PDA

View Full Version : Характера и отношението нямат значение?



ангелче_12513
08-15-2015, 19:50
Здравейте , имам едно доста сериозно питане към момичетата. Само от мускулите и външността ли се интересувате? Имам малко трудности с общуването с хора , затова ще се опитам , да ви обясня. Тийнейджър съм , и на нашата възраст , всеки харесва хора с различни външни особености. Тоест , някой харесват ниски , други високи , трети с мускули , четвърти слаби/дебели.. Когато съм навън с мои приятели , се е случвало да дойдат при нас момичета.. и съм забелязал , че те веднага , започват да се забиват с тези , които положително им се набият в очите , без да ги интересува , дали ще има добро отношение или ще бъде груб с тях. Повечето от вас момичета , към тази категория ли спадате? Не само , но като цяло замисляте ли се , дали този човек не е някакъв идиот , въпреки външността му? Много пъти съм се замислял дали момичетата , биха отрязали някого , ако има добър характер и отношение , и самочувствие , но не е Брад Пит или Джон Сина? Забелязал съм в някои момичета , че се дистанцират от теб , ако не си идеален.
Понякога съм си мислел , че те са способни да търпят простотиите на гаджето си , само защото е красавец. Надявам се да сте разбрали , какъв е въпроса ми. А какви недостатъци имам , си е само мой проблем. По-добре не разпитвайте много. Просто коментирайте.

jghgh
08-15-2015, 20:01
дистанцират се защото не си уверен, не защото не си като джон сина
абсолютно всичко е до самочувствието

Ivaaaaa
08-15-2015, 20:13
Джон Сина

оф, разсмя ме :Д

ангелче_12513
08-15-2015, 21:02
дистанцират се защото не си уверен, не защото не си като джон сина
абсолютно всичко е до самочувствието

По-скоро съм на 2-рото мнение. Според мен обстановката , също има значение.

Ivaaaaa
08-15-2015, 21:19
сигурно си мислиш, че ще прикриеш неграмотността със слагане на запетайки на случаен принцип?

NomNomNom
08-15-2015, 21:38
джон сина не е готин ве

espada
08-15-2015, 21:44
az sym batista :D :D

Ivaaaaa
08-15-2015, 21:49
randy orton <3

Rakshy
08-15-2015, 22:16
мбате ко да ти каа, щом коври идват е нормално да се лепнат на джонковците, просто защото те изглеждат добре, а тя иска точно това, за да мое се пофали на аверките с кой ходи. Боли го фара некой къв характер имаш за 1-2 седмици, колкото да се отчете като оборотна. Ич не се разправяй с глупости.

doktor_djeikal
08-15-2015, 22:32
Прави се на лош, ходи винаги с нож. При средно хубавите ножовете вършат работа, а при супер яките ти трябват мачетета, резачки, огнехвъргачки и буркани пълни с миши лайна, за да ги впечатлиш. Също така е хубаво да пишеш неграмотно (ти си си неграмотен, още малко ти трябва) и на всяка втора дума да псуваш. На такива простотии се кефят простите момичета . Или си носи някой лев, доста се биха навили да ти врътнат някоя и друга свирка.

ангелче_12513
08-16-2015, 07:57
Съгласен съм с повечето мнения. Пък и почти всеки , когото познавам е откачалка... Не познавам свестни хора. Може би причината е в това ? Повечето ги устройва да ходят по дискотеките и да се бият. А относно момичетата..
Преди в старата ми компания , имаше 2 , но те само ни използваха нас момчетата. Един ден те нещо се бяха заяли с мен , защото отказах да им дам телефона си , понеже те искаха да си правят шеги. Аз се направих , че не ги виждам , но те някак си искаха да им отвърна и тогава аз нервно и заядливо им казах , че ако ми направят проблем или голяма сметка , ще се наложи те самите да спират луксозните коли на магистралата

и продължих да си играя на телефона. С какво мнение останах от момичетата според вас?

anonymous708973
08-16-2015, 08:42
Здравейте , имам едно доста сериозно питане към момичетата. Само от мускулите и външността ли се интересувате?

Не, разбира се, от кеш и семейни имоти също се интересуваме.

ангелче_12513
08-16-2015, 09:13
Според мен причината е в обстановката...
Живях в София , но се преместихме в гр. Гоце Делчев. Направо не ми се говори , преди около 2 седмици някакви издраскаха целия ни вход и като го видях , гледах като вцепенен , бате. Направо не ми се говори какви неща разбрах.
Освен това никога не ми е вървяло в нещо.

ангелче_12513
08-16-2015, 09:52
От друга страна имам много хубави спомени, но ако имах възможност да напусна страната щях да го направя.

Rakshy
08-16-2015, 10:06
чак пък страната да напуска, Pussy

doktor_djeikal
08-16-2015, 10:43
Не, разбира се, от кеш и семейни имоти също се интересуваме.

Под имот имаш ли в предвид ковчег? Щото имам приятел гробар, който си търси жена...

dreamhunter
08-16-2015, 10:44
"Никой не се влюбва от пръв поглед в характера ти" от личен опит ти го казвам

ангелче_12513
08-16-2015, 11:48
Никой не разбра смисъла на въпроса ми. Но , както и да е, не знам с какъв акъл пуснах тази тема.
Всички само ме унижавате заради това , че не съм като вас.

inewton
08-16-2015, 12:02
Никой не разбра смисъла на въпроса ми. Но , както и да е, не знам с какъв акъл пуснах тази тема.
Всички само ме унижавате заради това , че не съм като вас.

Приличаш малко на егоист и сноб, от друга страна си и малко тъпичък. Как да ти харесат характера???

jghgh
08-16-2015, 14:36
^аз се чудя дали просто не тролва



нали питаше за искрени момичешки мнения, а ти само спориш, каквото и да ти напишат..


момичетата харесват уверени мъже, които се грижат за себе си и имат собствено мнение.. това е КАТО ЦЯЛО
не знам за селяните и бабаитите, но тези "герои" имат временна слава
колкото повече порастваш, ще видиш, че нещата ще се наредят, но това не значи да стоиш със скръстени ръце. развивай се. образовай се. чети книги. спортувай, грижи се за здравето си, и за външния си вид (това е елементарно самоуважение, не заради момичетата). не се давай на глупаци. казвай каквото мислиш. не бъди жертва. не бъди от тия хора, на които светът им е крив. бъди искрен. имай отношение по различни теми. защитавай по-слабите.. бъди кавалер.

бла,бла, много изписах, но не мисля, че е чак толкова сложно

NomNomNom
08-16-2015, 14:40
но ако имах възможност да напусна страната щях да го направя.
ако тук не те харесват, то никъде няа можеш се пласираш

ангелче_12513
08-16-2015, 16:05
^аз се чудя дали просто не тролва



нали питаше за искрени момичешки мнения, а ти само спориш, каквото и да ти напишат..


момичетата харесват уверени мъже, които се грижат за себе си и имат собствено мнение.. това е КАТО ЦЯЛО
не знам за селяните и бабаитите, но тези "герои" имат временна слава
колкото повече порастваш, ще видиш, че нещата ще се наредят, но това не значи да стоиш със скръстени ръце. развивай се. образовай се. чети книги. спортувай, грижи се за здравето си, и за външния си вид (това е елементарно самоуважение, не заради момичетата). не се давай на глупаци. казвай каквото мислиш. не бъди жертва. не бъди от тия хора, на които светът им е крив. бъди искрен. имай отношение по различни теми. защитавай по-слабите.. бъди кавалер.

бла,бла, много изписах, но не мисля, че е чак толкова сложно




Това исках да чуя , братле. Щеше да е добре , ако всички в този форум имаха отношение точно като теб. Но всички са като роботи . Отговарят безчувствено. Просто казват мнението си без да се опитат да разберат човека. Примерно в тази тема никой не се постави на мое място, а тръгнаха да се еб*ват с мен без никаква причина . Ако можеха да ме разберат поне малко , нямаше да ми се подиграват.

RapExotic
08-16-2015, 16:37
Един ден те нещо се бяха заяли с мен , защото отказах да им дам телефона си , понеже те искаха да си правят шеги. Аз се направих , че не ги виждам , но те някак си искаха да им отвърна и тогава аз нервно и заядливо им казах , че ако ми направят проблем или голяма сметка , ще се наложи те самите да спират луксозните коли на магистралата

Това говори, че до сега си изпълнявал каквото ти кажат. А точно това не харесват момичетата - мъж, който е зависим от мнението на другите.

therichbitch
08-16-2015, 18:48
оф, разсмя ме :Д
И мен :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=5LitDGyxFh4)

LoadRunner
08-16-2015, 18:50
дистанцират се защото не си уверен, не защото не си като джон сина

хаха
заради vbox-a се сети за него нали

LoadRunner
08-16-2015, 18:54
а защо никоя не харесва Ракиши (https://www.youtube.com/watch?v=CR366vg1seQ)
той си има самочувствие

едит: Да не забравите че това е ФимейлАйс-а, само напомням

aurissaaaaa
08-16-2015, 19:01
И мен :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=5LitDGyxFh4)

мускулесто бебе

как да му устои човек

чак аз се подмокрих

anonymous708973
08-16-2015, 20:21
И мен :lol: (https://www.youtube.com/watch?v=5LitDGyxFh4)

Оооо, пък аз се чудех защо ми е познато името!!! 8-)

102thedream
08-16-2015, 20:26
U CANT SEE ME be