PDA

View Full Version : Въпрос за спермата



Kolio007
08-15-2015, 15:03
Здравейте,
Свърших без да искам в гащите, та въпроса ми е ако ги сложа да се перат може ли спермата да попадне върху други гащи (докато се перат) и да забременее? И въобще спермата пере ли се? Извинявам се за тъпия въпрос, но се притеснявам.

Scarface...
08-15-2015, 15:10
направил си огромна грешка ... дано не си ги пуснал с гащите на майка си или сестра си... вади ги веднага и почвай на ръка да переш , кажи на майка си повече да не облича гащите, с които си ги прал ... щото ще се родят такива като тебе

Ouroboros
08-15-2015, 15:16
Ех, Кольо...
Невежо сАздание такова.
Сперма се НЕ мие. Сперма се пие.

Kolio007
08-15-2015, 15:17
Хахаха, много забавно :) Но все пак благодаря, че отделихте от ценното си време! Сериозен ми е въпроса не се ебавам с вас.

Genasis
08-15-2015, 15:21
Бате има шанс пералнята да забременее... Ти прост ли си ??

Kolio007
08-15-2015, 15:24
Добре отговорихте ми, мерси.

idontunderstand
08-15-2015, 19:26
Хахаха, много забавно :) Но все пак благодаря, че отделихте от ценното си време! Сериозен ми е въпроса не се ебавам с вас.

Лошо за теб,ако не се ебаваш :D
Как очакваш някой да отговори на толкова малоумен въпрос?

nym
08-16-2015, 08:09
Лошо за теб,ако не се ебаваш :D
Как очакваш някой да отговори на толкова малоумен въпрос?

Това е ебаси простотията, честно.

Едно време, като ходех на училище, ми казваха: "Няма глупави въпроси, питайте, щото иначе няма как да се научите." Като почнах работа - същата работа. И хората продължават да не питат. И съответно да не знаят. Точно заради ей такива реакции. Щото някой иска да си начеше егото за сметка на някой друг, вместо да помогне.

*thumbs down*

[/end rant]

Пере се, може да останат петна, ако не ги изпереш веднага, ама за забременяването 0 шанс.

dreamhunter
08-16-2015, 10:47
Това е ебаси простотията, честно.

Едно време, като ходех на училище, ми казваха: "Няма глупави въпроси, питайте, щото иначе няма как да се научите." Като почнах работа - същата работа. И хората продължават да не питат. И съответно да не знаят. Точно заради ей такива реакции. Щото някой иска да си начеше егото за сметка на някой друг, вместо да помогне.

*thumbs down*

[/end rant]

Пере се, може да останат петна, ако не ги изпереш веднага, ама за забременяването 0 шанс.

какъв е смисъла да отговаряш, като от километри се вижда че е трол?

Scarface...
08-16-2015, 10:54
Това е ебаси простотията, честно.

Едно време, като ходех на училище, ми казваха: "Няма глупави въпроси, питайте, щото иначе няма как да се научите." Като почнах работа - същата работа. И хората продължават да не питат. И съответно да не знаят. Точно заради ей такива реакции. Щото някой иска да си начеше егото за сметка на някой друг, вместо да помогне.

*thumbs down*

[/end rant]

Пере се, може да останат петна, ако не ги изпереш веднага, ама за забременяването 0 шанс.

100 про трол за това и се ебаваме , не че чешем его ... ти пък недей да бъдеш такъв кодексаджия ...
пича има гоогле ...можеше прочете преди да пише тук

nym
08-16-2015, 12:16
100 про трол за това и се ебаваме , не че чешем его ... ти пък недей да бъдеш такъв кодексаджия ...
пича има гоогле ...можеше прочете преди да пише тук

Ми то знаеш ли, че и тая тема излиза в гоогле-то? Демек ти се ебаваш да ти е весело (и да чешеш его, не ми обяснявай, че го няма и това), а после някой като търси информация и твоите бисери излизат.

@dreamhunter - С теб се съгласявам. Ако мислиш, че е трол, адекватната реакция е само една - игнор.

galen_plamen
08-16-2015, 14:11
то да беше шега , но за жалост тийнейджърите нямат много знания .освен Фейсбук ,снимки, телефони и глупости

asambok
08-16-2015, 17:05
Ако така се роди дете, го пратете незабавно в казармата, ще е безсмъртно!

Mary_Jane_69
08-16-2015, 17:14
^това беше забавно донякъде

BeeingCreepyCute
08-19-2015, 13:45
Даже вече е бременна.

urpa4a
08-20-2015, 21:42
Ще ти се родят нови гащи, ако са от женски пол може и прашки да се родят, но все пак е хубаво да се консултираш със СПОНДЖ БОБ КВАДРАТНИ ГАЩИ!!!

baby_baby
08-23-2015, 13:10
:lol:

BeeingCreepyCute
08-23-2015, 13:25
Ще ти се родят нови гащи, ако са от женски пол може и прашки да се родят, но все пак е хубаво да се консултираш със СПОНДЖ БОБ КВАДРАТНИ ГАЩИ!!!
Умник.