PDA

View Full Version : Да бъдем добри



Ivan21210
08-23-2015, 10:50
Здравейте ,вчера докато си седях вкъщи на топло пред компютъра хапвайки чипс се замислих за хилядите хора ,които не че не могат да си позволят тези средностатистически удоволствия ,а нямат дори покрив над главата. Винаги съм искал да направя нещо по въпроса ,опитахме с приятели да раздаваме хранитени продукти , но искам нещо по-голямо .Идеята ми е да се направи сметка ,на която месечно аз,приятели и други да вкарваме по някой и друг лев , 5 лева на месец пак са добре дошли,който да биват дарявани на нуждаещите се ,а защо не и по друг начин дори и на живо. Ще се радвам някой да сподели идеи , дали го е правил ,това наистина ме кара да се чувствам жив.

BeautyCupcake
08-23-2015, 11:12
Ако ще го правиш и аз искам да се включа! От кой град си?

RapExotic
08-23-2015, 16:22
Струва ми се, че някой иска да си купи нов опел..

BeeingCreepyCute
08-23-2015, 16:36
Има хора, които са без покрив само заради мързела. Физически са добре и пак не търсят работа. Все някой дядо в някое село ще ги наеме примерно да изорат градината и други. Замисли се малко..

Ivan21210
08-24-2015, 10:17
От София съм ,студент съм, пари за опел не ми трябват RapExotic ,просто искам да бъда полезен , има много кампании,които набират средства за дечица и прочие , защо да не помогнем и ние , нещо нередно ли има в това ?

RayaS
08-24-2015, 10:22
И аз искам да помогна ,но каква е гаранцията ,че парите отиват там ,където ти казваш ,че отиват ? От къде да сме сигурни ,че няма да долетят в джобчето ти :?

Klaudia11
08-24-2015, 10:40
Да, аз съм с две ръце ЗА това. Но наистина, откъде да сме 100% сигурни, че парите няма да отидат в твоя джоб? Всичко е възможно и човек трябва да подхожда със съмнение към всяка ситуация...
И все пак, ще се опитам да повярвам, че спестяванията ше отидат за нуждаещите се. Можеш ли да предоставиш някакви координати, бих искала да се включа и аз. :)

BeautyCupcake
08-25-2015, 18:50
Все пак и другите са прави... Колко дълго ще чакаме гаранцията?

urpa4a
08-31-2015, 01:37
https://www.youtube.com/watch?v=K2oZohnuB5Y

Мини през мястото и остави малко храна, мисля че е по-добре от тези 5 лева!