PDA

View Full Version : Както карах колело



karucar7
08-23-2015, 19:48
По принцип обичам да карам със слушалки (и понеже не чувам се въртя постоянно като идиот). Пускам си моите песни на тела до дупка. Карам по главната и взимам завой за една забутана улица. Беше почнала песен, която вече бях слушал и вадя телефона да я сменя. Търся др песен и като поглеждам напред виждам отворена врата на джип. Не можах да я избегна. Та кой идиот си оставя вратата отворена? Нямаше никой вътре. Некво бабе ме видя и се държи за устата. Яхнах колелото и дим да ме няма. Карам си и се смея. Сигурно въм приличал на олигофрен.
Просто исках да споделя болките си с вас.
Някой да сподели мъките си или нещо друго?
(история по действителен слувай :D )

Meth
08-23-2015, 22:25
Веднъж бях свидетел, как един мой приятел с колело блъсна дядка с велосипед :D ...Блъснаха се челно и за малко да паднат....странното беше, че и двамата не се движеха толкова бързо, пък се блъснаха...идиоти :D :D

karucar7
08-24-2015, 06:52
Веднъж приятел ми се моли да му дам моето. Накрая се реших и той ми обеща, че ще го пази. Връща се и имаше рани, а колелото одраскано. Мале как се уплаших да не му има нещо по-сериозно на колелото.

Meth
08-24-2015, 21:46
:lol:
Един приятел ми разказа как е дал на един колелото си за пет минути...тоя е направил няколко обиколки около стадиона, спрял и седял върху колелото...след секунди задната гума пукнала с ужасен гръм...:D :D като ми показа снимката на гумата, направо се ошашавих как може да се отвори такава голяма дупка...

maimunkataneo
08-25-2015, 01:06
Значи.. аз веднъж си карам колело и изведнъж няква нахална огромна муха се блъсна в челото ми.. и аз от паника залитам такова и падам напред.. много кофти беше, добре че никой не ме видя, щото супер рандъм падането щеше да е, освен ако не бяха видели и мухата де. :D

karucar7
08-25-2015, 08:07
Веднъж като карах паднах на една срана с колелото и си скъсах анцуга. И без това беше грозен :D

denidimitrova
08-25-2015, 08:49
А, аз имам приятел който се е наакал докато карал :D:D:D

Kleo.Patra
08-30-2015, 14:51
Aз веднъж кaто кaрaх колело се зaбих в колaтa нa съседa (по-точно врaтaтa нa шофьорa) и огънaх врaтa нaвътре(беше зaтворенa). Дупкaтa беше огромнa. Зa мое щaстие никой освен брaт ми не ме видя. Съседa тaкa и не рaзбрa кaкво се е случило с колaтa му.

ангелче_12513
09-01-2015, 21:42
Интересни истории.

Anonimka_99
09-05-2015, 10:06
Моето е обичайно - като се загледам по нещо или някой винаги удрям тротоар или някой друг велосипедист. Не може един път да не ударя странично огледало на кола, всеки път щом карам поне две-три огледала удрям... :D

Klaudia11
09-05-2015, 13:14
Аз пък все се блъскам в някой човек, просто не мога да го заобиколя навреме или да спра колелото. Веднъж, за да избегна подобен сблъсък, се наклоних и паднах, докато се осъзная, че съм си счупила ръката минаха няколко минути. Не разбрах как е изскърцала :( От тогава не смея да се кача на проклетото нещо.

fuckdotnet
09-05-2015, 17:33
Аз пък все се блъскам в някой човек, просто не мога да го заобиколя навреме или да спра колелото. Веднъж, за да избегна подобен сблъсък, се наклоних и паднах, докато се осъзная, че съм си счупила ръката минаха няколко минути. Не разбрах как е изскърцала :( От тогава не смея да се кача на проклетото нещо.

Хехехе, представи си се подхлъзнеш и паднеш в банята докато се къпеш, ще спреш ли да се къпеш завинаги?

NarutoShippuuden
09-06-2015, 09:44
Преди години набих контра на пясък и паднах настрани като си ожулих цялото бедро и бях в кръв. Не беше много забавно тогава, но сега като се сетя ми става смешно, защото идеята не е била добра. :D

karucar7
09-06-2015, 10:07
Мислех, че само аз съм идиот на колело, но съм грешал.