PDA

View Full Version : Какво се случва?



HelpM3
07-31-2015, 08:14
Здравейте.Момче съм на почти 22 години,студент.Имам проблем,но не мога да вникна в него.От както се помня с момичетата не ми върви особено,някак си им е добре като са с ме,но дотук.Все приятелства,приятелства и то писва накрав.Имал съм 2 3 приятелки,но след известно време все започвам да им търся кусури и като казвам известно време имам впредвид 2 3 месеца макс.Някоя пп хубавка като ми обърне повече внимание и аз скачам като рибка и после се псувам мен си...Нямам проблем с общуването,дори почти винаги намирам общи приказки с всеки.Поддържам добра перфектна хигиена,старав се да се обличам добре,висок съм,рус,сини очи и все пак нещо ми куца.Всички приятели казват,че имам голяма чувство за хумор и би ми помогнало с жените,но според мен през това време влизам в приятелската зона.Когато съм с много хора и ме слушат всички мога да сваля на едно момиче звездите и да остане без дума,но ако остана сам с нея някак си смелостта ми се изпарява и това всеки път ебаси....Трудно ми е да заговарям непознати,но отдаде ли ми се възможност веднага действам и ако съм сам има една нотка агресия в свалката ми,защото ми е нервно по някой път.Ако може да ме насочите към нещо ще е от полза и моля хора които нямат намерение да ми помагат по-добре да замълчат.

Smrazqvashta
07-31-2015, 11:35
Голяма каша ти е поста. Аз не разбрах какъв е проблема точно?

Влизаш в приятелската зона на момичетата, защото смяташ, че нещо ти куца. Но в същото време когато си намериш приятелка и биеш шута, защото ти омръзва след някой месец. Но пък скачаш, като рибка, когато получиш внимание от хубава жена?
Сваляш звезди на момичетата, оставяш ги без думи, но ако останеш сам с тях не можеш? Че къде им сваляш звездите? По чата ли?

И защо да ти даваме съвети как да се пооправят нещата, след като след месец-два ще са ти омръзнали?

Наистина ли си на 22години?

pac0line
07-31-2015, 11:44
waw някой е описал животът ми в тема :D

NomNomNom
07-31-2015, 11:48
Жените така ли ти правят ( към автора)
https://www.facebook.com/VirginRadioEdmonton/videos/841755652552301/
винаги можеш да .. избягаш през някоя дупка :д

HelpM3
08-01-2015, 08:22
Да доста зле се изразих и се извинявам.Основният проблем е,че когато съм на всеослушание не се притеснявам да говоря открито с момичето,но когато останем насаме просто губя този кураж.Пример:седим в компания много хора и аз разговарям с нея и няма проблем,но след като си тръгнат и започва една неувереност с мен и дрънкам глупости само колкото да върви разговора.

GLaDOS
08-01-2015, 09:32
Страх те е че като останете насаме може да не върви разговора и да не те хареса,докато в компания дори да няма какво да си кажете има компания и нещата се допълват.Другото което е , Нямаш подход.

doktor_djeikal
08-01-2015, 11:51
За какво ти е жена, за кеф или за разплод?