PDA

View Full Version : Защо ме е страх от тревата?



progamer
08-19-2015, 23:18
Здравейте аз съм на 15г., 180см, слаб съм и да някви такива ... Та искам да попитам преди 2 години в 7ми клас пуших за 1ви път трева оказа се, че беше чай не ми повлия добре от 6 дръпки припаднах 2 пъти и за 40 минути ме разби от всякъде мисля, че получих така нареченото Bad Trip (лошо пътуване) та сега вече 2 години след инцидента 2 пъти съм се напушвал но вече следя дали е чай или е трева понеже чая е много по-силен от тревата и проблема ми е, че от тогава когато се напуша се паникьосвам и започвам да се чудя кога ш ма отпусне защо е така приятни са ми ефектите но се стряскам когато ме хване когато пуша после си викам в ума дано не ме хване незнам защо е така дайте ми някакъв съвет или ми обяснете 1-2 неща, че да се успокоя пуша много рядко в месеца веднъж да се случи. Не искам да е така искам когато се напуша да ми стане спокойно да седна някъде и да гледам дърветата докато не ме отпусне а не
-Кога ш ме отпусне тва е брат ?
-Брат тва силно ли е ?
-Сигурен ли си, че не е чай ?
Предполагам тази случка е отключила някакъв страх в мен и незнам незнам просто ... Първия път като се напуших всичко пред очите ми скачаше надолу нагоре но следващите пъти не беше така после се чувствах като пиян всичко беше толкова забавено говорих зациклено чувствах си очите краката ми омекнаха ... Пак казвам харесва ми ефекта но тези панически атаки искам някак си да спрът и ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен :) Родителите ми ме разбраха и сега гледам само да не се прибера с оцъклени очи затова наскоро когато дръпнах 2 пъти от една бухалка на фр-та после ми сложиха капки виках си дано не ме хване не ме хвана но едно фр ми вика
-Аз ако бях кат тебе щях да са късам да пуша шот имам капки и няма да ме осетят
Когато разбера, че ш пуша сърцето ми започва да бие бързо и започвам да се притеснявам искам това да спре някой помогне ли ми ще съм му много благодарен :)

per-dead
08-20-2015, 10:09
Всичко е на психическа основа. Просто не го мисли. Нагласи се, че ще ти е кеф, приятно... Пусни си няква спокойна музика... И не мисли. Тва е.

Mozzela
08-20-2015, 14:28
Каквото ти каза per-dead + не пуши на празен стомах, пий вода (имай в тебе). Бъди на осамотено място и без непознати! Не затапвай (не пуши цигари след тва) и не пуши много като цяло, не повече от 0.1.. Това е, късмет

Mary_Jane_69
08-20-2015, 15:22
Според теб кое е най-лесното? Просто спри да пушиш тия гадории.

RapExotic
08-20-2015, 19:58
Смени дилъра..

skate
08-21-2015, 16:41
omg

baby_baby
08-21-2015, 21:24
Просто не пуши за да не се чудиш

Klaudia11
08-23-2015, 16:18
Брат...в момента напушен ли си??

trippy-purple
08-27-2015, 11:28
Ммммм и на мен ми се случи същото с чай, преди 3-4 год и доста време след това бях като теб-яката паника всеки път като пуша... Значиии ако хората с които си като пушиш не са ти много близки и не можеш да се отпуснеш и лигавиш пред тях се получава така. Ако си говорите и се лигавите не ти става гадно. Само недей да зацикляш, говори, лигави се и ще ти е забавно. А също е и от тва, че пушиш много рядко, не си свикнал и си мислиш, че ще ти стане зле, както когато си пушил чай. Най- важното е да не забиваш в една точка, за да не ти става зле, бъди спокоен и ще си ОК