PDA

View Full Version : Татус



uRAGE
08-12-2015, 02:45
Здравейте, хора!Скоро ще си правя татус и се чудих каква ще е цената на тази(горе-долу) http://tattoodesign.com-designs.net/wp-content/uploads/2013/12/tribal-tattoos-for-men-back-the-most-popular-144243.jpg Питам ви защото живея в малък град, който има само 1 човек, които се занимава с такива работи, обаче не виждам смисъл да притеснявам човека само да го питам колко ще ми струва тази татуировка, тъй като ще плащам със собствени пари и искам да съм наясно на каква цена вървят тези големите на гърба :)

nym
08-12-2015, 20:21
Идея си нямам, ама отиди и питай човека. Той какво, по цял ден само татуира на конвейер ли? Татуирането е пипкава работа, не е като да отидеш до магазина за хляб, "здрасти-чао". (Основно цената се определя от размер, сложност и брой цветове. Това на снимката е един цвят, без светлосенки, лека работа. Число не мога да назова, ама със сигурност сред "тези големите на гърба" има и такива, за които ще искат в пъти повече, отколкото за показаното.)

uRAGE
08-12-2015, 21:52
Разбирам, че размера, сложността и цветовете определят цената.Не напразно добавих тази снимка, защото ще си правя същата, но може и да я скъся като не добавям тази част към кръста :)

Mary_Jane_69
08-12-2015, 22:40
ооо мен ми бие към 300-400 ама не разбирам.

bReAk3R
08-13-2015, 10:46
Не разбирам много, ама зависи и от татуиста. При такива едноцветни май се гледа колко взима на час, като най-често взимат 30 на час. Тва ми изглежда за 2 сесии по 6 часа работа. Демек около 360 най-вероятно, ама не знам, просто го питай най-добре. И преди тва се убеди, че драска хубаво, щото ти трябва симетрия все пак.