PDA

View Full Version : Не съм ли прав?!



dreamhunter
08-20-2015, 17:48
Най-добрата ми приятелка ми прави някви драми и се прави на сърдита, само щото предната вечер преспах у приятели и леко бях пийнал няколко чаши и пуших наргиле, при положение че най-добрите ѝ приятелки вчера пушиха до нея, както и всеки ден, а и тя преди си пушеше от време на време и дори и трева е пробвала, и ми вика "Ако не беше важен за мене нямаше да ти се сърдя за това", а като я питах защо тогава не се сърди на приятелките си, вика ми "Ем не искам да падаш на тяхното ниво", и после накрая уж се сдобрихме..ама днес като я видях, беше с компанийката си, и ми вика "Ох не искам да те виждам (уж на базик), пияница такава (при положение че почти всеки ден с компанията си дънят шотове)" и ми вика "Айде де, моля ела пред нас", ама по пътя те си говориха нещо (ама иначе ми вика че с мене всичко може да сподели), аз се бях отдалечил на повече от метър от тях, но накрая ми писна и по средата на пътя им казах чао и се прибрах (опита се да ме убеди да не се прибирам, ама)..Последните 3 дена все се хваща за нещо и все едно си търси причина да се разсърди, и винаги аз се извинявам първи..
Та искам да ви попитам не съм ли аз прав и не трябва ли тя да ми се извини, макар, че не ми се вярва да го направи?

tuzaro
08-20-2015, 18:50
Иска да сте гажета

dreamhunter
08-20-2015, 18:57
Неп..