PDA

View Full Version : Трябва ми помощ братлета



KamenTheDark
08-23-2015, 02:40
Как да й кажа че я харесвам. ..

BeeingCreepyCute
08-23-2015, 06:11
Събери смелост и просто и го кажи.

paradosou
08-23-2015, 10:21
Братле 8-), да знаеш, че такива излияния доволно рядко се получават добре. В повечето случаи на мен лично ми изглежда сладникаво и даже конфузно. Всъщност щом питаш тук как да й го кажеш, почти сигурно ще създадеш куца ситуация.
Ако си сигурен, че и тя те харесва, направо си демострирай физически интереса. Пх, не трябваше да звучи идиотски и неприлично... xD. Закачай я там, слушай какво ти говори, запомняй й предпочитанията, по някое време целувка и така. Няма начин да не усети какво е 'посланието'.

102thedream
08-23-2015, 10:59
'харесвам те братле'
не е хич трудно

alex_weed
08-23-2015, 18:25
Отговорих на миналата ти публикация, ще отговоря и на сегашната.....Обсипи я с комплименти-така хем ще я накараш да се почуства добре, хем ще разбере какво мислиш за нея. Сравнявай я(с хубави неща- рози, залеза, храната-(тази торта е сладка точно толкова, колкото теб) и за зубърите-уроците).Говори бавно, но неясно- така ще си спечелиш време за неочаквани и неудобни ситуации. Като и го казваш, гледай да е на романтична вълна- най-добре се хванете за ръце след киното(ако предишния отговор който написах е проработил) ако не-просто я хвани. В момента когато вече няма нищо неудобно и го кажи по-ясно от бистра вода- с леко по-тежък глас(но да не грачиш-отпусни мозъка и стегни гръкляна) и кажи колко я харесваш какво мислиш за нея и тн. След всичко НЕ Я ОСТАВЯЙ ДА СИ ПОМИСЛИ ДЕН-ДВА - ТОВА Е ЖЕНСКИ НОМЕР С КОЙТО НИ ОТРЯЗВАТ!!! И НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ ЯДОСАН-ЖЕНИТЕ УСЕЩАТ ВСИЧКО.....знам че може да ти се стори клише но го признай с цвете- ако те отреже поне да има с какво да се занимаваш да садиш, поливаш и тн.не я притискай все пак-дай й половин минута да помисли...НО АКО МИСЛИ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА СЕ ЧУДИ КАК ДА ТЕ ОТРЕЖЕ(знам един трик,подобен на тоя да разкараш balloon boy-слагаш маската!!!)-покани я на шопинг и кажи че ти черпиш(точно докато мисли) и по врме на шопинга и казвай на каквото и да си хареса-ще е твърде непоносимо с цвета на чантата или обувките-веднага се отказва(но можеш да получиш jumpscare ако не навиваш(в случая пренавиеш) кутията-бум!-нови обувки! бум!-нова чанта! бум!-нова дреха!....за това както ти прецениш.....пожелавам ти страхотни обстоятелства ;) !!!

пошляпватора
08-27-2015, 12:11
Не казвай. Показвай.

urpa4a
08-27-2015, 18:02
Вкарай я в кревата и я изтощи от секс, ако на сутринта не може да ходи, значи е разбрала, че я харесваш ;)

Klaudia11
08-27-2015, 18:43
Действай, нали си мъж. Не чакай тя да направи първата крачка.

trippy-purple
08-28-2015, 23:19
Отговорих на миналата ти публикация, ще отговоря и на сегашната.....Обсипи я с комплименти-така хем ще я накараш да се почуства добре, хем ще разбере какво мислиш за нея. Сравнявай я(с хубави неща- рози, залеза, храната-(тази торта е сладка точно толкова, колкото теб) и за зубърите-уроците).Говори бавно, но неясно- така ще си спечелиш време за неочаквани и неудобни ситуации. Като и го казваш, гледай да е на романтична вълна- най-добре се хванете за ръце след киното(ако предишния отговор който написах е проработил) ако не-просто я хвани. В момента когато вече няма нищо неудобно и го кажи по-ясно от бистра вода- с леко по-тежък глас(но да не грачиш-отпусни мозъка и стегни гръкляна) и кажи колко я харесваш какво мислиш за нея и тн. След всичко НЕ Я ОСТАВЯЙ ДА СИ ПОМИСЛИ ДЕН-ДВА - ТОВА Е ЖЕНСКИ НОМЕР С КОЙТО НИ ОТРЯЗВАТ!!! И НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ ЯДОСАН-ЖЕНИТЕ УСЕЩАТ ВСИЧКО.....знам че може да ти се стори клише но го признай с цвете- ако те отреже поне да има с какво да се занимаваш да садиш, поливаш и тн.не я притискай все пак-дай й половин минута да помисли...НО АКО МИСЛИ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА СЕ ЧУДИ КАК ДА ТЕ ОТРЕЖЕ(знам един трик,подобен на тоя да разкараш balloon boy-слагаш маската!!!)-покани я на шопинг и кажи че ти черпиш(точно докато мисли) и по врме на шопинга и казвай на каквото и да си хареса-ще е твърде непоносимо с цвета на чантата или обувките-веднага се отказва(но можеш да получиш jumpscare ако не навиваш(в случая пренавиеш) кутията-бум!-нови обувки! бум!-нова чанта! бум!-нова дреха!....за това както ти прецениш.....пожелавам ти страхотни обстоятелства ;) !!!

Too much bulshit O.O .... Не прави нищо от това, МОЛЯ ТЕ! Недей да и казваш, много тъпо се чувства едно момиче като и кажат " Харесвам те" , ама изключително тъпо ... Просто и го покажи, без да прекаляваш, за да си и интересен и ти, и за да не се стресне .

dreamhunter
08-29-2015, 09:28
Отговорих на миналата ти публикация, ще отговоря и на сегашната.....Обсипи я с комплименти-така хем ще я накараш да се почуства добре, хем ще разбере какво мислиш за нея. Сравнявай я(с хубави неща- рози, залеза, храната-(тази торта е сладка точно толкова, колкото теб) и за зубърите-уроците).Говори бавно, но неясно- така ще си спечелиш време за неочаквани и неудобни ситуации. Като и го казваш, гледай да е на романтична вълна- най-добре се хванете за ръце след киното(ако предишния отговор който написах е проработил) ако не-просто я хвани. В момента когато вече няма нищо неудобно и го кажи по-ясно от бистра вода- с леко по-тежък глас(но да не грачиш-отпусни мозъка и стегни гръкляна) и кажи колко я харесваш какво мислиш за нея и тн. След всичко НЕ Я ОСТАВЯЙ ДА СИ ПОМИСЛИ ДЕН-ДВА - ТОВА Е ЖЕНСКИ НОМЕР С КОЙТО НИ ОТРЯЗВАТ!!! И НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ ЯДОСАН-ЖЕНИТЕ УСЕЩАТ ВСИЧКО.....знам че може да ти се стори клише но го признай с цвете- ако те отреже поне да има с какво да се занимаваш да садиш, поливаш и тн.не я притискай все пак-дай й половин минута да помисли...НО АКО МИСЛИ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА СЕ ЧУДИ КАК ДА ТЕ ОТРЕЖЕ(знам един трик,подобен на тоя да разкараш balloon boy-слагаш маската!!!)-покани я на шопинг и кажи че ти черпиш(точно докато мисли) и по врме на шопинга и казвай на каквото и да си хареса-ще е твърде непоносимо с цвета на чантата или обувките-веднага се отказва(но можеш да получиш jumpscare ако не навиваш(в случая пренавиеш) кутията-бум!-нови обувки! бум!-нова чанта! бум!-нова дреха!....за това както ти прецениш.....пожелавам ти страхотни обстоятелства ;) !!!

о Джийзъс..

пошляпватора
08-29-2015, 13:09
Забравихте да му кажете да си типва федората и да гледа eggman в youtube.

女性の目
09-07-2015, 10:24
Ако бях на твое място и аз нямаше да се осмеля да и го призная. И при това щях да си умра от яд. Това е моето мнение.

vliza_nejno
09-08-2015, 21:22
по Мирката