PDA

View Full Version : КОСА, КОЖА, НОКТИ, ВИТАМИНИ



ehka
08-05-2015, 21:48
Здравейте, знам че има теми за подобни продукти но повечето са стари. Искам да си взема някакви витамини от тези за коса кожа и нокти, ако може да ми препоръчате, ако сте приемали такива. Мислих да си взема Геритамин нео, то видях коментари, че се пълнее от него. Ако може да ми препоръчате такива дето да не се пълнее от тях искам косата ми да се заздрави, защото напоследък не изглежда добре, също така и ноктите ми много се чупят и цепят, какви ли не заздравители съм ползвала, по кожата ми все още се появяват гадни пъпки и е много мазна, въпреки, че редовно се мия. На 20 години съм, момиче.

Ivaaaaa
08-06-2015, 14:26
http://static.framar.bg/thumbs/6/products/merc-special-drajeta-60.jpg
пила съм от тези и нищо особено.

Liora
08-07-2015, 22:26
Кой те излъга, че се пълнее от Геритамин ?
Косата ми е половин педя над кръста, подстригвам я 2 пъти годишно и не цъфти.
Пия Геритамин, Неофолик (фолиева киселина за бременни), биотин 300 мкг. и цинк 15 мг.
Ако искаш хубави коса, кожа и нокти само с хранителни добавки няма да стане. Промени си храненето.
Ако толкова те е страх да не напълнееш от Геритамин, опитай Дермабион.

marilyn
08-08-2015, 13:23
Геритамин е просто витамин А+Е и не се пълнее от него. Калпазанка ми го препоръча преди време, пих го дълго, не мръднах с грам нагоре. Аз правя два пъти годишно курс с Фитовал. Много съм доволна, сравнително евтин е и си струва.

Ако искаш здрави коса, кожа и нокти, не става само с витамини, както ти каза някой преди мен. Как се храниш? Пиеш ли достатъчно вода? Ядеш ли белтъчини (месо, риба, яйца, мляко)?

galen_plamen
08-08-2015, 16:34
на мен лекарка ми е препоръчала на Допелхерц -витамини за коса, кожа и нокти с пшеничен зародиш -той е известен с качествата си към косата,
,
но също така много по забележим ефект видях ,когато започнах да пия Сяра - медицинска сяра за пиене
тя основно помага на кожата ,косата и ноктите ,костите , подмладява ,забавя стареенето ,против акне , пъпки, премахване на микроби вътрешно
,
наистина лицето ми светна
,
http://vbox7.com/play:6c6edb94ed

o0ps
09-05-2015, 01:49
Solgar skin nails and hair. Водят се едни от най-добрите в този ценови клас. Не очаквай чудеса все пак.

kalpazanka
09-05-2015, 06:36
Liora, хубаво си се насочила да пиеш и фолиева, но ти препоръчвам да е метилираната фолиева, тъй като ако си носителка на генетичен дефект, ще я усвоиш, докато за обикновената няма как да стане.

sevdalina
09-05-2015, 09:34
Моите нокти не искат да растат, много лесно се чупят, ужасни са, може ли да ми препоръчате нещо за заздравяване.

kalpazanka
09-05-2015, 09:51
Може да има скрит проблем на щитовидната жлеза, а не обикновена *липса на витамини*.