2 "мнения" искам да са смислени.
щом ми задаваш тоя въпрос, значи не знаеш какво е да имаш приятели, които ти пазят гърба и се подкрепяте. представи си отношенията между взвод войници, екип от спец части, партньори полицаи, сектор надзиратели и т.н. всички сте на едно място, всички се борите, всички имате цели и мечти, всички сте "братя". затова думата "брат" се използва толкова често. не очаквам да разбереш написаното :)

хаха много готини картинки намерих

http://i.imgur.com/7xYirOj.jpg

http://i.imgur.com/QeKS1zY.jpg

pe6oskeiborda
08-12-2015, 21:07
еми не сега го казваш сякаш е нещо много готино но не задължително
хората от тия картинки го казват по друг начин........ иииииии сам се сетих отговора на въпроса ми :)
иначе аз мисля че си имам приятели особено такива за каквито говориш (компания) но не помня да са ми трябвали за нещо :(

s0b1esk1
08-13-2015, 01:56
Идея давам и пея
С O.G. отбора се гордея
Не смея добре да живея
Но един ден знам, ще успея
От душата рими лея
Господи, мога да се заклея
За много неща аз копнея
Но бял флаг никога няма да развея
Знам, че е гадно да се возиш във тролея
Мизерията е лоша идея
Да се родиш в България съдба ли е?
Питаме ние младите
Много често поглеждам към небето
Свалям глава и виждам че живея в гето
Черна улица, гадна, проклета
Това е истината тук за човека

Блокове от панели
Улици черно-бели
Нека всички да бъдем смели
От ада врели кипели

Ще ви разкажа история нова
Става дума за гадна отрова
Свиреп живот във квартала
Черна маса със линия бяла
Тъмна маза отдолу под блока
Влага голяма спира ти тока
Крушка една на тавана пресвятка
А, кво става бе батка
Продадох отдавна душата си на дявола
И във всеки бой използвам парабола
Продавах живота си на хора
И сега изходът ми е гроба
Не мога да живея така
И да стъпвам на тази земя
Задаваш ми въпрос какво
Един ден ще разбереш защо

Блокове от панели
Улици черно-бели
Нека всички да бъдем смели
От ада врели кипели

kaRamella
08-13-2015, 12:36
искат опит от 40г стаж да си млад човек на 25г също така да владееш 10 чужди езика

и да работиш за 1лв начас

басимо

[7h3.0n3]
08-15-2015, 09:44
"улица, да му ебеш майката" - Ивака
"живота си е ебало майката, брато" - Ъпсурт