PDA

View Full Version : Как да си върна на учителка?



vani001
08-20-2015, 08:28
Здравейте на всички!!! Аз участвам в много конкурси и загубих един и ми стана гадно. Класната откачи и постоянно ми пишеше писма на електронната поща, изпращаше ми статии какво да правя през лятото, защото не и харесваше, че стоя до късно. Помолих я учтиво да спре, ама тя... ОТКАЧИ!!! Каза, че повече нямала да работи с мен, че съм бил грешен човек... Съучениците и приятелите ми казват, да не се учудвам, тя е показала истинското си лице. Реших, че трябва да и го върна, и съучениците ми са на същото мнение . Доста неща ми се въртят в главата, но реших и да попитам други хора. Всяко мнение ще бъде разгледано. Благодаря ви предварително!!!

BeeingCreepyCute
08-20-2015, 09:40
Бодни я. Гарантирам, че настроението и ще се оправи.

vani001
08-20-2015, 12:15
Как точно да я бодна?

Pug_306
08-20-2015, 13:31
На задна !

Mozzela
08-20-2015, 16:06
порасни като за начало

RapExotic
08-20-2015, 19:56
Може да и подариш връзка чесън, вместо цветя за 15ти септември ..

vani001
08-20-2015, 21:40
Аз отивам в друго училище.

kaRamella
08-22-2015, 12:58
Значи ще се отървеш от нея . Но все пак искаш по някакъв начин да и го върнеш. Не можеш да и посегнеш , значи трябва да и извъртиш номер.
Като малка мразех една съседка и всеки ден забърквах в една торба : вода, брашно, малко кафе и всякакви подправки , които имам в наличност, правех една голяма каша , слагах и малко пръст и и го изсипвах това лайняното пред вратата.
Имаше още една на която исках да направя номер и и изпратих заплашително писмо написано с букви изрязани от вестник.
Ако искаш тя да знае автора най-добре и напиши един мейл , но не с псувни, а с директно мнение + подкрепа от целия клас.
Изтъкни всичко , което не ти е харесало в нейното отношение, но и ако това не е достатъчно и спукай гумите...
За друго в момента не се сещам :D

urpa4a
08-31-2015, 01:47
Много ясно какво - накарай я да те вземе на следващия конкурс и нарочно загуби, много ще се вбеси - вярвай ми ;)

vani001
08-31-2015, 08:45
Благодаря ти, но сега участвам в друг и с друг учител. Дано да спечеля, ще се вбеси, и то как!!!

niki.nikola
08-31-2015, 13:30
И аз имам същия проблем с една учителка, но по-голям проблем е, че майка ми също е учителка и ако направя нещо лошо в училище, накрая ще изкарат майка ми виновна (заради поведението ми).
Моята класна има малък хранителен магазин. Ако ме ядоса много сериозно, просто ще накарам някои хора да й оберат магазина.

niki.nikola
08-31-2015, 13:31
И аз имам същия проблем с една учителка, но по-голям проблем е, че майка ми също е учителка и ако направя нещо лошо в училище, накрая ще изкарат майка ми виновна (заради поведението ми).
Моята класна има малък хранителен магазин. Ако ме ядоса много сериозно, просто ще накарам някои хора да й оберат магазина.

inewton
08-31-2015, 13:58
И при мен имаше такъв случай. Заради лични предпочитания госпожата взе за състезание един, който изобщо не разбира от тия области, но накрая се класираха на 9-то място и аз не съм и отмъщавал, стигаше ми, че се изложиха пред цялото училище.

maria_mari
08-31-2015, 14:11
Неможеш.

ангелче_12513
09-02-2015, 15:34
Значи ще се отървеш от нея . Но все пак искаш по някакъв начин да и го върнеш. Не можеш да и посегнеш , значи трябва да и извъртиш номер.
Като малка мразех една съседка и всеки ден забърквах в една торба : вода, брашно, малко кафе и всякакви подправки , които имам в наличност, правех една голяма каша , слагах и малко пръст и и го изсипвах това лайняното пред вратата.
Имаше още една на която исках да направя номер и и изпратих заплашително писмо написано с букви изрязани от вестник.
Ако искаш тя да знае автора най-добре и напиши един мейл , но не с псувни, а с директно мнение + подкрепа от целия клас.
Изтъкни всичко , което не ти е харесало в нейното отношение, но и ако това не е достатъчно и спукай гумите...
За друго в момента не се сещам :D

+1

ангелче_12513
09-02-2015, 15:36
+1

ангелче_12513
09-02-2015, 15:44
+2

Klaudia11
09-04-2015, 05:59
Счупи и стъклото на колата.
Веднъж си спомням, че го върнахме на една учителка по следния начин:
Тя живееше на първия етаж, винаги си отваряше прозореца и пердетата й се вееха. Това показваше, че си е вкъщи. Взехме една диня и започнахме да ядем пред блока й, а семките ги плюехме вътре в апартамента й. Когато тя дойде най-сетне и видя всичките семки (а те бяха доста) започна да крещи като обезумяла. Аз накрая нв можех да ям повече от парчето диня и за капак и него го хвърлих там. Тя така и не разбра кои са били. Хихи..
Другото, което си спомням е, че веднъж класната много ме беше ядосала и аз започнах да кроя какъв подъл номер да й направя, че да мв запомни. Е, ако може, да не разбере, че съм аз де... Както и да е. Та както си кроих и след минута се сетих:
На другия ден отивам пред даскало(бяхме втора смяна, а аз дойдох към 7 часа сутринта и госпожата си беше там в училище, чаках цял час да бие звънеца за междучасие, за да излезе. Когато излезе за кафе, аз събрах едни камъни и изспочупих няколко прозореца, никой не ме видя. А когато госпожата излезв, държейки чаша с кафе, тя единствена ме видя какяо правя и аз без да св усетя хвърлих един камък, кокто й събори кафето и тя си оля "новия костюм". Пищя невероятно силно! Много се смях! Но когато ме заведе при дирекцията не беше толкова смешно...