PDA

View Full Version : Много голям проблем с нервите...



waitandbleed
08-06-2015, 12:39
Здравейте, днес ще пиша отново са проблема ми с нервите...за кой ли път получавам нервни кризи.Последната ми такава бе преди може би час с приятелката ми..Въпроса е че като изпадна в такава криза незнам какво говоря, какво върша и какви може би ще са последствията от това...за втори път тя става свидетел на такава и от нерви я напсувах...:/ Като осъзнах какво съм направил просто неможах да повярвам че това съм аз и се прибрах.Преди като бях на училище тези кризи си бяха буквално ежедневие...Удрял съм баща ми заради нерви, а съм едва лайно на 15..Моля Ви помогнете миии с каквото и да е, не искам да се случва всичко товааа

Ivaaaaa
08-06-2015, 14:44
тестостерон, врат.
проблемът ти не е нещо, което да не можеш да контролираш. стига си намирА оправдания.

idontunderstand
08-07-2015, 10:41
Аз също до миналата година имах проблем с нервите.Ходих на психолог около половин година,но не ми помогна.Припаднах веднъж от високо кръвно и ми изписаха валидол.Взимах го постоянно и наистина ми помагаше,но реших,че трябва сама да си помогна,а не психолози и хапчета.И така в момента положението е много по-добре.Има все още моменти кризи,дори скоро бях и в болницата,защото докато бях на работа получих нервна криза и цялото ми тяло се схвана. Казвам ти всичко това не защото те интересуват моите проблеми,а искам да ти кажа,че ако ти сам не си помогнеш никой няма да ти помогне,повярвай ми. :) Това с валидола е крайна мярка,те са безобидни хапчета на билкова основа,но все пак може да минеш и без тях. Опитай се сам да се контролираш и да не си го изкарваш на хората около теб.Успех! ;)