PDA

View Full Version : Плетеница от абонаментни планове и сим карти (абе и аз не знам)



N1K17Y123
08-25-2015, 03:44
Ще карам направо. Абонат съм на Теленор. Имам сключен абонаментен план Глобул Клик, или и аз не знам сега как се води. Имам 750 мб. за ползване през Опера мини и 75 за други приложения. Понеже тези 75 мб. са ми недостатъчни, а операта е пълен та*ак искам да се откажа от него. Това ми е на едната СИМ карта (мисля, че е "втората" при разговори се използва тя. Свети в зелено затова казвам, че е втората) На другата СИМ карта и аз не помня за какво е. Всеки месец ми пращат смс, че до достигане на 500 мб, ползвам мобилен интернет на максимална скорост. Направих си регистрация в сайта на теленор (ей така от скука) и на "текущата ми сметка" пише единствено за този план "Клик" и че имам 30 минути към национални мрежи. Изобщо няма каквото и да е за другата СИМ карта с 500-те мб. Ако тези 500 мб са за всякакви приложения, то тогава тоя "Клик" е безполезен и мога да го деактивирам. Тоя "Клик" пише, че е 4,50 на месец, сметката ми варира от 8 до 11 лв. на месец и съм сигурен, че не е от разговори. Ще се радвам, ако някой може да обясни, какво става, за да не ми се налага да ходя до разни офиси.