PDA

View Full Version : Какво да тренирам



TheJonyTeam
07-31-2015, 19:55
Искам да тренирам нещо с което мога да сваля най-бързо килограми..тренирал съм 8 години футбол,но спрях тренировките за 2 месеца и рязко напълнях

От Варна
82кг
16г.

Mozzela
07-31-2015, 20:22
плуване, ще станеш жилав
или пък бойно изкуство, бокс или кик бокс например
баксет например или нз, какво те влече?

TheJonyTeam
08-02-2015, 10:54
Мислех си за кик бокс,но ще ям много бой и в началото ще е даста трудничко :D

redbul2
08-02-2015, 10:59
Мда, така ще отслабнеш най-бързо. Ще се прибираш у вас посинен целият :), в следствие на което няма да имаш никакъв апетит. И ще отслабнеш за отрицaтелно време. :)

Mozzela
08-02-2015, 18:41
не е вярно.. треньорът няма да те пусне да се биеш свободно с някой добър веднага.. ще правиш условен бой, при който влиза само техника, ще биеш уреди и ще разцъкваш с някой друг нов лекичко.. това, че се биеш още оървите пъти са измислици

Rakshy
08-02-2015, 20:19
Освен ако не е боклук и ти счупят носа на втора-трета тренировка :Д

nakontakt
08-02-2015, 20:19
не е вярно.. треньорът няма да те пусне да се биеш свободно с някой добър веднага.. ще правиш условен бой, при който влиза само техника, ще биеш уреди и ще разцъкваш с някой друг нов лекичко.. това, че се биеш още оървите пъти са измислици

Не са измислици, тренирал съм при един от най успешните, а може би и най успешния ММА клуб в София, постоянно идваха нови момчета за бокс, кик бокс, имаше и някви азиатски тъпотии, и ги пускаха с хора, които тренират от години и имат доста състезания зад гърба. Аз лично като започнах да тренирам след третата тренировка почнаха да си ме пребиват стабилно и да ти кажа не съжалявам.

Mozzela
08-02-2015, 21:01
Не са измислици, тренирал съм при един от най успешните, а може би и най успешния ММА клуб в София, постоянно идваха нови момчета за бокс, кик бокс, имаше и някви азиатски тъпотии, и ги пускаха с хора, които тренират от години и имат доста състезания зад гърба. Аз лично като започнах да тренирам след третата тренировка почнаха да си ме пребиват стабилно и да ти кажа не съжалявам.

Е виж са, то си е и до човек.. Мен в бокса като ме пуснат с ново момче вдигам ръцете и оставям да ме бие да му дойде хъса, ако биеш новаци само ше те мислят за задник, а и така нищо не доказваш.. Може би треньора в твоя клуб е искал да те понаучат на нещо и не ви е гледал знам ли
П.п. Не отдъхвай момчето така бе :D :D

anonymous708973
08-03-2015, 08:09
не е вярно.. треньорът няма да те пусне да се биеш свободно с някой добър веднага.. ще правиш условен бой, при който влиза само техника, ще биеш уреди и ще разцъкваш с някой друг нов лекичко.. това, че се биеш още оървите пъти са измислици

Не са.
Ако ходиш в добър клуб, от който системно изпращат хора на състезания, те пускат в дълбокото от началото.

Mozzela
08-03-2015, 08:53
Не са.
Ако ходиш в добър клуб, от който системно изпращат хора на състезания, те пускат в дълбокото от началото.

Ходил съм в Победа-бс (с най много шампиони в моята възраст), Национал софия и кико софия (където тренирам редовно) и само в национал ги пускаха така, ама там шампионите се броят на единия ми пръст.. Стига де, кой добър треньор ще те остави да те пребият без да имаш опит, нищо не се постига така, освен че е силно възможно да се откажеш

anonymous708973
08-03-2015, 13:00
При мен не е било така, но аз тренирам към университета и там не сме мн badass откъм техника, if you know what I mean :D

Приятелят ми каза, че на първата си тренировка е упражнил малко правите удари и треньорът му е казал да прави спаринг с хора с по няколко години опит.

s0b1esk1
08-03-2015, 16:46
още на първа тренировка ме пуснаха на ринга, а на 3-та ме пуснаха на контролна среща. споко джонка, няма да умреш :D

redbul2
08-03-2015, 17:07
Мислех си за кик бокс,но ще ям много бой и в началото ще е даста трудничко :D
Бъди рахат, Джони! Приготвили сме ти носилка и пресни овчи кожи. :D Ще те занесем у вас след първата тренировка и ледени компреси ще ти сложим за разнасяне на хематомите. :D

Че ще ядеш много бой е повече от сигурно. Обаче разчитай на нас, добрите приятели от "Спорт и здраве" Ние ще се погрижим да си върнеш нормалния вид и цвят на кожата:D Няма да ти викат "Синята брада" като в оная приказка. :D

Mozzela
08-03-2015, 17:24
При мен не е било така, но аз тренирам към университета и там не сме мн badass откъм техника, if you know what I mean :D

Приятелят ми каза, че на първата си тренировка е упражнил малко правите удари и треньорът му е казал да прави спаринг с хора с по няколко години опит.

Е да гледа от тях какво правят, как му отбиват, блокират ударите, отклони и т.н. Не за да го посинят целия, така нищо не се постига.. Са вече ако са некви педерастчета дето се доказват е друг въпрос

Mozzela
08-03-2015, 17:26
Вие сте мн гадни честно, за кво го отдъхвате пича.. :D :D
А и до автора- можеш да си вземеш някой приятел, двамата ще ви пускат най вероятно, а и по бързо ще се учите, ще се състезавате кой какво е научил и такааа..

s0b1esk1
08-03-2015, 17:42
мозела, не се ебаваме.
на мен тренера искаше да ми счупи носа след месец, а аз му казах: счупиш ли ми носа, аз ти чупя ръката хахаха славни времена бяха

Mozzela
08-03-2015, 18:24
мозела, не се ебаваме.
на мен тренера искаше да ми счупи носа след месец, а аз му казах: счупиш ли ми носа, аз ти чупя ръката хахаха славни времена бяха

Ше ти счупи носа, глупости са това, пълни... В кой клуб си ходил

Rakshy
08-03-2015, 20:30
Бате в 75% от боксовите клубове ти чупят носа до 2 седмици :D Ако не ти счупят носа значи, че не ставаш и ще си биеш крушата с векове :Д

tochko
08-03-2015, 20:36
Защо младежът не помисли за граплинг?

TheJonyTeam
08-03-2015, 21:31
Добре момчета много ма надъхахте да ям бой..то са е видяло,че в името на отслабването ще ям бой,но както и да е..Някой от Варна навит има ли,че моите приятели са сливат повече с женските..:д ?