PDA

View Full Version : Цвета на кожата !



sebahtinoff
08-08-2015, 23:09
Момче на 15 години. Така моя тийнпроблем е този. Имам леко мургав цвят на кожата, на мен лично много ми харесва, и на приятелите ми, питам ги дали ми харесват цвета на кожата, а те казват че ми е сексав и че искат подобен ! Даже най-добрия ми приятел има мургава кожа :) Но когато се скарам с някой и веднага той ми налита със обиди за цвета на кожата ми, сигурно вече се сещате, да ! Казват ми циганин,ром и т.н.. Не ме разбирайте по-грешно обожавам всякакви раси,етноси, езици и т.н. Но понеже съм чист българин, и тази обида, ме удря точно в чуствата, и ми става много кофти цял ден,направо ми съсипват деня... Хора кажете, как може човек който да ти харесва цвета на кожата, и да иска желае подобен, да ти обиди по такъв начин ?!?!? Че мургавата кожа, си е много красива,нежна и т.н Най-красивите жени, и готини мускулести момчета са мургави, които цял свят си падат по тях? Вие какво мислите,по темата??

georgi12
08-09-2015, 07:01
Понякога тинейджърите използват обидни думи , в които едва ли влагат нещо . Просто не обръщай внимание , или ако обръщаш внимание на това - просто отговаряй - яд ли те е , че съм циганин - по-красив съм от теб. или просто замълчавай.
Докато ти показваш , че не ти е приятно , че се дразниш от това , винаги ще има някой , който да ти се подиграва.

ДОТА
08-09-2015, 08:00
готини мускулести момчета
Вие какво мислите,по темата??

Мисля, че е време да спрат да те лъжат, че си циган и да ти кажат истината - че си педал.

BeautyCupcake
08-09-2015, 08:14
Мисля, че е време да спрат да те лъжат, че си циган и да ти кажат истината - че си педал.

1+ :D

Dwyd96
08-09-2015, 09:17
Мисля, че е време да спрат да те лъжат, че си циган и да ти кажат истината - че си педал.

OWNEEEEEED

Mary_Jane_69
08-09-2015, 14:10
Ронда Роузи не е мургава, пък виж ква е здрава.