PDA

View Full Version : Как да накараш ПЕРФЕКТНИЯ да се върне ?



too_broken_heart
08-14-2015, 17:11
имам проблем... обичам едно момче , заедно бяхме 4 години. Сигурна съм , че през това време и той ме е обичал, защото е правел какво ли не за връзката ни. Накрая ме остави без причина.Без да сме се карали ,просто спря да ми пише и да ми вдига и след около месец такова държание ми каза, че според него и двамата ще бъдем по-щастливи така. Но аз никак не съм по-щастлива. плача по цели нощи. нищо покрай мен няма значение. искам да си го върна. за мен той е перфектен. той ми е първата и единствената любов, както и аз на него. Преди мен е ходел само с едно момиче и то за много кратко време и с мен всичко му беше за първи път. Как да го накарам да се върне, . повече от месец сме разделени и с всеки изминал ден ми липсва все повече. просто адски много боли да не е с мен ...

fasul
08-14-2015, 20:54
Като е перфектен защо те е заебал по интернет, само най - лигавите педалчета заебват така. Тоя е някъв пълен сдуханяк, който няма смелост да говори в очите. Просто го запсувай и ходи на инат на целия скапан пейзаж. Принтирай една негова снимка и плювай върху нея, докато храчка имаш. Само напред, нека силата бъде с теб!

GLaDOS
08-14-2015, 21:27
На твоят "перфектен" най-вероятно си му омръзнала и му се е "доживяло".

Bao
08-15-2015, 14:44
Има някои момчета, които наистина ги е грижа за момичето до тях.Ако нещо се случи с въпросното момче...има някакъв проблем.Например със здравето... Ако е достатъчно силен психически ще те остави на страна без да ти каже нищо, защото така е най- добре за теб, от колкото да те гледа че страдаш заради него.
Глупаво е защото така или иначе пак ще страдаш.Така че намери го и говорете, може наистина да има проблем и да не иска да знаеш.

tori
08-16-2015, 05:49
Той явно просто не иска да е с теб. Нямаш кво да се бориш и да ревеш - следващия. Верно, постъпил е тъпо да не ти вдига телефона и да не пише ама всеки си е в правото да прави тва, което го прави щастлив и никой не може да го накара да върши друго. Не мисля, че трябва да го съдиш за това. Освен това е възможно да има друга, която да си е харесал.

paradosou
08-16-2015, 09:10
Може би излишно категорично ще прозвучи, но няма нищо перфектно в някой, който след 4 години заедно изчезва без да благоволи да ти каже, че вече не те вижда в бъдещето си. Всъщност няма значение колко дълга връзка сте имали. И след 4 седмици да е стигнал до извода, че е по-добре всеки да е сам, би трябвало да внесе яснота, вместо да се чуди как да излезе сух от водата. Bao изобщо не я слушай. Каква е тая връзка, в която човекът е тооолкова загрижен за теб, че чак се скрива от хоризонта, за да не те бил натоварвал?! Имаш право да знаеш какво се случва и ако е момче на място, дори да е с най-сериозният проблем на света, ще ти каже, за да не си в неведение, да не се самообвиняваш и за да ти даде шанс да продължиш по по-нормален начин. Вид отговорност е. Да скипне важен разговор всеки може, ама не е там работата.
Знам, че сега не вярваш, обаче ти е направил услуга с раздялата. Не ти трябват хора, на които им липсва адекватност и затова предпочитат от разстояние и с безумно отлагане да ти демонстрират нещо, което се случва всеки ден на хиляди двойки по света.

too_broken_heart
08-16-2015, 19:44
от авторката : благодаря на всички за мненията.. Знам , че донякъде сте прави , че трябва да го забравя и да продължа напред. Но просто не мога.. Обичам го повече от всичко.. Какъвто и да е, той беше моето момче и за мен беше Перфектен! Не си представям живота с друг... Супер трудно ми е, боли... боли адски много... Изразихте мнения , за които съм ужасно благодарна, но никой не спомена за начини, по които да го накарам да се върне при мен, а точно за това написах тази тема...та да се върнем за въпроса Какво да направя, та да се върне при мен или поне да го съглася да се срещнем и да ми обясни всичко ? :(

paradosou
08-16-2015, 19:45
Ти обаче изобщо не включваш какво се е изписало досега... Грубо се изразявам, ама сама ще се вкараш във филма още повече, ако толкова настояваш пак да имаш нещо с него.

Indistinct
08-17-2015, 09:24
Както една баба, която срещнах в парка казва: Не губи кураж, идва нов тираж. - Не се предавай, времето лекува всичко, просто някои ситуации изискват повече време. :)

anonymous708973
08-17-2015, 09:32
Какъвто и да е, той беше моето момче и за мен беше Перфектен!

Не знам на какъв език искаш да ти се каже, че той за теб е бил Перфектният, но ти за него - не. Даже добра не си била за него. Той не си е дал зора да ти обясни, не те уважава, ти искаш да се върне при теб...