PDA

View Full Version : Един малко странен Въпрос относно външния вид..



789789789
07-30-2015, 23:24
здравейте,

Не знам как да започна дори,но става въпрос за тялото и лицето, нз тея по известните личности как го правят (като изключим грима и фотошоп ефектите(при снимки) ),но винаги са изящни, не само в лице ми спортистите в тялото нямат нито зачервяване нито пъпка ..

Първо относно лицето нямам акне, но на две-три седмици все излизат по 2-3 пъпчици, или след бръснене... нз какво е, но хигиената ми е на Високо ниво и пак излизат, Какво ползват тези хора бре вечно перфектни - Някой ще каже е пред камера всички са красиви, е не е така. има много които са Перфектни и на живо, но как го постигат?

Другото което относно тялото на гърдите и на гърба всеки месец си има по някоя пришка да излезне и направо ме побърква(щото са адски гадни) .. пък като тренираш и кво те е срам да се свалиш гол щот все има нещо червенкичко..

Не съм някакъв заседнал пред компа 100 кила, ми активно спортуващ, вода предимно пия, Здравословно хранене..

Да ли проблема е,че в България като цяло всички Хранителни продукти са буклуци и ни пробутват боклуци вместо истинска храна и от там да идва? Нито сиренето има вкус нито млякото, плодовете и зеленчуците пък внос от нз си къде...Гмо-та

Какво е вашето мнение да ли храната влияе по-подобен начин на организма или си е просто ген или пък нещо друго.. Как се справяте с подобни проблеми?

Smith_6
07-30-2015, 23:31
Аз нямам подобни проблеми => не храната, а гените са ти боклук. След като си направиш вазектомия за да е сигурно спирането на разрастването на пъпчивото население може някой да даде сериозен коментар по темата...но това няма да съм аз.