PDA

View Full Version : Липсва ми класа.



ангелче_12513
08-25-2015, 11:25
Аз съм на 15 и тази година ще бъда 9-ти клас. Преместих се в ново училище... но стария ми клас беше страхотен. Много е яко да говориш с хората , да се смееш в часовете , да си пишете бележки със съучениците по време на час.... Това ми липсва. И най-важното там е че е по-лесно да си намериш половинка. <3 На мен ми беше забавно да се правя на луд , и останалите да ми се смеят... но те започнаха да се възползват много от това , че съм забавен и изведнъж започнаха да ми се подиграват. Толкова бях стресиран ,и започнах много да се притеснявам от хората, чак имах главоболие от прекаленото притеснение. Липсва ми класа..
Пожелайте ми да се успея да се социализирам , моля ви.. Разкажете за някои хубави ваши моменти в училище.

alex_weed
08-25-2015, 12:11
веднъж един като седнал на чин и го счупил а аз изпуснах всичко, докато съм бил до тоалетната...... :(

fanton1
08-25-2015, 12:30
Успях да накарам един съученик да си признае, че има цикъл.

inewton
08-25-2015, 13:48
Пожелайте ми да се успея да се социализирам , моля ви..

Тъй като от където мина ръся щастие и теб няма да пропусна. Ще ти направя муска за социализиране и за всеки случай и една християнска молитва ще ударя.

Klaudia11
08-25-2015, 16:14
Алекс ми припомни една история:
Беше тихо, правехме си тестовете. Изведнъж в тишината се чу...пръднята на един доста едър и пълен съученик. В този момент стола се счупи и той се просна на земята...
Преди това едно момиче, също пълно се изтърси и се размаза като труп на пода... Представете си за какъв смях ставаше въпрос... :D :D :D :D!!!!!! Аз се смях цял ден просто!!

Klaudia11
08-25-2015, 16:16
Плюс-пожелавам ти много социални контакти и хубави моменти с новите съученици!!

ангелче_12513
08-25-2015, 18:54
Много благодаря!

Ouroboros
08-25-2015, 21:52
Класната ни стая беше разположена така, че през прозорците виждахме на около 10 метра от нас апартамента на една 70 годишна бабка. Целия втори срок я гледахме по цял час - тя си имаше краставици насадени по терасата и всеки ден излизаше да си ги полива, гледа странно, говори си сама, наднича през терасата, плюе, мести саксии и още 42903 смешни неща и класната много се дразнеше като гледаме бабката. Един път тъкмо идва моя ред да чета и преди секунди бабата беше излязла по секси бельо, откъсна една краставица, опита я, надвеси се на терасата, замалко да падне и метна краставицата. Аз освен да се смея друго не можах да правя. Онъз ме изгони да се смея в коридора и понеже половината клас бяха видяли тва с краставицата и изгони и тях.

ангелче_12513
08-26-2015, 08:39
Трябва да призная , че историите ви доста ме разсмяха! Аз забавлявах съучениците ми , това е най-важното от всичко, после започнаха да се опитват да се еб*ват с мен , но тогава не им мина номера!

Ouroboros
08-26-2015, 09:46
Помня когато класната ни си беше обула прашките наопаки. Пък ние се чудехме що е толкоз злобна напоследък...
Или когато аз ѝ казах там за една елементарна грешка дето бях направил и тя ме погледна и без никой да го очаква изврещя "МАЛОУМНИК"
И целия клас + моя милост се смяхме към 5 мин.
Или понеже таз по музика мрази чалгата повече от себе си (като знам как се облича) и си бях скрил тела зад шкафа и сиях сложил най-мазната чалга евър за рингтон и по средата на часа един ми звънна и аз се правих че си диря тела. Изведнъж класната влиза че си забравила една книга и гледа аз как се завирам по дупките да си диря тела и няква мазна чалга из стаята.


А ти защо се премести всъщност?

ангелче_12513
08-26-2015, 10:22
Ами , преместих се , защото се преместихме в друг град.
И сега уча в Неврокопска Професионална Гимназия в град Гоце Делчев.

Ouroboros
08-26-2015, 12:37
Аз с бившия ми клас се разделих 7 клас. В началото (1-4 клас) бяхме мн задружни. 5 и 6 клас щяхме да се избием. 7 клас пак задружни. И като се разделихме някви сълзи, ревове, ще се виждаме, ще си липсваме, т.н.
Направихме си събиране на класа преди две седмици. Припомних си колко комплексари, курвички, непорастнали помийки имаше в един клас. То преди и аз бях някъв изрод като тях ама малко или много съм се променил. Те се храчеха пред момичетата, ходеха да ги гледат в тоалетната, казваха как щяха да ги ебат и т.н. Не че е странно, ама те повечето на 15 все едно са на 12. Не можехме да се видим и да си разказваме кой кво.. от ебавки, избиване на комплекси и мерене на пишки. И осъзнах, че освен че те са си същите пишколизци, аз съм се променил и съм надрастнал повечето от тях. После си говорехме като се видяхме с "нормалната" част от бившия клас и те се чувстват като мен. Не знам защо ти казвам това, може и да ти е от полза.

ПС. Апък днес съм deep..