PDA

View Full Version : Човешката съдба?



ангелче_12513
07-30-2015, 14:31
Темата ми се подразбира , още от заглавието. Съществуват хора , които само лежат , чакат и не си мърдат пръста , но имат късмет и им върви във всяко едно отношение , и трудно би било да се каже , че имат спънки. Но пък съществуват и противоположен тип хора , които са борбени , упорити , никога не се предават или чакат нещо да стане от самосебе си до , въобще нищо общо с по-горния тип, но не им върви в живота изобщо. Познавам хора. които ги мързи дори да се почешат , нямат никакъв стимул и упоритост , а живота им е повече от прекрасен. Също съм виждал , другия противоположен тип индивиди . Умни , възпитани , уверени , борбен , пълни с надежда и упоритост , но имат много по-тежки моменти. Вие от койтип хора сте?

IWannaBeSedated
07-30-2015, 14:33
Защо трябва да има само две крайности? :shock:

ангелче_12513
07-30-2015, 14:47
Защо трябва да има само две крайности? :shock:

Защото в днешно време , тези две крайности се наблюдават най-често.

BeautyCupcake
07-31-2015, 12:19
Защото в днешно време , тези две крайности се наблюдават най-често.

Най-често, но не винаги.
Имай малко вяра в хората в днешно време :) (въпреки,че аз нямам)

RapExotic
07-31-2015, 15:11
Защото на едните някой им пази гърба, а на другите не.

ангелче_12513
08-02-2015, 14:34
Защото на едните някой им пази гърба, а на другите не.

Toва ми беше въпроса. Защо хората с потенциал съдбата ги ощетява , и ги кара да се чувстват каточели нямат този потенциал ... а отрепките всичко получават без грам положено усилие.....?

NomNomNom
08-02-2015, 15:34
Toва ми беше въпроса. Защо хората с потенциал съдбата ги ощетява , и ги кара да се чувстват каточели нямат този потенциал ... а отрепките всичко получават без грам положено усилие.....?

защо си мислиш, че имаш потенциал, респективно как решаваш, че някой е отрепка

RapExotic
08-02-2015, 16:56
Toва ми беше въпроса. Защо хората с потенциал съдбата ги ощетява , и ги кара да се чувстват каточели нямат този потенциал ... а отрепките всичко получават без грам положено усилие.....?

Тук не става въпрос за потенциал. Става въпрос за връзки. Дори нищо да не можеш да правиш, ако си в среда от хора, които да те уредят на добра позиция все ще си над тези, които могат, но няма кой да им даде шанса да се развиват.

ангелче_12513
08-05-2015, 21:14
защо си мислиш, че имаш потенциал, респективно как решаваш, че някой е отрепка

Кой ти каза , че изобщо визирам себе си?
Просто аз пуснах тази тема , от чисто любопитство. И още един въпрос: - Защо веднага решаваш , че мисля някого за отрепка? При условие , че нито съм изтъкнал нещо , нито нищо?

The Reckless
08-16-2015, 15:13
Защото в днешно време , тези две крайности се наблюдават най-често.

Аз пък не мисля така. Срещат се и други...видове хора :D често. Срещала съм и познавам такива, които са се трудили, били са упорити и не са се отказвали и ето сега, както се казва, събират плодовете на всичките усилия. Не може да "слагате" на хората етикети така. Всеки е различен, с различно положение, различни...стимули и цели. Няма един случай еднакъв на другия.
Обаче не отричам, че има и такива, които нищо не правят, но пък получават всичко....какво да се прави...? Имат късмет и не всички са с връзки.