PDA

View Full Version : Гъбички в интимната област?



galab
08-02-2015, 02:02
Здравейте! Първо - момче съм. Преди няколко месеца в горната част бедрата, при свивката, контактуваща с интимната област се появи съвсем леко зачервяване. След няколко дни и лек сърбеж. В този момент се досетих, че най-вероятно става въпрос за гъбички. Ама нали съм много отворен реших, че няма нужда да ходя на лекар, че аз сам ще се излекувам. Е, да, ама не! Положението, логично, се влоши. Въпроса ми е има ли някой, който е имал такъв проблем и да може да ми препоръча добър специалист в тази област в София.

itslili
08-02-2015, 04:13
По-добре отивай по бързичко докато не е станало лошо,можеш да попоташ и родителите си :)

inewton
08-02-2015, 10:24
Ти давай салам на ку*вите, ама поне слагай гумичка.

galab
08-02-2015, 11:57
Ти давай салам на ку*вите, ама поне слагай гумичка.
Хахах, пазя се, спокойно. :)

Иначе от вече две години не живея с нашите и не искам да ги занимавам. А и искам, някой който е имал подобен проблем да ми препоръча доктор от който е доволен, защото четох доста по форумите и е голяма каша от хапчета и мазила, ама проблемите при хората пак се появяват.

georgi12
08-03-2015, 13:33
А дали не е просто подсичане от жегите ? Все пак се консултирай с дерматолог.

marilyn
08-03-2015, 13:38
Отиваш при личния, искаш направление за дерматолог.

Ако си от София, мога да те посъветвам да отидеш при доктор Тошева, преди работеше във ВМА, приема с направления.

galab
08-05-2015, 12:09
И подсичане да е все пак е добре да го види доктор. Иначе аз първо помислих, че е реакция от прах за пране, защото няколко дни преди да стане проблема си дадох дрехи и бельо за пране в един хотел.
Мерси, сега ще проверя дали Тошева е още във ВМА. :)