PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка ме заряза!



miglenamarkova
08-20-2015, 11:52
Здравейте, аз съм момиче на 16. От известно време с най-добрата ми приятелка се карахме за дреболии, но винаги се сдобрявахме (заедно сме от 5 години). Докато един ден тя не забочна да ме игнорира, да не отг на съобщенията ми, да не ми вдига телефона като и звъня (в един клас сме, но тва се случи соед края на учебната година). Така я карахме сигурно месец. Аз се опитвах да се свържа с нея, а тя ме отбягваше. Притеснявах се, че може да о се е случило нещо. В един момент и писах съобщение, в което я помолих да ми отг и я попитах дали случайно не съмя засегнала с нещо и се извиних предварително ако е така. Тя, този път, ми отг, че не ми е сърдита и нищо пт този род, но иска да ме разкара от живота си. Каза също, че нинога не е видяла нищо лошо от мен, и че мн съм направила за нея, но иска да ме изкара от живота си. Така и не разбрах защо. Ако някой има идея камво може да се е случило моля да пише! И ще помоля без подигравки. На сериозните отговори благодаря предварително!

vani001
08-20-2015, 12:23
Миглена, здравей!!! Не искам да те отчайвам, но тя си е намерила нови приятели. Не съжалявай. Явно тя е станала от типа "псевдо-приятели". Използват те и накрая те оставят. Но може да се осъзнае и да се върне при теб. Така че, бъди търпелива.

Klaudia11
08-24-2015, 11:53
Офф, абе забравяй я и толкоз, най-добри приятелки-няма, всички сме използвачки, да си признаем.

jghgh
08-24-2015, 20:49
Офф, абе забравяй я и толкоз, най-добри приятелки-няма, всички сме използвачки, да си признаем.

ъъ, не?!
говори за себе си.



момичето, което описваш, е... ебаси пълната идиотка.
според мен заслужаваш обяснение НА ЖИВО.

но определено не ти трябва човек, който не те иска, и който без никаква причина (уж), просто от жестокост, иска да те "разкара".. или от комплекси, кой знае..
но никой не заслужава да НЕ получи обяснение
така че определено не те заслужава ..

пошляпватора
08-27-2015, 12:18
Или си е намерила приятел и я е страх, че ще й го откраднеш щото си по-красива.. Или си е намерила нова компания и я е срам от теб, щото си голям лузър или знаеш някакви смешни работи за нея. При положение, че я дебнеш и й надуваш телефона, предполагам че е второто.

ДОТА
08-27-2015, 14:09
ъъ, не?!
говори за себе си.


Ти нали разчиташ на звездите, няма как да си признаеш нещо подобно.

alex_weed
08-29-2015, 07:29
използвала те е и сега се чука с някой батко и не иска тройка-иска всичките пари за себе си!!

urpa4a
08-31-2015, 01:32
Стига глупости хора!
Някой замислял ли се е, че на момичето може да й предстои нежелано преместване, което не зависи от нея, а от родителите й?
А ако е болна от някоя коварна болест и не иска да притеснява приятелката си?!
Много сте крайни, но както е написано, тя не е видяла нищо лошо от приятелката си, но иска да я разкара от живота си!
Просто я попитай най-приятелски (без да нахалстваш), можеш ли да й помогнеш с нещо и да я изслушаш, бъди до нея, явно има нужда от теб, въпреки че ми се струва се прави на силна, за да не те разочарова...
Все пак внимавай, ако сте споделяли една любов или наскоро си се разделила с гадже, пак е вариант да има нещо там...

qkataa_123
08-31-2015, 08:05
Здравей...Аз също съм имала абсилютно същият проблем ....Моята най добра приятелка ме заряза но аз не се натъжих..нали имам други приятели които да ме подкрепят ..е да когато бях с най добрата ми приятелка си споделяхме всичко ама после ме заряза заради други приятели които са по забавни и ходят по нейната свирка...Но аз мисля че твоята приятелка те е изоставила по същата причина ...но не се притеснявай :-) Ще видиш че като я остаят другите ще дотича при тебе

DamtiHam
09-28-2015, 19:25
Това са пубертетските изперквания - има ги от време на време. Ако има най-добра приятелка (нова) и се разделят ще видиш как ще ти се увие краката отново да бъдете дружки.