PDA

View Full Version : Как да се справя с кифлите



Dantella
08-23-2015, 05:46
Здравейте! Тази година съм 7 клас, ще кандидатствам за езикова гимназия, ще видим дали ще ме приемат. Записана съм на уроци, предната година завърших с отличен по всичко, но сега не съм напълно сигурна, че ще се съсредоточа върху учебния материал, заради съучениците ми. В класа ми има едни кифли, които постоянно си намират жертва, която да тормозят психически, да изтъкват недостатъците и да се подиграват след това. Много са неприятни.
Преди не ги забелязвах особено, но след като зспочнаха да се заяждат и с мен, се притесних. Аз гледам да ги затапвам и да не им обръщам много внимание, но те правят всичко възможно, за да ме засегнат. Обиждат ме, бутат ме и се смеят. Докараха учениците от съседните класове и им разправиха ужасни неща за мен. Като например, че съм нямала гадже и, че съм девствена-това е вярно, но аз съм едва на 13, а те ми се хилеха като обезумели. Казаха също така, че съм противна, грозна, космата, глупава, заядлива, със самочувствие без покритие, ревлива, миризлива и тн... Аз не намерих и едно прилагателно от тези, които дс се отнася за мен, но те бяха убедени в думиге си и искрено ми се посмяха с кеф, докато останалите ме зяпаха учудено и след като напуснах стаята понеже не можах да издържа на напрежението и срама, чух ясно как започнаха всички да ми се смеят и подиграват. Кифлите продължиха да ме унижават, но аз се отдалечих и не ги чух, защото нямах сили.
Преди това, когато бях болна, половината клас се събрал и започнал да ме обсъжда каква съм, щом съм, все ужасни неща и за външния ми вид и за държанието ми. Плаках цял ден, след като го разбрах от приятелите ми.
Те ме успокояват и ме надъхват, но не ме защитават когато онея започнат да ме обиждат.
Кифлите открито се заяждат с мен и се държат противно, настройвайки останалите срещу мен. Знам, че някак ще изтърпя една година, преди да си замина, но се притеснявам дали няма да се повтори същото и гимназията.
Дайте ми някакъв съвет! По какъв начин да се държа, за да престанат да се държат така? Не искам да ги печеля като приятелки ило нещо от този сорт, но желая да ме уважават и да не ме ругаят пред останалите и да не ги настройват. Как да ги затапвам така, че повече да не посмеят да се закачат с мен? Благодаря ви предварително!!!

Rabalka
08-23-2015, 06:21
офффф

BeeingCreepyCute
08-23-2015, 06:26
Еми, намери си някой от твоя клас, с който да се праскате. После няма да ти се поддиграват, че си девствена.

Klaudia11
08-23-2015, 08:08
Психическия тормоз в училище е често срещан и много неприятен. Мило момиче, единственото което би могла да направиш е да не им обръщаш внимание и да се правиш на непукист, щом видят, че не ги отразяваш и, че те вече са неспособни да те засегнат, ще престанат и ще си намерят нова жертва.
Момичетата на тези години са много жестоки, особено щом забележат, че има някой който е по-стеснителен и по-податлив на обезкуражаване и комплексация. Самите те, се мислят за нещо повече от останалите и повярвай ми-поведението им няма да стане по-различно. Най-важното е ти самата да не приемаш думите им навътре, да се чувстваш добре и да осъзнаваш, че това което казват, не се отнася наистина за теб.
Говори с приятелите си, излизайте по-често, забавлявайте се, не влагай мисъл в кифлите, целящи единствено да комплексират и унижат някой. Това е страшно долно, да тормозиш някой, защото ти се мислеш за нещо повече. Изключително неправилно е, но когато колелото се завърти, всичко ще се обърне. Тогава ще осъзнаят как си се чувствала ти. Да се надяваме поне.
За сега бих ти дала няколко съвета-щом някой те обиди или ти се подиграе за каквото и да било, кажи нещо от сорта "Толкова ли съм забележителна, че не спирате да се занимавате с мен и да ме обсъждате?" или "Нима си нямате друга работа, а сте решили да предавате собствените си комплекси на останалите?" вирни си главата и им покажи, че не те интересува тяхното мнение, дори и вътрешно да не мислиш така. Все пак не слизай на тяхното ниво,разбира се. Бъди малко по-самоуверена, колкото и да ти е трудно, ти самата можеш да завъртиш колелото, ако пожелаеш.
Успех!

BeeingCreepyCute
08-23-2015, 08:16
Мило момиче, единственото което би могла да направиш е да не им обръщаш внимание и да се правиш на непукист, щом видят, че не ги отразяваш и, че те вече са неспособни да те засегнат, ще престанат и ще си намерят нова жертва.
При някой хора нещата не вървят така, а напротив. Ще започнат все повече и повече да я тормозят, докато тя не ги отрази.
Но това няма да е винаги, все някога ще им омръзне. Както каза nqmamNervi, можеш да кажеш на някой учител или направо да отидеш при директора с родителите ти.

nigara
08-24-2015, 05:57
Ебане в гъза

Pug_306
08-24-2015, 09:06
Върви тебе те ебат в гъза бе, нещастник !

MoonWatcher
08-24-2015, 09:35
Авторке, проблема ти е разбираем, виждал съм подобни неща, преминавал съм през нещо такова (с разликата, че съм момче и в общи линии беше лична разправия). Пред такива хора човек трябва да се държи като непукист, да не ти пука, да им отговаряш със самочувствие или да се правиш, че не ги забелязваш - те ще изгубят интерес поради липсата на реакция. Обратно - ако се засягаш и им обръщаш внимание, тормоза ще се задълбочи. Ситуацията е бая деликатна - виждал съм такива - можеш да кажеш на класната си, на родителите си, да ги помолиш да се разправят с техните родители - но това последното може да увеличи тормоза, зависи от родителите на въпросните кифли. Най-добре се отнеси към родителите си и училителите - те са по-добрия избор, отколкото да чакаш всичко да свърши (защото в такъв случай трябва да си непукист и аутсайдер като мене).

victoria99
09-01-2015, 23:10
. Хвани ги тея за косата, изведи ги на двора, бий ги здраво, докато не ревнат и не им се размаже грима, да ги види цялото училище на к'во приличат всъщност и ще видиш после как ше ти се подмазват. Попринцип не съм съгласна с насилието, но те те тормозят психически, което си е доста по-гадно. :/

tochko
09-02-2015, 08:52
Гледай и се учи https://www.youtube.com/watch?v=aJvLAbKzx_A

女性の目
09-02-2015, 20:37
Разбирам , колко неприятно се чувстваш. Обаче ти трябва винаги да бъдеш НАД всички и да мачкаш всеки по-слаб от теб. Аз съм момче , но ако някое момиче ми се прави на много интересна бих я ошамарил на секундата. Момичетата имат самочувствие до небесата , въпреки че не могат да се бият и това ме изкарва извън нерви!

Dwyd96
09-03-2015, 07:49
офффф

Бързо кажете нещо за свирки и анален секс, че рабалка се отегчи.

До авторката: ЩО ВЪОБЩЕ ИМ ОБРЪЩАШ ВНИМАНИЕ ???

tochko
09-03-2015, 09:00
Бързо кажете нещо за свирки и анален секс, че рабалка се отегчи.

До авторката: ЩО ВЪОБЩЕ ИМ ОБРЪЩАШ ВНИМАНИЕ ???

Те са нагли същества, карат те да им обръщаш внимание, иначе си слаб защото не мойш да се изправиш срещу тях ;)

女性の目, не мисля че е престижно да набиеш момиче каквото и да ти прави. Иначе вярвам във всичко останало което написа.

Най-доброто решение за авторката е да намери неподготвена една от въпросните и да я съдере. След това втора от кифлите и т. н. За жалост трябва да използва законите на джунгалта. През новата учебна година да ги изтърпи една седмица и да ги почва.
Така уча сестра си и май помага :D

Да се покефим още малко на Ронда Роузи
https://www.youtube.com/watch?v=pX1BmuU0o3E
Непоклатима е <3

女性の目
09-03-2015, 10:57
Те са нагли същества, карат те да им обръщаш внимание, иначе си слаб защото не мойш да се изправиш срещу тях ;)

女性の目, не мисля че е престижно да набиеш момиче каквото и да ти прави. Иначе вярвам във всичко останало което написа.

Най-доброто решение за авторката е да намери неподготвена една от въпросните и да я съдере. След това втора от кифлите и т. н. За жалост трябва да използва законите на джунгалта. През новата учебна година да ги изтърпи една седмица и да ги почва.
Така уча сестра си и май помага :D

Да се покефим още малко на Ронда Роузи
https://www.youtube.com/watch?v=pX1BmuU0o3E
Непоклатима е <3




Отговорът е елементарен. Само аз единствен мога да се правя на велик. Да , удряли са ме момичета , не отричам! Но , аз изобщо не съм отвръщал. Идея си нямаш колко са ме унижавали и подигравали! Всеки ми се смееше! Веднъж една тъпа истеричка се правеше на много изнервена и крещеше злобно и ме риташе , настъпваше и спъваше. По едно време се вбесих и взех една тухла и тъкмо да я уцеля , тя се отдръпна и така хвърлих тухлата , че разбих витрината на един стар и затворен магазин...
Тогава сеирджиите изпопадаха на земята от смях...
Спомням си , че дори някой ми каза:

-Евалата , ти направо си си роден циркаджия , никога няма да те забравя тебе".

И ако искаш повярвай , изобщо не се ядосах , че ми се смяха? Обаче , главата направо ме заболя от яд! Винаги съм бил подиграван от хората в училище. Като изключим периода от 5-ти клас до класа в който съм сега 9-ти. Отделно не се разбирах с началната ми учителка. Тя щеше да ме остави в 4-ти клас , САМО защото не ме харесваше . Освен това тя подиграваше и ме наричаше ЗАГУБЕН , и че заради мен не може да обърне внимание на останалите . Така и така се затворих в себе си... годините си минават. Или съм най-великия или съм никой. За сега се опитвам да бъда смирен и да не се заяждам с никого. Но , на всичкото отгоре , дори не мога да вървя спокойно по улиците? В последно време доста напълнях. Не излизам от вкъщи много , освен рано сутринта и когато ме видят как вървя , ми се смеят и ме имитират , и казват:

-Погледнете го този дебелак как ходи .

И въпреки това аз си мълча , даже не се обръщам. То , да ме унижават и да ми се подиграват разбирам , но чак да не мога да излизам заради това е прекалено!
Някой ден ще ми падне пердето и ще покажа на всички на какво съм способен!
Мразя човешкото общество и тъпите ви правила за живеене. За това , ако искаш да излезе нещо от теб. Първо трябва да придобиеш умението да унижаваш хората!

tochko
09-03-2015, 13:40
Отговорът е елементарен. Само аз единствен мога да се правя на велик. Да , удряли са ме момичета , не отричам! Но , аз изобщо не съм отвръщал. Идея си нямаш колко са ме унижавали и подигравали! Всеки ми се смееше! Веднъж една тъпа истеричка се правеше на много изнервена и крещеше злобно и ме риташе , настъпваше и спъваше. По едно време се вбесих и взех една тухла и тъкмо да я уцеля , тя се отдръпна и така хвърлих тухлата , че разбих витрината на един стар и затворен магазин...
Тогава сеирджиите изпопадаха на земята от смях...
Спомням си , че дори някой ми каза:

-Евалата , ти направо си си роден циркаджия , никога няма да те забравя тебе".

И ако искаш повярвай , изобщо не се ядосах , че ми се смяха? Обаче , главата направо ме заболя от яд! Винаги съм бил подиграван от хората в училище. Като изключим периода от 5-ти клас до класа в който съм сега 9-ти. Отделно не се разбирах с началната ми учителка. Тя щеше да ме остави в 4-ти клас , САМО защото не ме харесваше . Освен това тя подиграваше и ме наричаше ЗАГУБЕН , и че заради мен не може да обърне внимание на останалите . Така и така се затворих в себе си... годините си минават. Или съм най-великия или съм никой. За сега се опитвам да бъда смирен и да не се заяждам с никого. Но , на всичкото отгоре , дори не мога да вървя спокойно по улиците? В последно време доста напълнях. Не излизам от вкъщи много , освен рано сутринта и когато ме видят как вървя , ми се смеят и ме имитират , и казват:

-Погледнете го този дебелак как ходи .

И въпреки това аз си мълча , даже не се обръщам. То , да ме унижават и да ми се подиграват разбирам , но чак да не мога да излизам заради това е прекалено!
Някой ден ще ми падне пердето и ще покажа на всички на какво съм способен!
Мразя човешкото общество и тъпите ви правила за живеене. За това , ако искаш да излезе нещо от теб. Първо трябва да придобиеш умението да унижаваш хората!

Подкрепям. Моля те само другия път преди да ме поучаваш си помисли дали и аз не съм минал през същото. Защото е така ;)

女性の目
09-03-2015, 15:24
И кой е казал , че това не е престижно ? През 1893 година да биеш момиче или жена е било нещо напълно обичайно. Все едно да набиеш сина си , за да започне да те слуша. Повярвай ми , твоите родители не те бият за лошо, осъзнах го. По това време жените са живяли в страх. И сега също трябва да живеят по този начин , защото нещо много взеха да си позволяват. Как така момиче ще ме удари? Аз съм мъж, мъж е и синът на Бог "Иисус Христос". За мъжете е голям позор да оставят момичетата да ги удрят , само поради факта , че те са момичета. Трябва някой да им покаже пътя.

Klaudia11
09-04-2015, 05:44
Да, а от момчетата няма ли някои, които също да тормозят. Било то и момичета. Защо нас трябва да ни бият, като яие сте за по-голям бой? Поне можете да се защитавате, защото сте големи "мъже". Поне както чета, разбрах, че се биете. Ако авторката беше някоя бойна щеше да ги набие още след първото им заяждане, но верпятно, че е някое скромно момиче, което не може да им каже или направи нещо, с което да ги засегне. Нещата никога не се оправят с насилие, не виждам никакъв смисъл. Но ако онези кучки продължават, авторката трябва да ае замисли и да се запита " Защо те имат право да ме обиждат, а аз нямам?". И тогава да им каже най-звучната обида, с която да ги засегне, ако може за винаги(което за жалост е малко вероятно).
Та не казвам да ги псуваш, кажи им нещо, ковто да ги засегне, макар и да звучи напълно нормално. Някоя реплика, да ги затапиш здравата. Аз веднъж казах на една такава кифла "Що не се прибереш на село, че прасетата тъжат за тебе?" , след което отново ми вика нещо и аз "Добре, добре , разбрахме, че не знаеш какво значат прасета...щото ти им викаш семейство." Всъщност наистина приличаше на свиня, честичко грухтеше, уж да звучи ..и аз не знам защо. Беше се гримирала като прасе, абе.. И така си млъкна! апочна да заеква ама аз, ма туй.
Това доказва, че те нямат достатъчно ум, за да те затапят. Действат с едни и същи реплики "грозна, тъпа, задръстена". Ии накрая се оказва, че всеки, на когото са го казали, го е приел много зле. А то няма смисъл да се комплексираме от някакви много глупави и злобни същества, трябва да си повтаряме, че сме нещо повече от тях и да се мъчим да им го показваме! Виж, дали ще успееш авторке да повярваш в себе си и да придобиеш нужното самочувствие, това е друг проблем. Но се помъчи поне!

女性の目
09-04-2015, 08:33
Еми момиче също може да пребие момче, ако вземе палка или метален бокс. Не ме интересува , че това не е начина. Отново ще кажа , че всеки е на различно мнение. И моето мнение 100% се различава от вашето. Няма какво повече да обсъждаме. Според вас , ако ударя момиче се превръщам в слабак , но моето мнение е обратното. Преди не отвръщах на момиче ,когато ми се заяждаше, но ако сега ми се заяде без причина съм способен да и нагримирам безплатно лицето.

tochko
09-04-2015, 09:57
Да човек и се превръщаш автоматично в ебахти мъжа. Това само показва че си сприхав и слаб, защото никога няма да посегнеш на по-як нали? Жените макар и да не ги разбирам, мисля че са не по малко хора от нас. И ако беше поне малко разумен, хич нямаше да говориш за побой. Ако мноого ти се качи на главата 1-2 шамара в краен лучай ок, но да я посиниш?!?!
Никога не слагай етикети на хората. Дано нямаш късмета да тръгнеш на някоя тренирана, защото се сещам за жени които могат да те смачкат ако ги застрашиш.

tochko
09-04-2015, 09:57
Да човек и се превръщаш автоматично в ебахти мъжа. Това само показва че си сприхав и слаб, защото никога няма да посегнеш на по-як нали? Жените макар и да не ги разбирам, мисля че са не по малко хора от нас. И ако беше поне малко разумен, хич нямаше да говориш за побой. Ако мноого ти се качи на главата 1-2 шамара в краен лучай ок, но да я посиниш?!?!
Никога не слагай етикети на хората. Дано нямаш късмета да тръгнеш на някоя тренирана, защото се сещам за жени които могат да те смачкат ако ги застрашиш.

Klaudia11
09-04-2015, 10:36
Всички момчета, които познавам и са посягали на момичета, когато някой по-силен се заяде за нещо, си свиват опашките и кротуват, защото ги е страх. Това показва, че дадения човек е слабак. Не можеш да биеш някой, който е по-слаб и немощен, това не те прави нещо повече. Ако момичето е бойно и може с един замах да те размаже-ОК опитай се да я набиеш, но някоя която е слаба... И дори и да е момче, което не може да се бие, пак не е много хубаво да му отвръщаш със сила.

女性の目
09-04-2015, 14:08
Всеки има различно мнение. Преди не ме интересуваше какво мислят , и какво говорят хората , но сега се замислям. Вие не изпитвате удоволствие да се подигравате на по-слабите , но аз изпитвам. И въпреки че аз съм един смотаняк. Изобщо не мога да се бия , имам проблеми с общуването.
Един кой си тренира ММА ? Никакъв шанс да се бия с него, но ако ще и 20 години да е тренирал , републикански шампион - един куршум да видим , каква е ползата от толкова усилия?
Когато се ядосам , аз изкарвам целия яд върху себе си. За да не отвръщам на подигравките , аз си изкарвам яда върху себе си. Искам да знаете , че само заради Бог се въздържам. Аз съм вярващ човек и , аз ЗНАМ , че всичко се връща на този свят. Само заради това се въздържам.

beatrice_97
09-04-2015, 19:09
Според мене, трябва да отвърнеш на огъня с огън. Ако нямаш приятелка, намери си и заедно ги затапвайте те, а пък като започнат да те бутат или заяждат гледай да си по-близо до момчешката групичка, все някой ще те защити ;)

tochko
09-05-2015, 15:35
Всеки има различно мнение. Преди не ме интересуваше какво мислят , и какво говорят хората , но сега се замислям. Вие не изпитвате удоволствие да се подигравате на по-слабите , но аз изпитвам. И въпреки че аз съм един смотаняк. Изобщо не мога да се бия , имам проблеми с общуването.
Един кой си тренира ММА ? Никакъв шанс да се бия с него, но ако ще и 20 години да е тренирал , републикански шампион - един куршум да видим , каква е ползата от толкова усилия?
Когато се ядосам , аз изкарвам целия яд върху себе си. За да не отвръщам на подигравките , аз си изкарвам яда върху себе си. Искам да знаете , че само заради Бог се въздържам. Аз съм вярващ човек и , аз ЗНАМ , че всичко се връща на този свят. Само заради това се въздържам.

И когато стане дума за спорт.....
И кво ако го учистиш? Него ще го запомнят като велик а теб като пут*а защото си бил нечестен. Морално няма как да победиш неукротим дух и години усилия + резултат с няколко куршума, мерзост и низост. Смешно е. Типичен пример си е Багата.

Като имаш проблеми отстрани ги, но нямаш извинение да се държиш зле с хората. На слабия все някой му е виновен родителите, учителката, приятелите съседът и т.н. Другите не са длъжни да страдат заради теб.