PDA

View Full Version : Малко тъга



mladeja
08-14-2015, 22:12
Здравейте съфорумници, в тази тема основно ще си излея мъката и да...
Преди време бях писъл тук как да действам с едно момиче което харесвах. За мое нещастие нещата се получиха. Бяхме на екскурзия за две седмици класовете ни след края на училището на море. Возих се пред нея в автобуса, а след това и до нея на отиване. Така или иначе я харесвах и тя започна да отвръща на жестовете ми. След това във чата ми каза че ме харесва, и аз нея също. Съвсем в началото излязохме, целувахме се, но тя беше някак с резерви. Каза че повечето хора и омръзвали след като ги получела. Аз не се отказах.
За тези две седмици бях най щастливото момче на земята, щях да и предложа като се приберем и имаме повече време един за друг.
На връщане всичко си беше наред, със страхотно настроение и енвргия.
Харесвах всичко в нея, нямаше нейн недостатък който да не обичам: кожата, усмивката, косата, парфюма, всичко. Беше специална, защото за пръв път имах нещо истинско с момиче, и исках тя да е добре.
Завърнахме се по домовете, където и липсвали приятелите. Казах си ок, нека се види с тях, но едва я накарах да излезем. Тя беше фалшива някак, но започна да ми разкрива и неща които не знаех. Като се прибрахме от една нейна фр разбрах с колко момчета е ходила, и по точно какви. На другата седмица тя не искаше нито да излезе, нито да говори с мен. Дори в чата ме игнорваше. Сърцето ми беше на пърчета. Писах и че щом не ме иска вече няма да се натрапвам. Тя обясни как съм щял да и омръзна, че съм се държал зле с нея и т.н. Всичко беше смешно извинение. Разбрах че се,зарибявала с някви други двама докъто била с,мен. Освен оставен бях и излъган.
Както вече казах тежко прекарах тези дни. Мразех себе си, нея и всички и всичко. Всяка нощ мислех за нея, не исках да я мразя. Наливах се като свиня но пак не помагаше. Липсваше ми, но вече не я харесвах. Дори и да можех нямаше да се върна при нея.
От тогава мина към месец и още не мога да я забравя. Вече не ме боли. На улицата я поздравявам и и се усмихвам, а нея я е срам от постъпките и. Въпреки това сега си иска един друг. Все ми е едно вече за нея. Карам си по старо му. Чувствам се добре и не тъжа, но съм много много объркан все още.
Тук идва моментът да помисля за себе си. Откакто се разделихме нямам желание да обикнс друго момиче. Тоест имам желание но не мога. Винаги я сравнявам с нея и си мисля че не е по добра, въпреки че е.
Знам че ще се оправя въпросът е кога и как.
Благодаря ви за четенето.

sl1nceetoo
08-14-2015, 23:01
Знам че ще се оправя въпросът е кога и как.
По- скоро отколкото предполагаш. И неусетно.

[7h3.0n3]
08-15-2015, 02:30
свиквай момче. всички жени са такива :)

mladeja
08-15-2015, 09:34
;11341478']свиквай момче. всички жени са такива :)

Иска ми се да вярвам че грешиш. Наистина тя ще си остане кошмар за мен

ДОТА
08-15-2015, 10:06
ника ти трябва да е млада_девойка, а не младеж

dreamhunter
08-15-2015, 12:16
ем не се занимавай повече с нея, и тя не знае какво иска.. ;)

mladeja
08-15-2015, 13:42
ника ти трябва да е млада_девойка, а не младеж

Заяждаш ли се или така ми се струва?

trippy-purple
08-15-2015, 22:21
Разплаках се :( хаха, няма страшно, ще ти мине, недей да наизустяваш така думички от тъжни статусчета и картинки във Facebook и бързо ще я разлюбиш

mladeja
08-16-2015, 22:12
Благодаря ти, но не разбрах какво съм наизустил?

Indistinct
08-17-2015, 09:49
Времето лекува всичко...
А такива като нея да си гледат момченцата, които наистина ги интересуват, да разбиват и на другите сърцата.
Прави си поука и започвай отначало.

mladeja
08-17-2015, 10:53
Мхмм, но е наистина много гадно когато някоя песен или спомен ме сети за нея. Като ме види я е шубе от мен вече и някак ми се искаше изобщо да я няма :(

jghgh
08-17-2015, 14:07
недей да ревеш за някакъв абсолютен парцал..

по-смешното е, че от самото начало те е предупредила каква е и ти пак си се вързал.
а то почнат ли още от самото начало с някакви извинения "аз съм такъв/еди-какъв-си", значи просто отписвай историята..

mladeja
08-17-2015, 14:43
Аз предположих че ще си разбия главата с нея, но не знам защо не се отказах. Сам си напъхах главата в примката. Може би ако можех да се върна назад пак щях да излизам с нея, но нямаше да се привържа.

sl1nceetoo
08-17-2015, 15:50
Може би ако можех да се върна назад пак щях да излизам с нея, но нямаше да се привържа.

хаха

mladeja
08-17-2015, 20:49
хаха

?

sl1nceetoo
08-17-2015, 21:19
Все едно да кажеш, че ще излизаш с нея, но пренебрегвайки я.
И привързването не е много по желание.

mladeja
08-18-2015, 04:56
Да така си е

trippy-purple
08-20-2015, 00:13
Не виждате ли, че е на 12

mladeja
08-20-2015, 08:52
Не виждате ли, че е на 12

Защо се заяждаш? Мислиш че ми е яко ли? И не не съм на 12, след 2 седмици правя 18. Шибани хейтъри, шибан живот :( :@

Pug_306
08-20-2015, 11:56
Въобще няма какво да ти е гадно, то как може да ти е гадно за някаква шибана курва ?!?! Може да съжаляваш само ако не си я опънал, това е :)

ангелче_12513
08-20-2015, 12:28
Няма смисъл да се измъчваш за тази евтина к*рва. Като си намериш свястно момиче , ще го проумееш.

mladeja
08-20-2015, 20:25
Благодаря ви момчета. Получи се зле защото обичах някакво идеално момиче което се оказа че не е тя. Исках да се грижа за нея и мислех че и тя беше така към мен. Мислех *
Като си показа истинското лице сърцето ми се скъса, не можех да повярвам че това е истинската тя. Все още морето, приятели, срещи, числа и т.н. ми напомнят за перфектното момиче което вече го няма, ии си мисля че и аз не съм я предразположил. Мисля си че съм я наранил и че съм нещастник който не знае как да се държи.