PDA

View Full Version : Какво точно да направя, че да тръгна с определено мимиче.



Stvn
08-05-2015, 13:15
С въпросното момиче се познаваме от около 3 години и в момента сме много добри приятели. Пишем си всеки ден 24/7 и в момента е в Германия и след 1,2 дена си идва. Тя е малко по малка от мен(1,2 години), а аз съм на 15,16 години. Пращаме си целувки във фб и за добро утро и лека вечер понякога сърца. Преди няколко дена(1,2) един приятел и предложи, но тя не му прие, но си имаше причина сега няма да се задълбочавам в това. И за това знаем само няколко човека което доказва, че с нея сме в отлични отношения. Пращаме си отвреме на време и снимки и пускам някакви умерени шеги. В 2 различни компании сме ии няма да ми се даде възможност да и предложа и за това мисля да го направя във фб, ноо не съм много сигурен. Веднъж се пошегувах и казах:

Аз: Та нали ще се женим тр да знаеш кога се шегувам. :D :D
Аз: Ама и за това се шегувам защото няма да ми вържеш.. Никой няма.. ;( (пак като шега)
Тя: Да бе няма :D :*
Аз: Каквово няма?? Няма да ми вържеш или че никох няма :D :D :D :*
Тя: И двете ;) :D :D
Аз: Знам ;( ;( ;(
Тя: Не бее това значи, че ще ти вържа и ще има и други момичета :D :D :D

Това е малка част от чата ни.. Но всичко беше преди въпросното момче да и предложи и тя да го отреже. Чата е от около преди 3 дена.
Ии въпроса ми е дали да и предлагам във фб, защото не смятам че ще имам удобна възможност да е на живо. Моля ви помогнете.. Благодара предватирелно! :)

RapExotic
08-05-2015, 14:29
след 1,2 дена си идва. Тя е малко по малка от мен(1,2 години), а аз съм на 15,16 години... Преди няколко дена(1,2) един приятел и предложи

При теб май всичко е относително.. Включително и чата.

Ако и предложиш по чата най-много да те приеме като шегаджия и в последствие като и го кажеш на живо да ти се изсмее.

Stvn
08-05-2015, 14:50
Ее нали за това питам какво да направя.. А й ако и предложа по чата ще се усети, че не е базик 100% съм сигурен, а на живо нз може.

RapExotic
08-05-2015, 15:17
Ее нали за това питам какво да направя..

Ами излизаш с нея, чакаш подходящия момент, когато няма много хора около вас и и го казваш. Гледай само да не прозвучи като шега след това, което си и писал в чата.

Ако и предложиш по фейсбук няма да видиш как ще реагира и след това има да се чудиш къде си сбъркал и защо нещата не са станали както си си ги представял.

Stvn
08-05-2015, 15:28
Това е проблема, че сме от 2 различни компании и няма да ми се отдаде удобен момент..

Ewok
08-05-2015, 15:44
ми покани я да се видите
излезте някъде на разходка/кафе (не знам младите сега какво правите)
говорете си глупости
по някое време ѝ направи комплимент, гледай как ще реагира
хвани я за ръката, погали я лекичко
пак следи за реакция
може да я прегърнеш в някакъв момент
може шеговито да я целунеш по бузата

смисъл, вс си зависи от ситуацията, но според мен не е добра идея в рандъм чат, в който си се шегувате и не говорите нищо специално, да ѝ изтърсиш "ъъъ, искаш ли да сме си гаджета?"

първо покажи физически интерес
после говори :)

102thedream
08-05-2015, 15:48
парво ебането после чекспир

Stvn
08-05-2015, 15:50
В чата няма да е ъъ искаш ли да тръгнем или нещо такова, а съм си измислил какво да кажа ии аз мисля да го направя така да излезем, ноо така ще се усети защото никога не съм я карал да сме само двамата, а преди си беше от нашата компания.

Stvn
08-05-2015, 15:53
парво ебането после чекспир

не мислиш ли че като е на 14 е малка още за тва.. а и не ми е за секса както повечето от вас правят.. ии за това и одряза миналото момче

102thedream
08-05-2015, 15:55
аз се шегувах за по-горния коментар
според мен те харесва просто трябва да се държиш НОРМАЛНО и ще стане работата
а нормално значи без скайпове и фейсбуци а фейс 2 фейс мада фака

Ewok
08-05-2015, 16:00
В чата няма да е ъъ искаш ли да тръгнем или нещо такова, а съм си измислил какво да кажа ии аз мисля да го направя така да излезем, ноо така ще се усети защото никога не съм я карал да сме само двамата, а преди си беше от нашата компания.

не ѝ се обяснявай в любов в чата
и все пак смятам, че каненето е добра идея
дори и да се усети - какво?
ако има някакви симпатии към теб, ще се съгласи
ако ли не - то това според мен е добър знак, че начинанието ти няма да успее : )

Stvn
08-05-2015, 16:04
Мисля някой ден да я изпратя вечерта ии така ако се получи нещо. Работата е там чее и имам мн конкуренция..

102thedream
08-05-2015, 16:08
добра идея :) и не мисли за конкуренцията
конкуренцията е за да се мачка ! :)

Stvn
08-05-2015, 16:12
добра идея :) и не мисли за конкуренцията
конкуренцията е за да се мачка ! :)

Мерси все пак. ще опитам значи на живо. Още не знам какво да и кажа като я изпратя, но ще се види.. дано се получи. Най ми харесва това, че имаме еднакъв вкус за почти всичко, даже да не кажа всичко. Тя е найстина голям феймъс, а аз изобщо не съм ии колкото и момичетата да казват, че това не е от значение всъщност е.. Таа и това ме притеснява.. Но иначе си споделяме абсолютно всичко.

Ewok
08-05-2015, 16:14
хвани я за ръцете
думите сами ще дойдат :)

102thedream
08-05-2015, 16:17
щом е феймъс да види твоя вкус как е

Stvn
08-05-2015, 16:17
не ѝ се обяснявай в любов в чата
и все пак смятам, че каненето е добра идея
дори и да се усети - какво?
ако има някакви симпатии към теб, ще се съгласи
ако ли не - то това според мен е добър знак, че начинанието ти няма да успее : )

мерси мисля да е на живо докато я изпращам но още нз какво да кажа..

Stvn
08-05-2015, 16:18
щом е феймъс да види твоя вкус как е

Това много не можах да го схвана, но все пак мерси :D

102thedream
08-05-2015, 16:21
когато го схванеш ще си пич

Ewok
08-05-2015, 16:23
мани го неговия, моя е нестле

Stvn
08-05-2015, 16:26
когато го схванеш ще си пич

Това го казваш все едно че си харесвам феймъска а аз не съм ли??

Stvn
08-05-2015, 16:29
мани го неговия, моя е нестле

Да фак?? Кво нестле

102thedream
08-05-2015, 16:49
приеми че не си пич мойко и гради гради гради

Mozzela
08-06-2015, 10:10
щом е феймъс да види твоя вкус как е

хахахах тва ми напомни на един лаф, обичаш ли сирене или да го мия

baby_baby
08-11-2015, 14:34
Направо си те е отрязала