PDA

View Full Version : Нуждая се от нов телефон!



Bored Girl
08-23-2015, 20:12
Започвам главно от проблема ми!
Значи преди време си купих Sony Xperia J,мина се време и започнаха проблемите.Започна да бъгва,снимките не стават хубави,не мога да записвам номера,алармата не ми работи,като цяло телефона вече не го бива,пък у не го харесвам ВЕЧЕ.Една вечер телефона ми падна в локва и стана още по-зле като говоря по телефона нищо не се чува.Реших да не го оправям,защото и без това няма смисъл,а да взема един стар на майка ми (една много стара Нокиа),и до сега съм си с нея.Много искам нов телефон,майка ми ми обеща,само че баща ми не иска и да чува,и дума не дава да чуе нов телефон.Сони-то сама си го купих,само че си дадох парите.Мечтая си така тайничко за нов,но като се сетя,че той не разрешава ми се плаче.Пък и сега отивам в ново училище,ще имам нови съученици,всички ще се снимат с хубави телефони,а аз...Реших,че ако трябва от закуската ще си отделям пари ,за д аси купя нов телефон.Харесах си три:Samsung Galaxy A5,Samsung Galaxy S4 иLenovo S90,но само си ги харесах и ще си ги гледам на картинка.Моля Ви,ако някой знае какво да правя,нека ми помогне :( .

Ouroboros
08-23-2015, 22:19
Говори с него, обясни му какъв срам ще понесеш със старото телефонче, трябва ти нов, ако пак се дърпа, кажи как не искаш да те мислят за бедна и да те коментират (тва тийнейджърите са таквиз злобни) и т.н.

Mozzela
08-23-2015, 22:57
Просто не бъди лигла? Много е жалко да съдиш по финансовите възможности, телефончета, дрънкулки и т.н. Направо в днешно време децата телефоните са им по важни от закуската, нямам думи..

JDeel
08-24-2015, 12:01
Старата Nokia пак спасява положението :D

При това отношение с Xperia-та, едно телефонче за 150 лв ти е идеално. Тия дето сега ги харесваш и без това до една година ще минат на тая цена. За снимки при всички положения бих препоръчал нормален хубав фотоапарат (не сапунерка), ама и те не са ти по бюджета :)

koko95
08-24-2015, 14:00
Събирай пари от закуски и си носи от вас нещо за хапване в училище +вода. Купи си водоустойчив смартфон aqua sony и го застраховай. Или убеди майка ти да ти вземе смартфон на лизинг тайно от баща ти :D .

doktor_djeikal
08-24-2015, 14:15
За снимки при всички положения бих препоръчал нормален хубав фотоапарат (не сапунерка), ама и те не са ти по бюджета :)

Дай ми дефиниция за "нормален хубав фотоапарат", щото за повечето прости кифли по на 16 - 17 и телефон за 200 лв. снима хубаво, причината да си купуват по - скъпи е друга.

JDeel
08-24-2015, 22:44
Хубав апарат е да не те е яд да му гледаш снимките на голям екран или в бъдеще време :) Телефоните определено надобряват откъм камери, ама гледам още снимат бозаво и снимките им само на тях си са хубави. В същото време и фотоапаратите надобряват, а те винаги са нива над телефоните.

Пък авторката нали говори за снимки и харчене на стотачки. Колкото по-хубави снимки си направи днес, толкова по-хубави ще са те и утре, щото остават. А най-скъпия телефон за хилядарка и нагоре с какво толкова да е по-хубав от някой за 150 лв... една идея повече памет и пиксели, които на практика не се забелязват, обаче заради тях батерията се топи като масло във фурна. Айде да е някой дето изкарва пари и има в изобилие, десет телефона да си купи ако ще, ама авторката и 20 лв няма собствени :)

Wiz Khalifa
08-25-2015, 07:51
Взимай Nexus 4/5 и не му мисли :) :D

doktor_djeikal
08-26-2015, 07:01
Взимай Nexus 4/5 и не му мисли :) :D

Хахахааха, ако мисли колкото теб, наистина не трябва да мисли.

Wiz Khalifa
08-26-2015, 20:30
Хахахааха, ако мисли колкото теб, наистина не трябва да мисли.

Айде млъквай вече пък и ти