PDA

View Full Version : Ударете ми по едно рамо, моля.



per-dead
07-31-2015, 13:11
На 6сти заминавам за The sea of Black в Бургас с влака, ама не знам кво ми се пие по време на пътуването. Като изключим бира, джин и коняк. Бирата по принцип си върви в пакет, а джин и коняк вече по смъртно не пия. :D

Supermassive____
07-31-2015, 13:30
Спирт 95 градуса. Приятно пътуване!

per-dead
07-31-2015, 16:13
Благодаря. На спирта му мина модата вече.

tireheb
07-31-2015, 16:53
напрао заеби тая глупост хипарска сеа оф блацк и с тея пари си земи виски и вентилатор
па си стой дома там си пий

pac0line
07-31-2015, 17:57
Е къ кво, изстуден бийфийтър с тоник и лимончи

LoadRunner
07-31-2015, 18:07
аз ако ти ударя едно рамо няма да ти се налага да мислиш за бирички щото не в бургас ами направо в гърция ще пратя да почиваш

NomNomNom
07-31-2015, 18:47
черен афтършок
червен афтършок
мартини
евтини ликьори, ако не ти се дават пари за бейлис
ракия


Нз как го правите, аз дори в самолета не пия вино, защото ми е напрегнато, че ще изпусна нещо от контрол. :д

Corb1225
07-31-2015, 19:05
Ментичка

espada
07-31-2015, 19:09
"Тройной".

per-dead
08-01-2015, 05:40
напрао заеби тая глупост хипарска сеа оф блацк и с тея пари си земи виски и вентилатор
па си стой дома там си пий

Ама самичка не е забавно. :(


Е къ кво, изстуден бийфийтър с тоник и лимончи

Джин по смъртно не пия вече. Прекалено лоши спомени имам от него. До колкото ги имам.


аз ако ти ударя едно рамо няма да ти се налага да мислиш за бирички щото не в бургас ами направо в гърция ще пратя да почиваш

Смятам да пропусна.


черен афтършок
червен афтършок
мартини
евтини ликьори, ако не ти се дават пари за бейлис
ракия


Нз как го правите, аз дори в самолета не пия вино, защото ми е напрегнато, че ще изпусна нещо от контрол. :д

Автършока е най-добрата идея за сега, но като му видЕх цената в едно магазинче... май ще си го сцепя с компанията, ако са навити. Не съм сигурна как е станало така, но мартини съм пропуснала да опитам. Идея си нямам какво е на вкус. Миналата година си взехме някъв евтин ликьор - имитация на нещо, което не помня вече. Накарах тоа, който го беше купил да си го пие сам. Другото момче беше взело Teacher's и наливахме от него. Пък за ракията... всяка вечер това жуля, втръсна ми. :D
Като цяло компанийката сме се намерили такива, де носим на алкохол, не помня миналия път имаше ли пияни. Във влака де. :D


Ментичка

И тя ми втръсна. :(
След кратък размисъл, като опции виждам афтършока и уискито, за което споменах.
Одеколона на espada ще го пропусна. :D