PDA

View Full Version : Възпаление на ухото (СПЕШНО!)



optfree
08-09-2015, 23:24
Здравейте,
Днес ходих на УНГ специалист, понеже имам възпаление на ухото.
Постоянна остра болка, заглъхване на ухото, болки при движене на челюста (при хранене и т.н.)

Изписаха ми цилоксан и diprogenta
Инструкциите са следните:

1. промивка на канала със силицилов спирт
2. напоявам памук с цилоксан и го оставям в канала на ухото докато не изсъхне самият памук
след това се повтаря процедурата.
3. вечер преди лягане, слагам от крема на памук и по същия начин го слагам в канала.

Не знам дали правя всичко правилно, но днес след като сложих крема в канала и заспах, по едно време се събудих от силна болка, махнах го и ухото ми пукаше доста лошо.
Сложих памук с капки и след като го изкарах след известно време, забелязох, че има жълто по него (предполагам, че това е гной).

Моля кажете ми какво правя грешно и какво да правя като цяло! Мисля, че нещата се влошават.

Mary_Jane_69
08-09-2015, 23:49
След като си взел мерки и се лекуваш, не би трябвало да се влошават! Не се захлупвай с черните мисли, на мен това ми е недостатък - не се притеснявай.

georgi12
08-11-2015, 10:37
Онзи ден имах подобен проблем . Обаче си сложих грейка с топла вода .6 часа след заглъхването и остратта болка , ухото ми поизпука и болката изчезна .Грейката - 3 часа преди края на мъките.Две нощи изтича жълтеникъв секрет.
Отиди отново но на друг ушен лекар.