PDA

View Full Version : Относно първия път



jajajaja
08-25-2015, 14:15
Здравейте! Имам приятел от половин година, на 15 съм и той иска да го правим. Но мен ме е страх-от болката, чувала съм, че е доста болезнено, от кръвта, от забременяване. Купих презервативи, но ме е страх, че ще се скъса :(
Също така не мога да си представя, че по нататък сигурно ще поиска и още неща-да му правя свирка, да правим анален секс , или пък не дай си боже-да пожелае тройка. Чувала съм за такива случаи, а аз го обичам и не желая секса да бъде главната част от любоета ми, а другото да не бъде важно. Не ми се прави секс освен вагинален, гнус ме е, а като слушам че абсолютно всички правят орална любов и ми става зле направо!
Моля ви кажете ми какво да направя! Въпросите ми са много, съжалявам!

alex_weed
08-25-2015, 14:40
попитай майка си относно този въпрос-и тя го е преживяла а и ще ти го обясни по-добре от всеки тук! :)

Скорпионка
08-25-2015, 14:48
Не се страхувай от болката, не при всеки болката е болезнена и има кръв, при всеки организъм е различно, при някои боли и има кръв при други няма при всеки е строго индивидуално. Ако презервативът се сложи правилно няма шанс да се скъса. Ако не желаеш да му правиш френска любов и анален секс било то и тройка му кажи че не ти харесват тези идеи и че не ти е приятно, все пак не всички харесват аналния секс и френската любов. Най вече се отпусни при секса, трябва да си достатъчно навлажнена и отпусната, не мисли за болката мисли за нещо хубаво. Не кажа обаче приятелят ти дали е девствен.

jajajaj
08-25-2015, 15:47
Авторката съм, но си забравих паролата и си направих нов профил. Съжалявам! Не, приятелят ми не е девствен.

jajajaj
08-25-2015, 15:57
И за съжаление нямам майка, живея с баща си, бих попитала и него, но ме е срам, а и той е мъж-не знам дали ще може да ме разбере както трябва. Приятелките ми са много безотговорни и развратни, заради това не мога да се посъветвам и с тях, защото аз искам да предвидя всякакви случаи, за да не се паникьосам при свършен факт. :)

Klaudia11
08-25-2015, 16:00
Виж мила, всеки се притеснява, но го погледни така-ако беше толкова страшно, нямаше всички да правят секс. Гледай да си възбудена и отпусната. Няма нужда да мислиш предварително за това, щом не е девствен си знае работата и ще бъде внимателен. Дори можеш да му напомниш да е нежен и ако усетиш болка-му кажи, ще те разбере, надявам се. :)
Ако случайно презерватива се скъса и се панираш-бягай и си купи Ескапеле, но това само в такъв случай, трябва много рядко да се взима, а по-добре и изобщо, но ако е наложително...
Провери приятеля си дали е сложил презерватива правилно. Поразрови се в интернет и виж как точно се слага.
Колкото за оралната и аналната любов-ако приятелят ти примерно ти се разсърди, че не желаеш да го удовлетвориш по този начин-прави си сама изводите колко те обича. Ако те обича ще уважи мнението ти и няма да прави на въпрос за едни глупости. Пък тройка надали ще му се прииска. :)

urpa4a
08-25-2015, 22:13
Боли и трябва да е много внимателен и определено да не те притиска за свирки, анален и прочие ненужни неща, просто чувствен бавен, нежен секс, без да бърза и много много да внимава...
Ако имаш усещането, че напира само за едното, а си влюбена в него, по-скоро го направи с някой друг, защото така или иначе ще се разочароваш.
Свирките не са лошо нещо, но ще разбереш кефа от тях, когато ти покажат на теб, как ти е когато те лижат, така че няма гнусни неща в секса, има табута и настроения. Въпрос на нагласа...