PDA

View Full Version : Университет



selvito
08-11-2015, 09:29
Здр.Тази година съм 12 клас и още не знам какво да кандидатствам.От 8 до 11 съм завършвала с 6.Мислех си за Рентгенов лаборант,но ме е страх от кръв.Медицински оптик също много ми харесва,но искам да уча в Пловдив,а там няма такава специалност.Моля ви помогнете ми,всички вече са решили какво искат,а аз още си нямам представа.

Smilee..
08-11-2015, 09:47
Първо си изясни какво ти харесва да правиш . Спокойно , ще свикнеш да гледаш кръв . Леля ми е хирург и в началото е щяла да припадне като види кръв , а сега не и прави впечатление.Успех :)

Dwyd96
08-11-2015, 09:50
Здр.Тази година съм 12 клас и още не знам какво да кандидатствам.От 8 до 11 съм завършвала с 6.Мислех си за Рентгенов лаборант,но ме е страх от кръв.Медицински оптик също много ми харесва,но искам да уча в Пловдив,а там няма такава специалност.Моля ви помогнете ми,всички вече са решили какво искат,а аз още си нямам представа.

Принципно никой не може да ти каже какво да учиш... Трябва да си избереш сама, отвори сайтовете на вузовете в Пловдив и виж специалностите... Избери тези специалности които ти допадат и ги разучи...
П.с Рентгеновия лаборант колко кръв ще вижда според теб...

selvito
08-11-2015, 10:33
Да,но ми казаха че още първата седмица ги вкарват в моргата.

Summer Fresh
08-11-2015, 11:41
Да,но ми казаха че още първата седмица ги вкарват в моргата.

И няма да може да издържиш да видиш няколко човека, които просто са спрели да дишат и мърдат?

kaRamella
08-11-2015, 13:04
Е те в моргата не кървят бе мила...

selvito
08-11-2015, 13:32
Не знам имам чувството,че няма да издържа,но от друга страна много искам да го запиша.А нали не е частен колежа в Пловдив,защото четох и други форуми и там пише,че е бил частен

Mary_Jane_69
08-11-2015, 14:07
ехоо има МУ там

slicky
08-13-2015, 11:04
Не знам имам чувството,че няма да издържа,но от друга страна много искам да го запиша.А нали не е частен колежа в Пловдив,защото четох и други форуми и там пише,че е бил частен

В моргата няма нищо страшно, има къде къде по-гадни гледки и миризми