PDA

View Full Version : Метъл?



Amolsa
08-16-2015, 10:56
Хора, какви са тези теми от рода на ''Как да стана метълист/ка?'' и т.н.?! :D Жалки сте ... като слушате музиката си я слушайте. Вида е само допълнение! ;) А и тук само се излагате с теми като ''Може ли съвет?'' за метъл стила и музиката. То си идва отвътре! Просто ... жалки сте и винаги ще сте си такива! :D Поне не ни разсмивайте нас с тези ваши простотии. Като ще слушате музиката - ок. Ама и да се мъчите да мязате на такива, каквито не сте ... :x xDD

invisible_girl
08-16-2015, 15:52
Всеки сам избира какво да слуша, как да се облича и какво да прави със себе си.
Никой няма да право да критикува другия.
И определено жалките НЕ са метълите.

tochko
08-20-2015, 10:37
Аз пък нямам нищо против Метъла и да слушам метъл. Харесва ми стилът но до някъде, например напълно приемам за някакъв концерт и т.н. но не ме радва всекидневно, нон-стоп. Познавам една Метълка която е зле попринцип, но когато тръгне с кубинките и тежкия грим е отврат :(
По-скоро ми пречи да възприема че някой се движи само в определен стил (както тези дето подражават на Криско и Килата). Уж всички претендират че са open-minded а са коне с капаци. Аз винаги съм харесвал много различна музика и си гледам странно на някой който ми каже че слуша само еди кво си и само на това подражава. Изповядвам философията че от всичко може да извлечеш полза и да получиш урок.

per-dead
08-20-2015, 12:19
Amolsa, предвид съдържанието на темите, които пускаш, ще е добре да ги озаглавиш "Ще давам акъл 1"... 2, 3, 4 и т.н. :D
"Метъл" не се става. Или го слушаш или не. :D Познавам хора, облечени с широки, разпуснати дрехи, баш като рапъри, ама слушат резачки. Има и такива - черни дрехи, супер тежък грим, кубинки, червени косички и като ми кажат "Аз съм so brutal. Слушам black veil brides и asking alexandria" и почвам да са пръскам от смях. :D :D :D Има ги и такива като мен и бившият ми приятел - не се придържаме изцяло към метъла. Носим си кубинки, кожени якета, шипове, каквото се сетиш, ама си слушаме и хаусчета, ордо...
Опитвам се да обясня, че всеки е както си му харесва. Ама па и тряа ти иде отвътре. На тея, дет не им иде от дет тряа, им викаме "позьори".