PDA

View Full Version : цикъл с дека и стромба



Кристиян
08-15-2015, 11:11
Здравей,
на 18 години съм и започнах цикъл с дека дураболин,бия си 2 пъти седмично по 2 мл от 3 седмици вече,искам и да вкарам стромба,по колко трябва да пия от нея, какви протектори ми трябват по време и след цикъла(също така имам и гинекомастия,появи ми се като навлязох в пубертета ).Много ще съм благодарен ако помогнете гледам всякакви форуми но всеки различно говори и искам мнение от някой компетентен.
Благодаря!!

[7h3.0n3]
08-15-2015, 12:14
Излизането го прави с 2 инжекции Прегнил 5000UI (през една седмица ги набии). Също така с Клостилбегит или Трибулус до 20-30 след последния Прегнил. За да не напредва гинекомастията трябва по време на целия цикъл да приемаш по 2 хапа дневно Провирон.
Не знам защо си решил точно стромба да комбинираш с деката... тя обикновено се комбинира с Дианабол или Анадрол 50. Повярвай ми, че Провирона ще ти държи баланса на тестостерона/естрогена в норма и няма да омазниш много. Аз не съм фен на протекторите, защото намалят ефекта от химията и те тровят повече от зобта.
Обобщено: 8 седмици по 500мг. Дека Дураболин, 5 седмици Дианабол или Анадрол по 40-50мг. дневно, 5 седмици Провирон по 2 хапа дневно и забравяш за гинекомастията и съм чувал че увеличава ефекта от химията малко, но аз не го усещам и затова не мога да ти гарантирам за тоя ефект.
Само ще ти кажа, че последния ми цикъл беше около 4 месеца без никакви протектори и качих само 3 кила, но и страшна сила: Метастерон (Украински Метан) 40-50мг. дневно, Омнадрен 250-500мг [тестостеронов пропионат (30-60 mg/ml), тестостеронов фенилпропионат (60-120 mg/ml), тестостеронов изокапроат (60-120 mg/ml) и тестостеронов деканоат (100-200 mg/ml)] седмично, Болденон 750-1000мг седмично. Вкарах и 1-2 инжекции Параболан щото ми бяха подарък и исках да ги пробвам. Излизането го направих с Прегнил и все още пия Трибестана за възстановяване по 4 хапа на ден.