PDA

View Full Version : УСТАТА МИ МИРИШЕ НА ЗАПЪРТЪЦИ.



ronaldinio337
08-06-2015, 08:18
Здравейте колеги и колежки, вече се отчайвам на 20 съм момче, сутрин като стана и мога да убия някой с дъха ми, толкова е лош че не можете да си представите, имам 3 развалени зъба 1 дупка, 1 паднала шиика и незнам. Бързам да влизам в банята да ги мия, малко се отстранява лошата миризма, а в гърлото все едно някво кисело незнам.
Ужас е преди, бях ходил на личната ми докторка, тя ми вика че било заради зъбите. Пък като знам има такива хора, стават сутрента и цял ден им е свеж дъха. Хич незнам вече какво да правя и ми писна само с дъвки да се тъпча да не ми мирише устата на лайна. :@:@:@

Ouroboros
08-06-2015, 09:20
Зъболекар

ronaldinio337
08-06-2015, 09:54
Дали може да ми оправи проблема с този дъх, и като стана сутрин да ставам с кеф,,, а не да бързам в тоалетната да си мия зъбите, и да се чудя ко да правя ПЪК АКО СЪМ НА ГОСТИИИИ................

ronaldinio337
08-06-2015, 10:44
Също забелязах като си чистя зъбите с конец,, и той мирише ужасно....

georgi12
08-06-2015, 10:46
Еми тия развалени зъби ??? На какво да мирише - на цветя ли ? Естествено , че при развалени зъби и ма лош дъх - има гниене.

Ouroboros
08-06-2015, 11:39
Също забелязах като си чистя зъбите с конец,, и той мирише ужасно....

Ама що си си душкал конеца?

ronaldinio337
08-06-2015, 12:15
Що съм си душкал конеца, горе в дясно в дъното тая нали ми оправи зъба,,, забелязал съм като го чистя с конец, дето дъвча и не маболява венеца, като го докосна, нещо ми го е прееебала ама не знам...
И аз се опасявам от това гниене както каза ти,,
Сега ще пробвам да си оправям зъбите смисъл една седмица да ги чистя вечер с конец, и вечерта да ги мия,, ама няма както каза ти има ли развалени зъби и храна........................................ ....... ще мирише да си е*е майката... Честно ви казвам,,, ако сутринта ви дъхна ще умрете :(((((((((((((((

Pug_306
08-06-2015, 12:30
Ами отиди на зъболекар да ти оправи зъбите бе, как искаш с чистене да се оправят, няма как да се случи тая работа. Докато стоиш така устата ти винаги ще мирише на кенеф !

jghgh
08-06-2015, 17:29
може да отидеш и на гастро-, така както го описваш дъхът е комбинация от зъби+ нещо в червата

Ouroboros
08-06-2015, 17:41
Ами отиди на зъболекар да ти оправи зъбите бе, как искаш с чистене да се оправят, няма как да се случи тая работа. Докато стоиш така устата ти винаги ще мирише на кенеф !

+

npp
08-06-2015, 18:33
ако на пазара лесно се намираше натурално кисело мляко, щях да ти препоръчам да минеш на такъв хранителен режим с готвени и сурови зеленчуци, плодове, сирене, с възможност за малко готвено месо и готвени яйца, но уви като знам какви са/от какво са произвеждани млечните продукти, не смея, обаче при всички случаи ще е добре да спреш или намалиш до максимум захарта и продуктите, които я съдържат, дори и когато на продуктите не пише захар, а фруктозо-глюкозен сироп, ефектът пак е същият, да не говорим и за възможността да ти се помогне духовно, защото нивото на съвременните религии е доста лошо, при това именно оттам произхождат злите духове, които съсипват зъбите и създават онзи зловонен дъх в устата на съответните хора, а е редно да бъдат отмахнати, защото и това е най-лесният начин проблемът да се реши, затова, дори и ако не можеш да си позволиш/да приложиш тези неща, както и по-горе са те посъветвали, намери си добър зъболекар, който не взима твърде скъпо за да можеш да си го позволиш

dreamwalker
08-06-2015, 19:19
нивото на съвременните религии е доста лошо, при това именно оттам произхождат злите духове, които...

http://replygif.net/thumbnail/1334.gif

npp
08-06-2015, 20:17
http://replygif.net/thumbnail/1334.gif

:-D забавно сладко е, което си вмъкнала с този си пост

Грозния
08-06-2015, 20:28
'
може да отидеш и на гастро-, така както го описваш дъхът е комбинация от зъби+ нещо в червата
+++1
Авторе,за начало отиди на зъболекар задължиелно - щом са ти вече развалени зъбите,, сами няма да се оправят, най-много да ти изпопадат съвсем след няколко години.

monkata972
08-06-2015, 20:50
Мно ясно че ще ти мирише дъха приятел. В развалените ти зъби има гной и от тях идва миризмата, отиди на зъболекар да ти почисти зъбите и да ги оправи. И след това си мий зъбите редовно и устата ти ще мирише свежо! Друг начин не виждам. Успех :)

dreamwalker
08-06-2015, 21:22
:-D забавно сладко е, което си вмъкнала с този си пост

Обичаш сладко?

npp
08-06-2015, 21:46
Обичаш сладко?

в смисъл(а) на сладурско имах предвид, не на сладострастие

ronaldinio337
08-13-2015, 21:26
Благодаря за всички, на помощта, който са ми помогнали искрено,, другите който са се бъзикали с мен, мога да им кажа да се е*ът в г,за

Bao
08-15-2015, 03:18
Зъболекар!

ronaldinio337
07-26-2016, 09:01
МОЖЕ ЛИ ТЕМАТА МИ ДА БЪДЕ ИЗТРИТА ???? АДМИНИТЕЕЕ

YoungBloodZ
07-26-2016, 09:05
МОЖЕ ЛИ ТЕМАТА МИ ДА БЪДЕ ИЗТРИТА ???? АДМИНИТЕЕЕ

Може само да бъде заключена.