PDA

View Full Version : Гърдите ми..



kamelia_pppp
08-08-2015, 20:31
Здравейте, на 17 години съм , на път съм към 18-ката. Имам следния проблем. Гърдите ми имат ужасна форма и страшно много ме притесняват. Естествено като при всяка жена почти не са еднакви,но не в това е проблемът. Аерола ми обхваща цялата гърда и са като http://2.bp.blogspot.com/_wibudMERdJk/S1a2fEnNsFI/AAAAAAAAAeU/BQEqYbVAlkw/s400/chushki.jpg. това . Най-близкия вид , които намерих до моите са тези. И на всичкото отгоре са и малки. Най-вече ме притеснява факта да ме види гола момче , защото самата аз не се възприемам с тях. Говорила съм си с някои близки и ми казват малка си ще пораснат... Дрън дрън . От както се помня с "гърди" все така изглеждат,а все пак не съм на 12-13 години тепърва да започват да ръстат. И с тази форма още повече си личи,че едната е по-малка от другата... Категорично не мога да се възприема с тях. Не знам дали това , че пуша им пречи да ръстат нормално. Чудя се дали може да се оперира или нещо да се направи,за да променя формата им. Ще се радвам на мнения и помощ..

georgi12
08-09-2015, 06:58
Едва ли силиконът би те направила по-щастлива . А това момче , което те види гола , ако не те хареса САМО заради гърдите - значи е глупак. Има разни подплънки - пробвай за на вън с такива .
Съветът ми е - спри да мислиш за тях , ако мислиш все пак за тях - мисли само положително .

marilyn
08-09-2015, 10:37
Вероятно силикон би оправил положението, но си помисли дали наистина искаш това. Има много жени, които не са с перфектен бюст или пък имат друг недостатък - нито са останали без гадже, нито без мъжко внимание. Пластичната (естетична) хирургия носи доста рискове, които няма да прочетеш в рекламите на клиниките. Далеч не е толкова безобидно и безопасно да си сложиш импланти. Разрови се малко, прочети мнения на жени, минали през това.

Опитай да компенсираш с подплънки. Радвай се, че можеш да носиш разни дрехи без гръб или по-изрязани топове, които изискват да нямаш сутиен.

DEPRE$$ED OCEAN
08-11-2015, 15:20
Ти си глупава на кой му дреме как изглеждат гърдите ти ?

draid
08-11-2015, 16:15
За друго не знам, но определено си малка за операция. Направи поне 20 и ако все още имаш такъв комплекс тогава го мисли. Никое свястно момче няма да му бъде проблем това.

WTF666
08-11-2015, 23:46
Хей, виж какво.. не се притеснявай.. Ако искаш съвет как да промениш формата или като цяло фигурата... начина е СПОРТ почваш активно за една година ще усетиш промяна... Предимно може да почне да тичаш, колело да караш и фитнес.. и като казвам фитнес става въпрос за финтес, не да ходиш само да имитираш дейност (да ме извняват повечето момичета, но това правите през повечето време)

Имам в предвид, нека някой инструктор ти изготви някаква програма или сама през нета си направи... Почва 2-3 пъти седмично, Освен пътеката, колелото има и други уреди във фитнеса..

Почваш един ден Крака(1част), корем(горна и странична часТ), кардио,

Втори: Упражнения за ръце и две упражнения за гърди, завършваш с леко кардио.

Трети: Упражения за гръб(пробваш да се набираш и леко на уредите) 2-3 упражнения, Крака(2част) 3 упражнения за Корем(долна част)

Почвай да клякаш без тежест или с минимална... Не се Притеснявай СПокойно няма да станеш Мусколеста, те така ако ставаше...

GuestNumberFive
08-19-2015, 18:21
Не бива да се притесняваш за гърдите си. Както казаха по-горе, момче, което не те харесва само заради гърдите ти, е глупак. Може би закъснявам с отговора, но го казвам за всички момичета - истинските мъже, които са останали, знаят какво да търсят у една жена, и това не са гърдите :)