PDA

View Full Version : Помощ син екран на лаптоп повреме на игра



Neznamkodaprawq
08-24-2015, 21:44
Здр имам следния проблем значи като всеки ден вси пускам лаптопа и играя CS GO и започнах една игра и след 1 час игра изведнъш играта заби за секунда и се показа син екран пишеше нещо за memory-то не не можах да прочета видях също ,че най-доло имаше някакъв таймер или ако мога така да го кажа абе броеше нещо след което лаптопа се ресна и се пусна наново все ено го рестартитирам. Не съм пробвал дали ще стане пак а направо изключих лаптопа за по сигорно.Лаптопа ми е слаб и видео карта и процесора са на intel двуядрен 4 ram и 500gb хард не е много силен вадя на лол графики 70 fps на CS GO играта върви за мен перфекно това се случва за първи път машината вече не е в гаранция нищо не е добавяно по нея играя само CS GO не играя други игри на него не гледам да го пренатоварвам играя само по 3 часа на ден. Незнам защо става така компа е от 1 година и половина не е почистван нито отварян имам охладител който е пуснат винаги и не загрява

и мс предварително

SprayPaint
08-25-2015, 01:08
Преинсталация най-вероятно ще оправи проблема

npp
08-25-2015, 16:04
почисти го от прахта с мощна духалка, и си почисти също и системния регистър с wise registry cleaner и ccleaner