PDA

View Full Version : BIG BROTHER



victoria99
08-18-2015, 07:26
Какви са първите ви мнения за участниците? Имате ли фаворит вече?

Mary_Jane_69
08-18-2015, 07:44
Гея е ужасен, като цяло много скучен подбор на участници. Материалисти, скучни са, глуповати - със сигурност, но не достатъчно, че да има очаквания сеир, затова ще пускат топката в гея, тъй като те го правят и без да го желаят.

galen_plamen
08-18-2015, 07:48
след като гледаме шоуто 11 години вече е ясно как всичко е уговорено кой какво да каже , да се предизвикват, да има скандали и да стане уж по-интересно
.
не ми харесва в представянето на визитките какви надменни и преувеличени неща казват за себе си, но това отново е нарочно
.
Анита ми изглежда приятна и за гледане е хубава ,
даже съм я виждал в Плевен ,още повече пък Борис

Ivaaaaa
08-18-2015, 08:15
май са се опитали да вкарат стереотипни образи на беге обществото - миндили, коври, батали, бадки, селчовци и разбира се, мн гействен гей. нямам намерение да гледам тези ходещи клишета.
нормален ми изглежда единствено барманът с перчема.

victoria99
08-18-2015, 22:02
Мен фаворитка ми е последната участничка дето влезе днес в къщата. Изглежда ми много симпатична, позитивна, като цяло първото ми впечатление за нея беше много добро, което е учудващо, защото останалите участници ме караха да се смея и да се чувствам глупаво, че след 5 участник продължих да гледам. Шоуто е само сеир наистина, но става за запълване на свободното време и е по-забавно от всички комедии, които съм гледала.

victoria99
08-18-2015, 22:06
А и с последната участничка си приличане по някой неща. Обича кучета, а на мен определено са ми слабост, както и болните деца и децата без родители. И е права, че само със съжаление няма да поправим нищо, затова смятам, когато му дойде времето да си осиновя 1 детенце, пък може и повече не се знае ;д Засега дарявам дрехи за децата в домовете и храня гладните кученца. Малко се отдалечих от темата, но пък може да ви насърча и вие да направите същото.

fanton1
08-18-2015, 22:07
Едно безмислено шоу. Не ми е ясно какво чак толкова намирате вече в него ,все пак е горе-долу един и същ всяка година...

victoria99
08-18-2015, 22:35
Безмислено, но не и безинтересно. Поне малко не те ли забавляват?

victoria99
08-18-2015, 22:41
Анита ми изглежда приятна и за гледане е хубава ,
даже съм я виждал в Плевен ,още повече пък Борис

Ти сериозно ли? Анита? Дето дори гласът и сигурно не е естествен? В опита си с опврациите и силикона да изглежда по-добре, прилича на восъчна фигура и по-скоро на клоун. Хубава мога да кажа,че е русичката, дето е првтърпяла катастрофа или циганката. Тя също е естествена на външен вид и е симпатична. Другите са изкуствени кукли, ако мога така да се изразя с толкова корекции, че дори собствените им майки са забравили изглеждат всъщност.

purplehead
08-18-2015, 22:48
Като цяло, най ми допадат може би Ирена и Пламен. Никита също ми харесва, готина е!
Отвратих се от Кристиян. Не съм хомофоб, но той е пълен минус. Не го харесвам.
Останалите не ми направиха особено впечатление, но да видим нататък може би ще си променя мнението!

victoria99
08-18-2015, 23:07
И аз попринцип нямам против гейовете, но имам против травестите. Окей, харесваш мъже, такава е сексуалната ти ориентация, но поне си приличай на мъж, мамка му. Кви са тея гримове, нокти, изнежени гласове тва вече е отвратително. Тва е антихристиянско :D:D

mi6ok123
08-21-2015, 22:17
Най-странното нещо е, че 1/2 от тези хора имат предостатъчно пари, а голямата награда е 50 000лв. За какво ще им са на богаташите тези пари, поне да бяха сложили хора, които наистина имат нужда от тях.

Mozzela
08-21-2015, 23:11
Най-странното нещо е, че 1/2 от тези хора имат предостатъчно пари, а голямата награда е 50 000лв. За какво ще им са на богаташите тези пари, поне да бяха сложили хора, които наистина имат нужда от тях.

За да става шоу, иначе откъде ше ги изкопаят тия 50 хилки..

RayaS
08-22-2015, 22:29
Фаворити са ми Кирил и Анита
Кирето ми е един такъв нисък и сладичък :D,ама много говори хаха
Анита ми харесва ,че е уравновесена и изглежда добричка,абе добро впечатление прави (+ че тя е единствената до сега ,която номинира със стратегия,а не кой измил чашата на еди кой си)
Дразнят ме "мъжете" Братухчев,Цецо и Богданов .
Особено Пламен Б. - мъж се продава за 1000 лева и само си търси балсама за тяло ? хахаха
Силвия ми е симпатична,но ме дразни как се вре като gold digger ,ама ще я видим и нея.
Никита и Ирена също ми харесват , готини са .. За накрая оставих Кристиянчо :D Той е вкаран там да прави драма и интриги.
Изкефи ме как им каза обаче "Ще пушите ли ,мърши?" и ги хвърли в огъня хахахаха
Най-ужасното в къщата е според мен ,че няма добри условия (тоалетна и баня)
Гледам с интерес ;)

BeautyCupcake
09-06-2015, 14:22
Фаворита ми е гея xd

не сериозна съм

fuckdotnet
09-06-2015, 14:43
Аз не знам колко трябва да си прост, че да стигнеш до там, за да гледаш подобна помия, само пълни олигофрени го правят.

Klaudia11
09-06-2015, 20:55
А какво да гледаме? Турските сериали ли? Това предаване отразява народа ни и за жалост, ще си призная, че сме точно такива.
На мен ми е фаворит Никита, струва ми се най-умна и естествена, макар пластичните операции. Но преди да започнат всички да я обиждат защо се е обезобразила така, защо не се попитат, че може да е имала някаква травма и да се е наложило намесата на хирургия?
Много ме дразни групичката на Цецо, сега като го няма техния главатар, клюкарят на макс и показват простащината си. Просто отврат!
А Богданов си седна на задника, сега няма кой да го защитава.. Хах смешници.

krastata
09-06-2015, 20:59
retards

fuckdotnet
09-06-2015, 22:24
@Klaudia11, аз те мислех за умно момиче, докато не започна да пишеш. Лошото е, че повече няма да се качиш на колело, защото тогава има шанс да паднеш, да си удариш главата и да поумнееш.

BeautyCupcake
09-07-2015, 19:45
@Klaudia11, аз те мислех за умно момиче, докато не започна да пишеш. Лошото е, че повече няма да се качиш на колело, защото тогава има шанс да паднеш, да си удариш главата и да поумнееш.

Обоснови се, ако обичаш.

martin97
09-20-2015, 19:31
Мнението ми е,че там е някаква сбирщина на идиоти.Нямам любими.Прочетете някоя книга,а не гледайте лайна!