PDA

View Full Version : Lenovo A328



Amolsa
08-21-2015, 12:50
Хей! :) Ще си купувам Lenovo A328 и се чудя ... добър ли е? Надявам се на мнения от хора, които са ИМАЛИ телефона, а не от такива, които са чували еди - какво си. А имам и още един въпрос. Понеже не съм от най - добрите в ръцете (да не го изтърва или намокря ... ) какъв хубав протектор да си взема? Има хубави от магазина за 20 лв. обаче има и от китайският за 5 лв. Въпросът не е в това колко струва и от къде е, а да пази телефона! Да ми препоръчате нещо? :)

RayaS
08-21-2015, 13:04
20 ЛЕВА ГУМЕН ИЛИ СТЪКЛЕН протектор
Нямала съм Леново ,но съм чувала от приятели ,че телефоните с тази марка не са хубави :/

Amolsa
08-21-2015, 17:04
Добре! :) А какви са тези ''стъклени'' протектори? Снимка? Инфо? :D

Amolsa
08-22-2015, 11:02
Та ... попогледнах ''стъклени'' - те протектори и може и да си взема! А честно казано доста приятели си купуват Lenovo и са доволни. Затова и реших да си взема такъв. А важното е да купиш телефона от там където трябва. Например магазин Технополис или Техномаркет или пък Мтел/Теленор/Виваком ... и т.н. Но и протектора е важен. Както казах не съм от сръчните в ръцете така, че ... :( Пък искам да го запазя колкото се може по - дълго време, а не ... да издържи 2 - ва месеца и да даде багажа! ;)

Ryuko
08-22-2015, 12:00
Препоръчвам ти да си вземеш и силиконов калъф. Или най-добре като избираш калъфа на допир не трябва да е мн гладък, за да не ти се изплъзва от ръцете. Има някои пластмасови, при които се случва много често. И това за стъкления е г-д добро решение. Телефончето си заслужава. От още първите смартфони на Леново съм се интересувал. Преди 2 години и половина щях да си взимам от Китай, но нямах карта.
Евтин е, с калъфа и протектора ще ти излезе 200 лв. максимум и ще си го ползваш поне 2-3 години без проблеми.

Amolsa
08-31-2015, 12:54
Та ... благодаря на всички ви за добрите съвети и изказаното мнение, НО се случи така:
Отивам аз на рд - то си (на 30 - ти август) в ТехноМаркет и питам за Lenovo A328. ''Нямаме го в момента!'' - ми каза един служител и аз питам леко ядосано ''Как? На сайта ви пише, че още е в наличност и т.н.!'' , а той ''Преди час и нещо някакъв мъж го купил!'' ... -.- Кофти. И тръгвам из Lenovo телефончетата ... ама мернах един доста по - добър, ама по - скъп от бюджета ми. И си казвам ''Айде мани ги парите. Нали трябва да е качествен? '' и си взех Lenovo A606 с 4 (или беше 8 ) ГБ памет и 1 ГБ РАМ памет. Та ... вървеше си със силиконово калъфче за отзад, бял е и отпред само резнахме една лентичка и си стои със покритието от магазина, А има и едно допълнително предно покритие. Та много ми хареса телефончето и си го ползвам. Че и проблеми нямам! :) Мога да ви го препоръчам!!