PDA

View Full Version : АНТИ - Реал Мадрид.



ангелче_12513
08-18-2015, 18:33
Имам намерение да създам такава страница във Facebook. Заклет фен съм на Байерн Мюнхен , но въпреки това , аз много мразя Реал Мадрид...
Знам , че Байерн не е на това ниво на което са те , но просто този отбор само се хвали и до там. Освен това брат ми е фен на този отбор.


Четох някъде в интернет , че те си уреждат мачовете тайно така , че да спечелят и ощетяват много по-добри отбори , като Барса например ... никой не заслужава такова нещо. За всичко са виновни Реал Мадрид, мразя и себе си защото преди и аз го харесвах донякъде , но осъзнах колко жалък съм бил. Когато кажа на някой , че съм фен на Байерн ми се смее. Този Реал , направо им взе акъла . Гордея , че мразя Реал Мадрид и още повече , че съм решил да създам страница против тях. Ето и линк към страницата.
Няма причина да сте фенове на Реал Мадрид. Ще спечелите ли нещо , ако започнете да ме заплашвате или да пишете , че не съм наред с главата и така нататък? Единственото най много е да си загубите времето. Ще ви кажа нещо , а вие го разбирайте както си искате. Нищо няма смисъл, всичко ще свърши някога, всяко нещо има своя край. Дори и да станат най-великия отбор в ШЛ или в целия свят , който ще трае векове и след края си ще се помни векове наред, той отново ще има край и всички ще го забравят. За това ви казвам , че единственият смисъл от живота е временното удоволствие(нашият живот). Реал Мадрид ни отнема това временно удоволствие, като се фука и си печели слава и мачовете , чрез измами... Тогава защо не се обединим и да покажем истината на Реал Мадрид? Така няма , да се заблуждават повече хора. Вярно има и по-слаби отбори , но те не са повече от силните, известните , и не знам как да ги нарека още. Виждал добри и силни отбори , които са съсипани от тези измамни мачове и те просто отпадат... Губят , защото противниците знаят , че са силни и щом не могат да спечелят , ще им се развали "репутацията".... НИКОЙ НЕ ЗАСЛУЖАВА ТОВА! НИКОЙ! Нямам какво повече да кажа. КАЗВАМ ГО ГОРДО: МРАЗЯ МРАЗЯ Реал Мадрид! Този мизерен отбор без Роналдо е едно нищо..
Иначе няма вина човека, но всеки може да го подмамят по този грозен начин.
Това е последното нещо , което пиша в темата: Реал Мадрид= Реал СМЕШНИЦИ, ТОВА Е РЕАЛ МАДРИД!