PDA

View Full Version : Татуировка на китката



hriseto_22
08-07-2015, 06:20
Някой правил ли си е татуировка на китката от вътрешната страна и горе-долу много ли боли? :) Казаха ми,че било много болело и кокалчетата при вените било опасно нещо такова. Та въпроса ми е дали там наистина боли,решила съм да си правя там татуировка обаче като ми го казаха това и малко се поуплаших заради болката. :D

Dagichka
08-07-2015, 06:42
при всеки болката е различна.. и не, не е опасно.

itslili
08-07-2015, 07:47
Боли ,обаче нали знаеш ,,търпи бабо за гиздос"

Mary_Jane_69
08-07-2015, 08:26
Аз пък имам въпрос към теб, защото се опитвам да преборя консерватизма си.
Как ти влияе мисълта, че този татус в даден момент от живота ти ще ти писне, ти ще се чувстваш твърде депресирана и ще започнеш да го виждаш като основния си проблем и ще съжаляваш, за това че си го направила, че няма да видиш кожата си отново чиста на това място и етц етц.

hriseto_22
08-07-2015, 17:02
Ти от къде знаеш,че ще се почувствам твърде депресирана и ще почна да го виждам като проблем и ще съжалявам?!Не искам мнение дали след време ще се почувствам депресирана и т.н. Всеки гледа него си и това,което той прави за него си.Не мисля,че точно ще се почувствам така както ти казваш.И точно за това нещо съм сигурна на 100%,че никога не бих съжалила за постъпката си. :)

Susiinka
08-07-2015, 20:56
Аз имам татус на китката и не боли. И определено не ти писва след време, ако е нещо важно за теб.

anonymous708973
08-07-2015, 22:09
Някой правил ли си е татуировка на китката от вътрешната страна и горе-долу много ли боли? :) Казаха ми,че било много болело и кокалчетата при вените било опасно нещо такова. Та въпроса ми е дали там наистина боли,решила съм да си правя там татуировка обаче като ми го казаха това и малко се поуплаших заради болката. :D

Не знам кой ти е разправял, че боли, ама му предай, че е лигльо/лигла.
Досадно е най-вече, щото не боли наистина, а дере и придърпва едно такова. Все едно се чешеш по-надълбоко с недобре изпилени нокти, не знам иначе как да го обясня.

Mary_Jane_69
08-07-2015, 22:22
Ти от къде знаеш,че ще се почувствам твърде депресирана и ще почна да го виждам като проблем и ще съжалявам?!Не искам мнение дали след време ще се почувствам депресирана и т.н. Всеки гледа него си и това,което той прави за него си.Не мисля,че точно ще се почувствам така както ти казваш.И точно за това нещо съм сигурна на 100%,че никога не бих съжалила за постъпката си. :)

леко бе ожилена, поясних защо питам, не е нищо свързано с теб