PDA

View Full Version : моля ВИ помогнете



#Teen
07-30-2015, 19:40
Момиче съм на 14 . На тренировки (тенис на корт) ходя от 8 години , но от преди година-година и половина не ходя заради спорта ами момче смисъл когато отида и гл дали ще дойде с няколко дууми хр го :33 . Нали сме 7-ми клас или бяхме и той пропусна не идваше 2-3 месеца . Откатко започна отново да тренира се държи по-усобено от преди .Винаги се закача с мен използва моменти да ме дразни когато пропусна точка спори понякога .Когато едно момиче се развика на корта че сме влюбени аз започнах отричам той не каза нищо само се усмихваше ама не искашше да се забележи и .... аз се усмихвах няма как . постоянно ми се усмихва като говорим когато ме удариха не го заинтерсува това мн .Веднъж ме боля китката и и се държах постоянно там а, той ме питаше от какво ме боли. помогнете какво е това а и днес ме изчака до изхода на корта тоест до там въррвяхме заедно а никога не го прави това направо си тръгва . нз какво е това??както да правя?

maimunkataneo
07-30-2015, 20:59
какво е това бе

WhereIsMyCrown
07-30-2015, 21:18
се държи по-усобено
Кой клас каза че си? Нещо много Усобено пишеш

Smrazqvashta
07-31-2015, 08:05
Кой клас каза че си? Нещо много Усобено пишеш

:D



От година и половина ходиш на тренировки, защото харесваш някакъв си там ???????????????????? А не заради спорта ????????????????????

SRSLY?