PDA

View Full Version : Прпблем с момичетата...



street1
08-09-2015, 00:24
Здравейте, момче съм, на 18... Та, имам малък проблем, а той е, че никое момиче не ме харесва. На живо ме е срам да заговоря, защото имам и малко пъпки и... Но си пиша с момичета, има случаи в които си пишем с дадено момиче, разберем се да се видим, всичко супер... И накрая след срещата просто спира да пише с мен, започва да се държи грубо и т.н., питам ли какво съм направил отговорът е "Нищо, не е в теб проблема. <3" и дотук... Аз си мисля, че е заради това, че не съм много красив, най-вече заради пъпките, които се надявам скоро да спрат... Едно момиче с което излизахме на скоро ми написа "Имаш много хубав фейс" след като спря да пише... Много искам да излизам с момиче, да имам приятелка, както всяко нормално момче, не излизам в компании, защото... Та иначе не съм някоий богат, не съм много красив, не съм най-умния, но не съм и тъп, нещо средно, не пия, не пуша, държа се максимално добре с всички... И въпреки това не мога да си намеря приятелка... Нямам претенции относно какво ще е момичето, само да не е някоя "наркоманка". Предполагам се подразбира, че съм девствен, но въпреки това не искам момиче за секс... Имал съм приятелка преди около година, която беше за няколко месеца, с нея само сме се целували и гушкали.

Моля за съвет, какво мога да направя...

Благодаря, за помощта, ако все пак някой опита да помогне.

paradosou
08-09-2015, 16:33
Какво правиш по въпроса с акнето? Не се надявай скоро да спре, заеми се максимално отговорно с проблема, щом е сериозен и ти смъква самочувствието. Като начало може да идеш на дерматолог ~ гледай първо да проучиш отзивите на хора, на които е помогнал точно за същото.
Някакви пернАти 8-), нямащи идея къде се намират, се държат грубо с теб след като сте излизали и ти ги питаш какво си направил? Айде не... Не са ти нужни момичета, които само защото не са харесали нещо в теб си позволяват да се отнасят идиотски. В смисъл по начина ти на писане става ясно, че си добряк, трудно ми е да повярвам, че например си ги обидил, макар по невнимание, или че поведението ти е било неприемливо. Абе не ти трябва солидна самокритика в момента, трябва ти да придобиеш поне отчасти увереност, съответно да пресичаш опитите на неадекватни полупознати да ти смъкват самочувствието. Бъди рязък и ти с такива, друг начин за справяне не би работил.
Тази с фейса стабилно те е изгаврила... Друг път реагирай в такива ситуации, иначе в очите даже на случайни ще изглеждаш като клоун.
Друго - спри да се държиш чак максимално добре с всички. Бъди си толерантен, отзивчив и т.н., ама с хора, които го заслужават. Давай воля на емоциите си. Не те агитирам да се държиш аборигенски в компания и да се показваш като изключтелно първичен 8-), но пък защо да имаш хубаво отношение към разни чайки и гларуси?! Бъди естествен. Ако ти е криво, не си замаскирай настроението с изкуствена веселост. Ако искаш да се сдърпаш с някого - давай, излей си каквото имаш. Ако искаш да прескочиш уговорка - пропусни я.



Повечето момичета наистина не си падаме по момчета, които са постоянно меки, сам ще се убедиш.

RapExotic
08-09-2015, 17:57
Започни да пиеш бира. Помага за сближаване с хора (включително момичета), а е и доказано полезна за кожата.

baby_baby
08-09-2015, 21:45
Всеки човек е имал малко пъпки на през пубертета така че не се комплексирай от некви си пъпки ще си хванеш приятелка когато най-малко очакваш

Genasis
08-10-2015, 01:26
Да не си някакво лапе.. какво е това срам?? Предимно при мен срама изчезна, когато спах с първото си гадже.. от тогава всичко се промени.

street1
08-10-2015, 06:54
Преди, когато бях малък, 1-ви до 5-ти клас включително бях много общителен, пак мислех, че съм грозен (въпреки, че нямах пъпки и нищо), постоянно закачах момичетата, видех ли момиче, което да ми хареса отивах при него, запознавах се и започвахме да си говорим... Когато излизах из парка примерно се запознавах с някое момиче и после с тях си говорехме, играхехме (и компаниите им) и така, всичко беше супер, не ми пукаше. Бях се запознал с няколко момичета от съседния клас, с едното станахме много добри приятели, тя беше малко пълничка и не беше кой знае какво, но аз я харесвах такава, каквато е... След това в 5-ти клас, тя изведнъж изчезна и разбрах, че се е преместила, но нито и знаех имената (трите, не че нещоможех да направя), номера... Нито повече я видях... Само името и помня сега... След това се преместихме в друг град за временно, там учих и живях 2 години, в началото никой не познавах, но с всички се запознах от класа без да ми пука, започнах да излизам с тях и бях харесал едно момиче, но тя и приятелките и (които една част мибяха съученички, а други от квартала), започнаха да ме обиждат без причина, започнаха да ме гонят, да се заяждст, обиждат и да се държат грубо с мен... Всякаш нещо съм им направил, в училище пак се държеха зле с мен момичетата, когато ги помолех нещо за помощ ми казваха "у лево" и ми казваше една, че съм най-грозния и тъпия, който е виждала... В началото не ми пукаше, пак ходех при тях и мислех, че е на майтап, но след това започнах да бягам и да се крия от тях, спрях да общувам с хора и най-вече с момичета, след това се преместихме отново, там сега уча в училище, в което нямаме момичета в класа, в училището също са малко... Не общувах 2-3 години изобщо с момичета, бях спрял и да ги заглеждам и да се интересувам от тях, все едно са някакви кукли... Не излизах навън и нямаше как да общувам с момичета... Веднъж, докато бях в магазина видях едно момиче и момче как се гушкат и целуват пред мен... Никога не го бях правил и ми се искаше много и аз да опитам... Направих си регистрация във Facebook, добавих едно момиче, писахме си и излезнахме няколко пъти, въпреки, че бях като сега (имах пъпки) тя се съгласи да сме гаджета и се гушкахме, целувахме, излизахме... Бяхме в нейната компания, която беше само момичета 1-2 години по-малки от мен, в началото много ме беше срам и не смеех дори да я докосна, след това се отпуснах и спря да ми пука, започнахме да си говорим с другите момичета, намерих си "приятелки", докато един ден след 6 месеца тя не ми каза, че вече не ме "обичала", тогава опитах каквото се сетих, но тя не искаше да е с мен, всички други момичета от компанията ме блокираха без причина (явно заради нея) и... Отново започнах да се чувствам "ненужен", пак спрях да излизам, спрях да общувам, отидох на село и само седях в къщата и слушах музика и играех игри... След това, когато започнахме училище тъкмо, едно момче (бивш съученик, с който преди не бяхме някакви големи приятели, просто познати) ме добави във Facebook, започнахме да си пишем, оказа се, че и той като мен никога не е имал гадже, срам го е и т.н., но на скоро си хванал първото му гадже и се беше отпуснал, искаше да излезем, а аз все отказвах... Накрая се видяхме, започнахме да излизаме, запозна ме с едно друго момче (негов приятел), който също е малко срамежлив и започнахме да излизаме заедно, да "заговаряме" момичета, но когато видим красиво момиче и... Изтръпвам, досега никога не съм заговорил, хваща ме адски срам... Те заговарят рядко, от време на време, а когато го правят, аз само стоя като статуя отстрани...

Когато си пиша с непознато момиче, всичко е наред, не ме е срам, когато се разберем да излезем също ме е малко срам в първите 5-10 минути, след това се отпускам, знам, че тя иска да излезем и това ми вдига малко или много самочувствието, но след това винаги ме "зарязват", не знам къде греша. Никога не съм обиждал или удрял момиче, не мисля и да го правя...

Извинявам се, за дългият "роман", просто... Трябваше някъде да споделя.

И благодаря на отговорилите, най-вече на paradosou. :)

KappaPew
08-13-2015, 21:09
Ch ch ch... chakai malko. IMASH IGRI NA SELO ?
OK a sega seriozno. Nikyde ne greshish spored men prosto momicheta svestni malko ima, ne trqbva da spirash izlizaneto taka samo si namalqvash shansa . Uspeh vse pak i zapomni "nadejdata umira posledna"

KappaPew
08-13-2015, 21:09
Ch ch ch... chakai malko. IMASH IGRI NA SELO ?
OK a sega seriozno. Nikyde ne greshish spored men prosto momicheta svestni malko ima, ne trqbva da spirash izlizaneto taka samo si namalqvash shansa . Uspeh vse pak i zapomni "nadejdata umira posledna"

a.t.13
08-24-2015, 11:27
Започни да тренираш нещо, било то сам или с твоите приятели и се погрижи за пъпките, аз лично ти препоръчвам Acne out, по този начин ще си повдигнеш самочувствието, а от там и момичетата ще идват по-лесно.

urpa4a
08-26-2015, 00:32
Има си интервенция за пъпките, стискат ти ги махат ти ги, там струва някакви пари. Ама пъпките са ти най-малкия проблем, проблема ти е че не намираш подход и ти куцат разговорите.
Момичетата харесват натегачи (не в лошия смисъл на думата), такива които знаят какво правят и имат самочувствие и винаги знаят какво говорят, правят и издават увереност. Просто бъди уверен в действията си, малко вицове няма да е лошо да поназубриш (няма как да не се цени чувството за хумор).
Все пак основното е да се държиш естествено, което ще ти е трудно, ако не преодолееш комплекса за пъпките.
Най-лесно е ако можеш да помолиш някоя братовчедка, приятелка или защо не и бившата, да си поговорите, излезнете някъде или си направите импровизирано събиране с музика и танци.
Между другото танците не са лош вариант, особено ако се запишеш в група за танци, обикновено има недостиг на мъжка сила ;)

пошляпватора
08-27-2015, 11:50
Постни един пиц и стига се обяснява като женичка.

ZackS
08-27-2015, 20:12
Проблема е че не пушиш и не пиеш.

obey_swagmaster
08-31-2015, 15:42
Ако мислиш че е от пъпките просто си купи някакво мазило което ги премахва и се успокой. Всички в пубертета са имали или имат пъпки. Дори и аз имам, но това си е просто човешко както е човешко да ядем. :)

obey_swagmaster
08-31-2015, 15:44
Напротив това не е проблем или дефект както ти смяташ а много хубаво нещо защото аз лично мисля, че човек трябва да си пази здравето и да не го руши с алкохол и цигари. :)

BeeingCreepyCute
09-01-2015, 07:23
Ходи на фитнес (повечето момичета харесват момчета с оформени мускули по корема) и си купи някакъв крем за акнето.. Бъди самоуверен. Късмет за напред. :)

ангелче_12513
09-01-2015, 09:18
Зарежи ги кво пишат тия тука, и аз съм същия като теб, аз също търся и това е единствения смисъл на живота. Просто недей да губиш надежда и когато ти се отчаяш-от живота и вече всичко ти се струва скучно си давай си надежда , че някой ден ще я намериш. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА Я ОТКРИЕШ , ПИЧ , КЪСМЕТ!

Грозния
09-03-2015, 13:24
Здравейте, момче съм, на 18... и т.н.
Благодаря, за помощта, ако все пак някой опита да помогне.Случая ти е като моя, само че аз съм доста по-стар от тебе! Накратко - грозен си и нямаш кинти, както казаха и други - кофти комбинация. За пъпките отиди на лекар и искай да ти предпишат някакви антибиотици, че само те помагат, макар и за кратко. Заеби свалките в нета - от това нищо няма да излезе, казвам ти го от опит! Вземи антибиотиците за пъпките, приведи се в горе-долу приличен външен вид и се набутай в някоя приятелска компания, където има и мацки, пийте в някаква кръчма, закачай се с тях, пийни си и ти за кураж и да не те е срам! Ако можеш танцувай и се връткай там с мацките, те си падат по тия неща, но ако не можеш (като мен) по-добре си седи на гъза за да не станеш за смях! След като си имал приятелка веднъж, значи имаш известен опит (аз и толкова нямам) и следвщата приятелка може и да я чукаш, няма нищо срамно да ти се иска.


Тази с фейса стабилно те е изгаврила... Друг път реагирай в такива ситуации, иначе в очите даже на случайни ще изглеждаш като клоун.
Друго - спри да се държиш чак максимално добре с всички. Бъди си толерантен, отзивчив и т.н., ама с хора, които го заслужават.
Повечето момичета наистина не си падаме по момчета, които са постоянно меки, сам ще се убедиш.
Подкрепям!

Давай воля на емоциите си.Това е грешка! Винаги! Особено за мъж!

Започни да пиеш бира. Помага за сближаване с хора (включително момичета), а е и доказано полезна за кожата.Подкрепям!

... не се комплексирай от некви си пъпки ще си хванеш приятелка когато най-малко очаквашПълни глупости, стига лъга момчето по тоя лицемерен начин! Айде излез ти с него за да му оправиш комплексите и със сигурност най-малко ще го очаква :D !

...срама изчезна, когато спах с първото си гадже.. от тогава всичко се промени.Това го знаем вече и без да ни го казваш, въпросът е да се стигне до първото бодване, после е много по-лесно!

Между другото танците не са лош вариант, особено ако се запишеш в група за танци, обикновено има недостиг на мъжка сила ;)Това е педалска работа. Група по танци, как ли пък не! Най-много да бъде поканен на шопинг в мола от някое момиче... или момче :D :D :D .

Зарежи ги кво пишат тия тука, и аз съм същия като теб, аз също търся и това е единствения смисъл на живота. Просто недей да губиш надежда и когато ти се отчаяш-от живота и вече всичко ти се струва скучно си давай си надежда , че някой ден ще я намериш. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА Я ОТКРИЕШ , ПИЧ , КЪСМЕТ!
Ето един кайто още не е загубил надежда. За вас все още има надежда, но да знаете че само с нажежда не става, гледайте да не станете като мен, защото ще е късно!

У С П Е Х !!!

пошляпватора
09-04-2015, 00:52
И отново селективно пропусна 2-та коментара, които те карат да постнеш снимка, за да те видим дали си квазимодо или си въобразяваш и проблемът е по-дълбок.

女性の目
09-04-2015, 19:32
За да се влюбиш , ти трябва да поемеш риск да бъдеш жестоко наранен, но това не означава , че не можеш да имаш хубава и дълготрайна връзка. Понякога изниква момент в който изведнъж всичко става безсмислено и и започваш да търсиш големия смисъл в живота. Тогава забравяш любовта.