PDA

View Full Version : Различно или нормално?



Ruby13
08-03-2015, 23:52
Здравей те! Аз съм 18 годишно момиче и около мен се върти един въпрос зададен от приятелките ми. Ти сериозно ли си детствена?!?!? Не знам защо, но явно днешно време на 18 години да не си правил секс е нещо странно. Аз не се срамувам от това, а и не би трябвало. Това е нещо лично, което всяко момиче си решава за себе си. Имала съм възможности, но според мен не бяха подходящи. Казвали са ми, че трябва просто да се го направя, тоест да се отърва от проблема. Но мисля, че това е тъпо и грозно. Не че трябва да чакаш принца на белият кон, но все пак е по-добре да е с някой който го е грижа за теб. Не знам дали това мислене е различно и дори странно или е нормално.

diskreten
08-04-2015, 08:38
Не се притеснявай.
Не го приемай като проблем. Винаги можеш да запушиш устата на някава таква приятелка, като и кажеш, че е по-добре да не го правиш изобщо от колкото да го правиш с някой който гледа само да те мине.

Мен ако слушаш направо се запази девствена докато не се омъжиш :)

Samo Botev Plovdiv
08-04-2015, 08:49
Кое трябва да е срамното в цялата работа?!? Аз съм момче на 18 и не съм го направил. Пука ли ми?!? По-добре се пази. Когато трябва-всичко ще си стане.

linoleum
08-04-2015, 12:43
От сега ти казвам, че следващият въпрос може да е дали освен отпред си давала и отзад. Имаш време да размишляваш дали, ще ти пука, като ти го зададат, както те притеснява сега, че те питат дали си девствена и ти си.

baby_baby
08-04-2015, 12:43
Аз не разбирам кое му е срамното да си девствена?

По-добре да си девствена на 18 отколкото да си го направила на 12-13

linoleum
08-04-2015, 12:45
сега му е времето да пробваш , кой ще те чука по-добре, не като се родят децата и да се сетиш, че имаш фетиш да ти го вадят от дупето и да ти го слагат в устата, а мъжът ти не прави такива неща....и започва една драма и все децата са потърпевши

Samo Botev Plovdiv
08-04-2015, 12:50
Стига си тролил. Като искаш да пробваш-пробвай...

Ivaaaaa
08-04-2015, 18:33
детствена вика ;ддд

RapExotic
08-04-2015, 19:07
Намери си нови приятелки. По възможност да не слушат чалга.

Грозния
08-05-2015, 20:47
Кое трябва да е срамното в цялата работа?!? Аз съм момче на 18 и не съм го направил. Пука ли ми?!? По-добре се пази. Когато трябва-всичко ще си стане.
като станеш на 25 и си още девствн ела пак да ни кажеш дали ти пука! Както на тая възраст не ти пука, точно натам отиваш и ще е късно! Жена може да си изгуби девствеността лесно и във всяка възраст преди пенсия, но за девствен мъж шансовете да проебе намаляват със всяка година след 16-18!

doktor_djeikal
08-05-2015, 20:54
като станеш на 25 и си още девствн ела пак да ни кажеш дали ти пука! Както на тая възраст не ти пука, точно натам отиваш и ще е късно! Жена може да си изгуби девствеността лесно и във всяка възраст преди пенсия, но за девствен мъж шансовете да проебе намаляват със всяка година след 16-18!

Ти си на 26, пука ли ти, че си още девствен? Кога мислиш да се самоубиваш?

Samo Botev Plovdiv
08-05-2015, 21:42
като станеш на 25 и си още девствн ела пак да ни кажеш дали ти пука! Както на тая възраст не ти пука, точно натам отиваш и ще е късно! Жена може да си изгуби девствеността лесно и във всяка възраст преди пенсия, но за девствен мъж шансовете да проебе намаляват със всяка година след 16-18!

Ти за мен не се притеснявай. И не "прое*аването" е най-важното нещо на този свят. ;) На 26 си, сигурно си и "опитен" => гледай своя си живот.

Грозния
08-06-2015, 20:50
Ти си на 26, пука ли ти, че си още девствен? Кога мислиш да се самоубиваш?
Да пука ми и е кофти, и колкото повече време минава - толкова по-невъзможно става. И не мисля да се самоубивам - по-скоро набирам смелост да ида на курва.

пловдивския... сексуално незадоволените хора никога не са щастливи - няма значение останалото!

Samo Botev Plovdiv
08-06-2015, 20:55
Важното е сам да се почувстваш щастлив. Независимо с или без се*суално задоволяване. Ако сам си наложиш, че си щастлив, значи си щастлив. Всичко опира до психиката на отделния човек.

Грозния
08-06-2015, 21:03
Важното е сам да се почувстваш щастлив. Независимо с или без се*суално задоволяване. Ако сам си наложиш, че си щастлив, значи си щастлив. Всичко опира до психиката на отделния човек.
ти да не си от някоя секта дето е против секса или кво?

Samo Botev Plovdiv
08-06-2015, 21:13
Не. Просто всичко си идва с времето. Ако бързаш за дадено нещо, значи разваляш усещането. На мен не ми пука кога ще стане това, за което говорим. Честно ти го казвам. Не бързам, а и не мисля за това.

funkey
08-06-2015, 22:08
Не. Просто всичко си идва с времето. Ако бързаш за дадено нещо, значи разваляш усещането. На мен не ми пука кога ще стане това, за което говорим. Честно ти го казвам. Не бързам, а и не мисля за това.

Врат престани да си набиваш някви филми и да се опитваш да се оправдаеш. На 18 да си девствен е доста доста гадно за едно момче. Не ми развивай теории за клеопатра и изживяването на първия си път с майка си .Стегни се малко и го направи (ако можеш)

Samo Botev Plovdiv
08-06-2015, 22:28
А може би не искам?!? Мен не ме е срам. Няма и от какво. Ако вас ви е, не мога да ви помогна. Но аз лично не изпитвам срам. Щом се чувствам добре, значи нямам нужда. ;)

Rabalka
08-06-2015, 22:46
Здравей те! Аз съм 18 годишно момиче и около мен се върти един въпрос зададен от приятелките ми. Ти сериозно ли си детствена?!?!? Не знам защо, но явно днешно време на 18 години да не си правил секс е нещо странно. Аз не се срамувам от това, а и не би трябвало. Това е нещо лично, което всяко момиче си решава за себе си. Имала съм възможности, но според мен не бяха подходящи. Казвали са ми, че трябва просто да се го направя, тоест да се отърва от проблема. Но мисля, че това е тъпо и грозно. Не че трябва да чакаш принца на белият кон, но все пак е по-добре да е с някой който го е грижа за теб. Не знам дали това мислене е различно и дори странно или е нормално.
Правиш квото ти е кеф и да не ти дреме кво мислят другите

Грозния
08-07-2015, 22:20
А може би не искам?!? Мен не ме е срам. Няма и от какво. Ако вас ви е, не мога да ви помогна. Но аз лично не изпитвам срам. Щом се чувствам добре, значи нямам нужда. ;)
първо funkey +1

второ, пловдивски, ти нормален ли си ?! Още малко ще кажеш че и чикии не биеш :D . Кого лъжеш изобщо (освен себе си)? Казаха ти го и други - девствено момче над 18 е мега зле! Момичетата (а и момчетата) презират застарелите девтвеници и има защо!

Samo Botev Plovdiv
08-07-2015, 22:55
Прав си, дори това не правя. Не ме е и срам да си го призная. ;) Има къде-къде по-важни неща към този момент, с които да се занимавам. Да презират каквото и когото си искат. Не ми пука. Това мислене е ограничено.

per-dead
08-08-2015, 06:44
Намери си нови приятелки. По възможност да не слушат чалга.

Подкрепям.

funkey
08-08-2015, 11:48
А може би не искам?!? Мен не ме е срам. Няма и от какво. Ако вас ви е, не мога да ви помогна. Но аз лично не изпитвам срам. Щом се чувствам добре, значи нямам нужда. ;)

Значи да поясня , може и да не е срамно , но е гадно за теб и може би някога ще го осъзнаеш . На тези години ако живееш като монах , не говоря да изпоебеш цялото село и т. н , просто ще ти се отрази и за в по-нататък в живота. Не искаш да се забавляваш , не те знам в какъв филм си , но май май отиваш към левия тротоар?

Samo Botev Plovdiv
08-08-2015, 12:33
Няма значение. Аз не мисля за това. Когато му дойде времето, тогава.

Грозния
08-09-2015, 19:55
Прав си, дори това не правя. Не ме е и срам да си го призная. ;) Има къде-къде по-важни неща към този момент, с които да се занимавам. Да презират каквото и когото си искат. Не ми пука. Това мислене е ограничено.
Всички момчета бият чикии. Който не бие или има сериозен здравословен проблем или лъже :D . Ако не те е срам кажи по колко пъти месечно цапаш гащите или може би ще кажеш че и мокри сънища нямаш :D .

Samo Botev Plovdiv
08-09-2015, 21:54
Всички момчета бият чикии. Който не бие или има сериозен здравословен проблем или лъже :D . Ако не те е срам кажи по колко пъти месечно цапаш гащите или може би ще кажеш че и мокри сънища нямаш :D .

Честно ли?!? Нямам. ;) И не лъжа. А и не ми пука.

Genasis
08-10-2015, 01:35
Казвали са ми, че трябва просто да се го направя, тоест да се отърва от проблема.
Важно е да не го възприемаш за проблем! Всеки го прави когато се чувства готов/а! При всеки е различно, разбира се, че ще чакаш правилния човек. Поне го осъзнаваш, не като твоите приятелки които ти казват, че това е проблем. Ако искаш мнение, намери си някой сериозен, ходи с него колкото се може повече и когато наистина разбереш, че му пука за тебе го направ

Грозния
08-11-2015, 19:41
Честно ли?!? Нямам. ;) И не лъжа. А и не ми пука.

Това е невъзможно ако все още имаш ташаци. Сигурно ще кажеш и че не сереш... трол с троловете!

Samo Botev Plovdiv
08-12-2015, 04:42
Това е невъзможно ако все още имаш ташаци. Сигурно ще кажеш и че не сереш... трол с троловете!

Това, че не вярваш, не ме бърка особено. Докажи, че съм трол, стига да можеш. ;)

haritov
08-12-2015, 07:19
Това, че не вярваш, не ме бърка особено. Докажи, че съм трол, стига да можеш. ;)

о.о паф?

Niakoitam
08-12-2015, 09:41
Здравей те! Аз съм 18 годишно момиче и около мен се върти един въпрос зададен от приятелките ми. Ти сериозно ли си детствена?!?!? Не знам защо, но явно днешно време на 18 години да не си правил секс е нещо странно. Аз не се срамувам от това, а и не би трябвало. Това е нещо лично, което всяко момиче си решава за себе си. Имала съм възможности, но според мен не бяха подходящи. Казвали са ми, че трябва просто да се го направя, тоест да се отърва от проблема. Но мисля, че това е тъпо и грозно. Не че трябва да чакаш принца на белият кон, но все пак е по-добре да е с някой който го е грижа за теб. Не знам дали това мислене е различно и дори странно или е нормално.

Ти с абсолютно нищо не си виновна, че приятелките ти са тъпи патки и са решили, че щом са ги поопрашили преди 18тата им годишнина, вече са супер зрелите и супер голямата раута. :)

Иначе ако пък е чак такъв проблем...ти си момиче, лесно е при теб. Правиш си профил в някакъв сайт като gepime.com, обясняваш, че искаш да те порят здраво и даже пред входната ти врата ще се извие опашка от всякакви загоряли кандидати... :D

Скорпион
08-12-2015, 10:38
Да пука ми и е кофти, и колкото повече време минава - толкова по-невъзможно става. И не мисля да се самоубивам - по-скоро набирам смелост да ида на курва.


Падение.

Грозния
08-13-2015, 21:09
Това, че не вярваш, не ме бърка особено. Докажи, че съм трол, стига да можеш. ;)Аз не вярвам в неща, които според биологията са невъзможни! А това,че ти твърдиш такива неща и си мислиш че някой ти вярва, доказва че си трол :D !

Скорпион... какво падение бе мен!? Падение е че съм още девствен, не че курва ще ме избави от него! В случая курвата ще е ангел-спасител :) !